Paz. Eki 24th, 2021

Bu uygulamayla fotoğraflarınızdan herhangi bir kişiyi veya nesneyi kaldırın

Mükemmel fotoğrafı çektiniz, ancak beklenmedik bir unsur sonucu mahvetti mi? Bu ücretsiz araçla görüntünün herhangi bir detayını silebilirsiniz.

Bu araç, resimlerinizden herhangi bir can sıkıcı nesneyi kaldırmanıza olanak tanır. snapseed fotoğraftan nesne silme Fotoğraf: Kompozisyon

Çoğu zaman fotoğraflar beklendiği gibi çıkmıyor. Neyse ki, teknoloji sayesinde , görüntülerden istenmeyen nesneleri ortadan kaldırmamızı sağlayacak Android ve iOS için ilginç bir ücretsiz uygulamamız var . Bu, Google’dan Snapseed .

Fotoğraflardan öğeler nasıl silinir?

Başlamak için Snapseed’e gidin ve söz konusu fotoğrafı içe aktarmak için ana ekranda herhangi bir yeri tıklayın. Seçtiğinizde, uygulamanın düzenleme paneline otomatik olarak erişeceksiniz.

GÖREBİLİRSİNİZ: Akıllı telefonunuzla uyumlu olmayan Play Store uygulamaları nasıl kurulur?

Ardından, arayüzün altındaki ‘Araçlar’ sekmesine basın ve ‘ Düzeltici’ seçeneğini seçin (iki yara bandı simgesi). Bu işlev, Photoshop’un klon damgasına benzer şekilde çalışır .

Bu araç etkinken parmağınızı silmek istediğiniz nesne veya kişi üzerinde kaydırın. Seçimi daha iyi görselleştirmek için alan kırmızı ile vurgulanacaktır. Daha fazla hassasiyet istiyorsanız, iki parmağınızın yardımıyla yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Gölgeleme tamamlandığında, öğe fotoğraftan saniyeler içinde kaldırılacaktır . Sonucu kaydetmek için ‘Dışa Aktar’ bölümüne gidin ve diğer uygulamalarla paylaşma, bir kopyasını kaydetme veya farklı formatlarda dışa aktarma seçenekleri arasından seçim yapın.

Ücretsiz bir uygulamayla bir fotoğraftan bir kişi veya nesne nasıl kolayca silinir

Fotoğraflar her zaman istediğimiz gibi çıkmıyor. Bazen bulanık oluyorlar, gözlerimiz kapalı çıkıyoruz ya da son anda fotoğrafa bir şey gizlice giriyor. Neyse ki, az çok kabul edilebilir sonuçlarla fotoğraflardan insanları veya nesneleri silebileceğiniz araçlar var .

Tam Snapseed fotoğraf düzenleyici gibi her şeyi yapan eksiksiz uygulamaları tercih edenler ve belirli bir şeyi yapmak için basit uygulamaları tercih edenler var. Bu son kategoriye tekabül Sil istenmeyen nesneyi , fotoğraflardan üzerinde bırakılan silme şeyler basit app çaba olmadan.

Fotoğraflardaki nesneleri silme

Remove Unwanted Object’in tek amacı olan basit bir uygulama olduğunu söylediğimizde abartmış olmayız. İlk açtığınızda , mobil galeriden veya kamerayı kullanarak bir fotoğrafı açmak için sadece iki düğme olduğunu göreceksiniz . Koleksiyonlar düğmesi , uygulamada kaydettiğiniz düzenlemeleri toplarken, Öğreticiler düğmesi şu anda hiçbir şey yapmıyor gibi görünüyor.

Düzenlemeyi yaparken, temelde iki düğmeniz de vardır: fırça veya döngü . Fırça, kaldırmak istediğiniz kişi veya nesneyi resmin üzerine boyamak için kullanılan araçtır. Kement aynı amaca hizmet eder, ancak bu seçim içindeki tüm içeriği içerecek bir seçim yapmak.

ENGADGET’TABenim için fotoğrafları düzenleek için en iyi uygulama: Engadget editörlerinin görüşü

Yani yapmanız gereken ilk şey , silmek istediğiniz şeyi seçmektir , böylece kırmızı bir vurgu ile gösterilecektir. Silgi aracı ile daha çok yaptığınız seçimleri silebileceğiniz gibi, iki parmağınızla da fotoğrafı yakınlaştırabilirsiniz .

Doğru bir seçim tuşuna basın Süreci uygulama nesnesi silmek zorunda. İşlem birkaç saniye sürer ve ardından fotoğrafa ve kırpma hassasiyetine bağlı olarak çok değişse de nispeten iyi olan sonucu görebilirsiniz. Profesyonel sonuçlar elde etmek için değil , hızlı ve sorunsuz düzenlemeler için bir uygulamadır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir