Paz. Eki 17th, 2021

Xiaomi silinen dosyaları geri getirme Nasıl Kurtarılır (2021 Güncellemesi)

Bazen fotoğrafları yanlışlıkla silebiliriz. xiaomi silinen videoları geri getirme Android telefonumdan silinen fotoğrafları nasıl kurtarırım? Bu yazıda Xiaomi, Huawei ve Samsung gibi birçok mobil markadan yanlışlıkla silinen fotoğraflarınızı nasıl kurtaracağınızı öğreneceksiniz. Tüm bu çözümler Android’in en son sürümüyle uyumludur. xiaomi redmi note 8 silinen fotoğrafları geri getirme

Bölüm 1. Android telefondan silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır. (Güncelleme 2021)Video Rehberi: Xiaomi’de Silinen Fotoğrafları Yedeklemeden Nasıl KurtarılırBölüm 2. Xiaomi’de Silinen Resimleri Uygulama Yedeklemesinden Kurtarın.Bölüm 3. Xiaomi’yi Buluta Yedekleme ve Verileri Kurtarma.Bölüm 4. Neden veri kurtarma yazılımına ihtiyacınız var?

Bölüm 1. Android telefondan silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır. (Güncelleme 2021)

Yukarıda sunduğumuz sorunumuz gibi, Xiaomi telefonunda kayıtlı fotoğrafların yedek kopyaları yok gibi görünüyordu. Büyük olasılıkla, üçüncü taraf kurtarma programları kullanmadığınız sürece bunları cihazın herhangi bir yerinde kurtaramayacaksınız.

Xiaomi cihazlarında silinen fotoğrafların kaybolmadığını unutmayın. Dosyaları 30 gün sonra kalıcı olarak silinmeden önce depolamak için “Son Silinenler” klasörünü kullandıkları iOS cihazlarının aksine, indirilen uygulamaları kullanmadığınız sürece Android cihazlarda bu dosyalar yoktur.

Bu nedenle, Xiaomi telefonunda silinen fotoğrafları kurtarmanın tek yolu Android Veri Kurtarma’yı kullanmaktır.FoneDog Araç Takımı- FoneDog Araç Takımı- Veri Kurtarma Android’in özellikle Xiaomi telefonları için etkili ve güvenli olduğu kanıtlanmıştır. Esnek seçenekleri ve kolay kullanımlı yazılımı ile sektördeki en yüksek geri kazanım oranına sahiptir.

Bugün, Xiaomi cep telefonundan silinen resimleri herhangi bir yedekleme yapmadan kurtarmanıza yardımcı olabilecek bir veri kurtarma çözümünü tüm Xiaomi kullanıcıları ile paylaşacağız. Xiaomi’de silinen fotoğrafları kurtarmak için aşağıdaki kılavuzlara göz atın :

1. Adım. FoneDog Toolkit- Android Data Recovery’yi indirin ve bilgisayara yükleyin

Xiaomi telefonunda silinen fotoğrafları kurtarmaya başlamak için önce FoneDog Toolkit- Android Data Recovery programını indirmeli ve bilgisayarınıza kurmalısınız.

Bu program, her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için Windows ve Mac için mevcuttur. Kurulumu tamamlamak için komutları izleyin ve tamamlandığında programı başlatın.

 Ücretsiz indirin Ücretsiz indirin

Adım 2. Android cihazını PC’ye bağlayın

Kurtarma işlemini başlatmak için bir USB kablosu kullanarak Xiaomi telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Cihazın tanınmasını sağlamak için kulaklıkta USB hata ayıklamasını etkinleştirdiğinizden emin olun.

3. Adım Dosya türlerini seçin: galeri veya resim kitaplığı

Cihaz bilgisayar tarafından algılandıktan sonra, WhatsApp mesajları, videolar ve çok daha fazlası gibi kurtarmanız gereken dosyaları seçmeniz gereken bir açılır ekran görebilirsiniz.

Buradan fotoğraf kutusunu işaretleyebilir ve devam etmek için ‘İleri’yi tıklayabilirsiniz. Bu arada, biz de size söyler bir rehber olması Nasıl Xiaomi Telefonlar SMS yeniden elde etmek sıra sıra Xiaomi Telefonlar Rehber kurtarın.

Adım 4. Silinen Fotoğrafları Xiaomi’de Önizleyin ve Kurtarın

Tüm fotoğraflar hem mevcut hem de silinmiş olarak görünecek, böylece her bir öğeyi önizleyebilir ve gözden geçirebilirsiniz. Gerekli tüm fotoğraflara sahip olduğunuzda, kutuyu tek tek işaretleyebilir ve program ekranının altındaki kurtarma düğmesine tıklayabilirsiniz.

Not: Yazılımla daha fazla Android Veri ve Dosya Kurtarma seçeneğine gidebilirsiniz.

Video Rehberi: Xiaomi’de Silinen Fotoğrafları Yedeklemeden Nasıl Kurtarılır

İşte tam bir video kılavuzu. Aşağıdaki makaleyi okumaya vaktiniz yoksa, Xiaomi telefonlardan silinen fotoğrafları nasıl kurtaracağınızı öğrenmek için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz. İyi şanlar!

Bölüm 2. Xiaomi’de Silinen Resimleri Uygulama Yedeklemesinden Kurtarın.

Xiaomi artık mobil dünyada yüksek sesler çıkarıyor. Bu marka şu anda Asya dışında büyük başarılara imza atıyor ve Android cihazların premium serileri arasında büyük bir rekabet. Samsung ve iPhone’larla dolu bu dünyada, Xiaomi artık zorlu yarışa kesinlikle katılabilecek akıllı telefon yıldızlarından biri. 2010 yılında doğan Xiaomi, tüm ünlü markaların iyi ve kötü özellikleriyle ilgili tüm notları aldı ve kendi benzersiz ve göze çarpan tekliflerini ortaya çıkardığından emin oldu. Xiaomi’nin işlevleri, iOS ve Android özelliklerinin mükemmel kombinasyonu ile öne çıkıyor.

Xiaomi Mi5 / 4/3/2, daha kolay ve sorunsuz yedeklemeler için kendi uygulama içi yedekleme seçeneğine sahiptir. Xiaomi telefonunuzda bu uygulama varsa, kullanmaya başlayın ve bir gün dosyalarınızı kaydedecektir. Telefonunuzda bu seçeneği kullanmak için Xiaomi’de silinen fotoğrafları kurtarmak için iki ana adımı izleyin :

BİR: Bir uygulamanın yedeğini oluşturun

1. Yedekleme uygulamasını Xiaomi telefonunuzdan başlatın

2. Bazı öğeler varsayılan olarak zaten seçilidir, ancak yedeklemek istediğiniz uygulamaları, ayarları ve içeriği özelleştirebilirsiniz

3. Yedekle düğmesine dokunun

4. Yedekleme Güvenliği devam eder ve bittiğinde sizi bilgilendirecektir. Gerektiğinde Bitti düğmesine dokunun

5. Yedeklemeler başarıyla oluşturuldu

DOS: Uygulama yedeklemesinden verileri kurtarmak için

1. Cihazınızda yedekleme uygulamasını açın

2. Yapılan tüm yedeklemeler görüntülenecektir.

3. İstediğiniz yedekleme dosyasını seçin

4. Aşağıdaki Geri Yükle düğmesine dokunun

5. Yedekleme içeriği ve ayarları cihaza uygulanacaktır.

Bu yedekleme uygulaması, ücretsiz ve Xiaomi cihazlarında yerleşik olduğu için çok kullanışlıdır. Telefon dosyalarınız ve verileriniz için yedek depolama alanı satın almanız gerekmez.

Bölüm 3. Xiaomi’yi Buluta Yedekleme ve Verileri Kurtarma.

Bir Xiaomi MIUI cihazı kullanıyorsanız, ortalığı karıştıran yeni bir trend var. Xiaomi, bir donanım şirketinden çok bir yazılım şirketi olduğunu iddia ettiğinden, kullanıcılarının dosyalarını ve verilerini yedeklemenin güvenli ve rahat yolunun keyfini çıkarabilmeleri için bulut platformlarını piyasaya sürdüler.

Bulut depolamam, hepimizin bildiği gibi, sorunsuz ve kullanımı kolay yedeklemeler sağlar. Tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı, kayıtlarınızı ve daha birçok öğenizi kaydedebileceğiniz veya senkronize edebileceğiniz 5 GB boş alana sahiptir. Başlamak için artık tek ihtiyacınız olan kararlı bir ağ bağlantısı ve bir bulut hesabı.

BİR: Verileri buluta yedekleyin

1. Cep telefonu numaranızı veya e-posta adresinizi kullanarak Mi hesabınızla oturum açın

2. Cep telefonunuzdan

Mi hesabınızda oturum açın 3. Ayarlar> Hesabım> Bulutum> Yedekleme cihazı güvenliği> Hesabım’ı etkinleştirerek Mi hesabını etkinleştirin bulut yedekleme

4.

Yedeklemeleri yönet seçeneğine giderek yedeklemelerinizi yapılandırın 5. Yedeklemeler, cihazınız kablosuz ağa her bağlandığında gerçekleştirilecektir.

DOS: Yedeklemeyi buluttan kurtarmak için

Telefon üzerinde Mi dikkate 1. Log

ayarları 2. git

3. Dokunmatik Benim hesabında> My bulut> yedekleme gelen kurtarma

4. Select kurtarmak ve dokunma bu yedeği kullanarak kurtarma istediğiniz yedekleme dosyasını. Güvenlik

yedeklerden 5. Kurtarma şimdi telefona uygulanacak

Oluşturulan ve kaydedilen bir yedekleme ile telefonda silinen veya kaybolan verileri kolayca kurtarabilirsiniz . Örneğin, PC olmadan Android’den silinen metin mesajlarını verimli bir şekilde kurtarmak için . Ancak bazen, Kamera uygulamasıyla çekilen ve telefonumuzdaki Galeri uygulamasına kaydedilen fotoğraflar gibi, Xiaomi telefonundaki dosyaları yedeklemeden önce yanlışlıkla silebiliriz.

Bölüm 4. Neden veri kurtarma yazılımına ihtiyacınız var?

İlginçtir ki, Xiaomi, arkadaş canlısı yaşı dışında tüm Android kullanıcılarına sunacak çok şeyi var. 2021’de sektördeki büyük markalarla rekabet edebilmek için amiral gemisi cihazlarını özenle geliştirdiler.

Esnek yedekleme ve kurtarma seçenekleriyle kullanıcılar artık büyük bir sorun yaşamadan bunlardan faydalanabiliyorlar. Her iki dünyaya da hitap etmek için çevrimiçi ve çevrimdışı yedekleri var. Bir şey olursa ve Xiaomi cihazlarında silinen fotoğrafları yedeklemeyi unuttuysanız, bunun için de endişelenmenize gerek yok; FoneDog Toolkit- Android Veri Kurtarma bunları kaydedebilir.

Cep telefonunuzda güvenmek istediğiniz başka kurtarma programı yoktur. FoneDog Toolkit- Android Data Recovery, kaybolan veya silinen kişileri, arama geçmişini, mesajları, fotoğrafları ve diğer medya içeriğini ve ayarlarını kolayca kurtarır.

Bunun dışında Xiaomi, Samsung, HTC, ZTE ve çok daha fazlası gibi tüm Android cihazlarla çok uyumludur. FoneDog Toolkit-Android Data Recovery ile kurtarma deneyiminizi paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir