Cts. Eki 23rd, 2021

Çamaşır makinesinin düzgün dönmemesi sorunu nasıl çözülür

Yıkayıcı hortumları tıkalı veya bükülmüş.

Cihazınızın su bağlantısı nasıl kontrol edilir? çamaşır makinesi?

 • Cihazı hafifçe siemens çamaşır makinesi sıkmıyor, dışarı çekerek ve her iki hortumun kıvrımlarını veya bükülmelerini açarak suyun girdiği hortumun bükülmediğini ve tahliye hortumunun bükülmediğini kontrol edin.
 • Ayrıca boruyu sifon bağlantısından çıkararak, hortumun ucunu bir kovaya yerleştirerek ve tahliye programını seçerek tahliye hortumunun tıkalı olmadığını kontrol edin. Bir tıkanıklık varsa, su kovayı doldurmaz veya çok az doldurur. Tıkanma varsa tahliye hortumunu ve sifonu temizleyin.
 • Su bağlantısı nasıl bağlanır
 • Su çıkış bağlantısı nasıl kurulur

Filtre engellendi.

Filtreyi temizleyin ve pompayı engelleyebilecek yabancı cisimleri çıkarın. Filtre tıkanırsa, yıkayıcı düzgün dönmez veya dönmeyi durdurur. Çamaşır makinenizin filtresini nasıl temizleyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayın:

 • Çamaşır makinesi filtresi nasıl temizlenir

Dengesiz yük algılandı.

Çamaşır makinenizi korumak için, yükün dengesiz olduğu veya tamburun aşırı yüklendiği tespit edilirse, sıkma devri çalışmayacak veya yalnızca düşük hızda çalışacaktır. Çamaşır makinenizi nasıl düzgün bir şekilde dolduracağınız hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

 • Çamaşır makinesi nasıl düzgün doldurulur

Yukarıdaki kontrolleri yaptınız mı ve sorun hala orada mı?

Yukarıdaki adımları izlemenize rağmen Siemens çamaşır makinenizde hala sorun yaşıyorsanız, bir Siemens Kapsamlı Servis uzmanının incelemesini sağlamanız gerekebilir.

Giysilerin yıkanması ve kurutulması

IQ800 Yıkayıcı ve Kurutucu

Bir Siemens iQ800 çamaşır makinesi veya kurutma makinesi satın aldığınızda, fark yaratabilecek Müşteri Hizmetlerine * sahip olacaksınız.

Çamaşır ve kurutma makinenizi cep telefonunuzdan kontrol edin

IQ800 Yıkayıcı ve Kurutucu

Çamaşır ve kurutma makinenizi cep telefonunuzdan kontrol edin

Home Connect ile uzaktan kumanda sayesinde nerede olursanız olun çamaşırlarınız hazır olacak.Daha fazla bilgi

İdeal çamaşır ve kurutma makinenizi bulun

IQ800 Yıkayıcı ve Kurutucu

Bir Siemens iQ800 çamaşır makinesi veya kurutma makinesi satın aldığınızda, fark yaratabilecek Müşteri Hizmetlerine * sahip olacaksınız.

Çamaşır ve kurutma makinenizi cep telefonunuzdan kontrol edin

Kolaylık ve performans: Siemens yıkayıcılar, kurutucular ve yıkayıcı kurutucular her zaman en son teknolojiyi sunar. Yenilikçi özellikleri yalnızca olağanüstü yıkama ve kurutma sonuçları sağlamakla kalmaz, aynı zamanda günlük işleri kolaylaştırır.

İdeal çamaşır makinenizi bulun

Rehberimize erişin ve birkaç dakika içinde mükemmel çamaşır makinenizi bulmak için adımları izleyin.

İdeal kurutucunuzu bulun

Kurutma makinesi satın alma kılavuzumuza erişin ve birkaç dakika içinde sizin için mükemmel kurutucuyu bulmak için adımları izleyin.

Yıkayıcı ve kurutucular için aksesuarla

Yıkayıcı ve kurutucu aksesuarları yelpazemiz, cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza ve tipik kurulum sorunlarını çözmenize yardımcı olacaktır. Cihazlarınızı mükemmel durumda tutmak için Siemens çevrimiçi mağazasından temizleyici veya kireç çözücü gibi onaylı temizlik ve bakım ürünleri satın alın.

 • Yıkayıcı ve kurutucular için aksesuarlar

Çamaşır makineleri

Siemens çamaşır makinelerinden etkilenin. İçeride ve dışarıda şaşırtmak için tasarlandı.

Siemens çamaşır makinelerinin zarafeti, en son teknoloji ve yenilikçi işlevlerine ek olarak, ister bağımsız bir model seçin, ister entegre edilebilir bir model tercih edin, her türlü mutfağın tasarımını geliştirmek için onları mükemmel kılar. mobilyalarınızla uyumlu ve zariftir.

 • çamaşır makinelerine bakın

kurutucular

Siemens 8 veya 9 kg ısı pompalı kurutucular ile kıyafetlerinizin mükemmel bakımının keyfine varacaksınız. Bu kurutucular, bir soğutucunun durumundaki değişiklikler tarafından üretilen ısıyı yeniden kullanır. Bu sayede daha az tüketim ve kıyafetlerin optimal bakımı sağlanır.

 • kurutuculara bakın

çamaşır kurutma makineleri

Siemens çamaşır kurutma makinesi ile tek bir döngüde 6 kiloya kadar komple çamaşır yıkamak mümkündür. Bir cihazdan diğerine kıyafet değiştirmeyi ve sadece bir tanesinde yer kaplamayı unutun. Endişelerinizi minimumda tutun ve yalnızca dolapta kıyafet toplamaya özen gösterin: En hassas çamaşırları bile kurutabilirsiniz.

 • Çamaşır kurutma makinelerine bakın

İdeal çamaşır makinenizi bulun

Rehberimize erişin ve birkaç dakika içinde mükemmel çamaşır makinenizi bulmak için adımları izleyin.

Yıkayıcı ve kurutucu aksesuarları yelpazemiz, cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza ve tipik kurulum sorunlarını çözmenize yardımcı olacaktır. Cihazlarınızı mükemmel durumda tutmak için Siemens çevrimiçi mağazasından temizleyici veya kireç çözücü gibi onaylı temizlik ve bakım ürünleri satın alın.

 • Yıkayıcı ve kurutucular için aksesuarlar

Siemens’te hızı seviyoruz

Yıkayıcı ve kurutucularımız, çamaşırlarınızı göz açıp kapayıncaya kadar yıkayacak farklı hızlı yıkama programlarına sahiptir. Çamaşırlarınızı yıkamak için daha az zaman harcayın!

 • Hızlı yıkayıcıları ve kurutucuları görün

powerSpeed ​​​​59 ‘: 1 saatten kısa sürede mükemmel günlük çamaşırlarınız

Hızlı bir çamaşır makinesiyle ilgili en iyi şey , bir saatten daha kısa bir sürede 5 kiloya kadar kirli çamaşırları mükemmel sonuçlarla temizleyebilmenizdir. Rutininize en uygun program.

Süper hızlı yıkama ve kurutma programları

15 dakikalık kısa programlı bir çamaşır makinesi mi? Siemens ile mümkün. Çamaşırlarınızı ekspres programda 15 dakika (1,5 kg) yapın ve ardından sadece 40 dakikada (2 kg) kurutun .

varioSpeed: %65’e kadar daha kısa döngü süresiyle çamaşırları temizleyin

varioSpeed ​​ile çamaşır makinenizin hızlı programını %65’e kadar daha hızlı yapabilirsiniz . Ayrıca akıllı sensörleri sayesinde sadece gerekli süreyi kullanmak için yük türünü algılar.

İdeal çamaşır makinenizi bulun

Bizim çamaşır makinesi satın alma danışmanı size birkaç dakika içinde mükemmel çamaşır makinesi bulmasına yardımcı olur. Çamaşır makinesi satın alma kılavuzumuza erişin ve evinize hangisinin en uygun olduğunu size söyleyebilmemiz için bazı soruları yanıtlayın.

İdeal kurutucunuzu bulun

Bizim  kurutucu satın alma danışmanı  size birkaç dakika içinde mükemmel kurutma bulmasına yardımcı olur. Hangisinin evinize en uygun olduğunu size söyleyebilmemiz için kurutucu satın alma kılavuzumuza erişin ve bazı soruları yanıtlayın.

IQ800 Yıkayıcı ve Kurutucu – aradığınız birinci sınıf ürün yelpazesi

Siemens iQ800 serisi en zorlu özelliklere sahiptir: çamaşır makinesinde akıllı otomatik dozajlama, kurutucuda ısı pompası ve çok sezgisel bir TFT dokunmatik ekran ve onları gerçekten istediğiniz yere monte etmek için ters çevrilebilir kapılarla tamamladığımız zarif bir dış estetik onları istiyorum..

Daha fazlasını istemek mümkün mü? Her zaman mümkündür. Bu nedenle iQ800 bağlantılı yıkayıcı ve kurutucu, intelligentDry özelliği sayesinde birbirleriyle iletişim kurma yeteneğine sahiptir. Böylece örneğin kurutucular az önce yaptığınız yıkamaya en uygun programı ayarlayabilecektir. Bildiğiniz en hassas kurutmanın keyfine varacaksınız ve kesinlikle ev işlerinde yeni bir boyuta gireceksiniz.

 • iQ800 çamaşır makinesine bakın
 • iQ800 kurutucuya bakım

Her cihazın en önemli ayrıntılarını öğrendikten sonra, ihtiyaçlarınıza en uygun yıkayıcı veya kurutucuyu seçmek inanılmaz derecede kolaydır.

En iyi çamaşır makinesi nasıl seçilir?

En iyi kurutucu nasıl seçilir?

Yıkayıcı ve kurutucular için enerji etiketleri hakkında da daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, burada ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulacaksınız.

Enerji etiketi hakkındaki bilgileri görün

Aynı programda yıkayın ve kurutun

Bir seferde 10 kg çamaşır yıkamak mümkün müdür? Evet ve ayrıca 6 kg çamaşır kurutmak mı? Evet, rekor sürede temiz ve kuru giysilere ihtiyacınız olduğunda, Siemens çamaşır kurutma makinelerinin 60 dakikalık yıkama ve kurutma programı, çamaşırlarınızı sadece 1 saatte hazır hale getirmenizi ve ayrıca yeni dokunmatik ekran ile her şeyi kontrol etmenizi sağlar.

Ayrıca, bir giysiyi giymeyi unutmanız durumunda duraklatma + yükleme programını da içerirler ve bunu takip eden özel bir sıkma işlemi sayesinde, daha sonra boşaltma ve düşük devir sayısı sayesinde, çamaşırlar çamaşır kurutma makinesinden çıkar. daha az kırışıkla, böylece sonraki ütüleme işini kolaylaştırır.

 • Yeni çamaşır kurutma makinelerini keşfedin

Akıllı yıkayıcınız ve kurutucunuzla yapabileceğiniz her şeyi biliyor musunuz?

Onları cep telefonunuzdan kontrol edin. Uzaktan kumanda sayesinde nerede olursanız olun çamaşırlarınız hazır olacak. Çamaşırlarınızı hazır hale getirmek istediğinizde ayarları değiştirin veya uygulamadan seçin.

Hangi programı kullanacağınızdan emin değil misiniz? Kolay başlatma sayesinde, uygulama sadece girdiğiniz kıyafetleri söyleyerek en iyi programları ve işlevleri önerir.

Bildirimler ve bildirimler. Bir tambur temizleme programı yapılması gerektiğinde veya yoğuşma suyu deposunun kurutucuda boşaltılması gerektiğinde sizi bilgilendirecektir.

Yıkayıcınız ve kurutucunuz iletişim kurar. Hem cep telefonunuzda hem de kurutma makinesinin kendisinde smartDry programını seçtiğinizde, yeni yıkadığınız çamaşırlar için en iyi kurutma programı otomatik olarak çok daha hassas bir süre ile ayarlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir