Paz. Eki 24th, 2021

Evinizi yeniden şekillendirirken temel ipucu ev tadilat fikirleri

Özellikle mekanlar bağlantılıysa her şey uyum içinde olmalıdır. Evinizi yeniden şekillendirirken bu ipuçlarını not edin.

Evinizi yeniden şekillendirirken dikkate almanız gereken tek şey bütçe değildir . Ne istediğinizi ve nasıl yapacağınızı iyi bilmelisiniz, ev yenileme fikirleri böylece size daha pahalıya mal olabilecek hatalar yapmazsınız.

Çalışmaya başlamadan önce bu önerileri dikkate alın.

1. Alanınızı ölçün . Yeni yerleşimi ölçü alın ve kendinden yapışkanlı kağıt bantla (boyaya zarar vermez) işaretleyin. Bu, uzayla ilgili net bir hacim fikri edinmenize yardımcı olacaktır.

2. Bütçenizi hesaplayın
 . Zemini değiştirir ve duvarları değiştirirseniz, açıkçası maliyet artacaktır. Yalnızca öğeleri değiştirirseniz, daha az harcarsınız.

3. Parçaları geri dönüştürün. Mevcut tüm öğeleri atmayın. Her zaman mekanınızın rengine göre yeni duvar halıları, kaplamalar veya cilalarla müdahale edin.

4. Çevreyi analiz edin. 
Odanızı çevreleyen ortamlara ve tarzlara bir göz atın. Özellikle mekanlar bağlantılıysa her şey uyum içinde olmalıdır.

5. Yapıyı değiştirin. Yapısal bir kolonu hareket ettirmekten ve sıhhi veya elektrik şebekelerinden ödün vermemek için planlarınızı kontrol edin.

6. Boyama zamanı . Bir galon boya yaklaşık 20 m2 verir. İkinci geçişten önce 4 saat bekleyin. En çok kullanılan latekstir. Parıltı arıyorsanız saten tercih edin.

7. İyi aydınlatma. Dikroik yerleştirmek için alçıpandan yapılmış bir asma tavanın olması tavsiye edilir. 1.20 x 2.40 plakalar S/23 civarındadır.

8. Kat değişimi. En pahalı ağaç pumaquiro ve en ucuzu capirona’dır. Kütüklerle satın alınır ve gerekli kalınlığa göre kesilir.

9. Koruma. Zeminleri plastikle örtün, mobilyaları çıkarın veya battaniye kullanın. Armatürleri örtün. Toz ve boya onarılamaz hasara neden olabilir. ev tadilat fikirleri , ev yenileme fikirleri , eski ev yenileme fikirleri , ucuz ev tadilat fikirleri , banyo tadilat fikirleri ,

10. Kaplama. Boyamak istemiyorsanız, lineer metre tarafından satın alınan duvar kağıdını kullanın. Ayrıca duvarı ahşap ve taşla kaplamak için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir