Cts. Eki 23rd, 2021

şarjı uzun giden bluetooth kulaklık 2021

Kablosuz kulaklıkların sunduğu anahtarlardan biri özerklikleridir. şarjı en uzun giden bluetooth kulaklık Bu iyi değilse, ne olduğunu çözmek için sürekli bir fiş aramanız gerektiğinden kullanıcı deneyimi zarar görür. AirPods gibi bir model almak istiyorsanız, seçimin uygun olması için nelere dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyoruz .

Gerçek şu ki, bağımsız olarak kabul edilen kulaklıklar olan bu tür cihazlarda, ses elemanlarının her birini birbirine bağlayan herhangi bir kabloya sahip olmadıkları ve dolayısıyla bir öğütücü özgürlüğü sunduğu için çok ilerleme kaydedilmiştir. , diadem tipi modeller elde edilemez. Mesele şu ki, özerklik üzerindeki kısıtlamalar geçmişte kaldı.

Bu kulaklıkların kapakları, önemli bir şey

Bu kulaklıkların boyutlarındaki sınırlamalar, daha yüksek amper değerine sahip bir pil içerecek şekilde düzeltilemeyecek bir şeydir , ancak üreticiler bunun bir handikap olmaması için bir çözüm bulmuşlardır: taşıma çantası . Bu, aksesuarı bir yerden başka bir yere taşırken korumaya ek olarak, her bir öğeyi her depolandığında yeniden şarj edebilmek için içeride gerekli olanı da bütünleştirir. Böylece harcanan enerji geri kazanılır.

Bu nedenle, bu aksesuar, genel olarak büyük bir özerkliğe sahip bağımsız kulaklıklar elde etmek için gerekli hale geldi . Bu arada, kapağın kullanımı basit (yine de şarj etmek için gereken zamandan kaçınılamaz) ve boyutları mümkün olduğunca küçük olmalı, böylece ürünü bir yerden diğerine taşımak mümkün olduğunca rahat olmalıdır. Ayrıca elementlerin kaç kez şarj edilebileceğinin en az birkaç kez olmasının çok önemli olduğuna inanıyoruz .

Özerklik, ne zaman sunulmalı?

Halihazırda piyasada var olan seçenekleri göz önünde bulundurarak, aramanız gereken şey, hem kulaklığın kendisinin hem de birlikte verilen kılıfın izin verdiği süreyi ekleyerek 12 saati aşmak . Bu sayede uygun bir model satın aldığınızdan ve hem evde hem de seyahate çıkarken düzenli kullanımda hayal kırıklığına uğratmayacağından emin olabilirsiniz.

Kulaklıkların kullanım için iyi bir seçenek olması için bağımsız olarak neler sunması gerektiğini merak ediyorsanız, ideali üç veya dört saati geçmesidir. Aksi takdirde, kurtarılabilmeleri için onları kapaklarda saklamak için harcanan zaman aşırı olacaktır … ve bu, zaman geçtikçe edindikleri modeli değiştirmeyi ciddi olarak düşünmelerine neden olacaktır.

Değerlendirilecek diğer ayrıntılar

Özerkliğe bakmanın yanı sıra, bu kulaklıkların kullanılabilirlik ve ses kalitesi gibi bölümlerde de minimum kalite sunması gerektiğinden diğer bölümleri incelemek de önemlidir . Bu nedenle, örneğin ve ilk durumda, hareketlerle kullanım gibi seçeneklerin sunulduğunu doğrulamak gerekir; Bir iyi bakım ergonomi (burada en az 10 gram olduğu, her elemanın bir ağırlık vardır eksik olması gerekir); ve ayrıca, kılavuza karşı koruma dahil edilmişse , ter problem olmaması için daha iyi olmaktan iyidir.

Ses kalitesi söz konusu olduğunda, bize göre temel olan iki şey vardır. Birincisi, mümkünse gürültü iptali ve 20 ile 20000 Hz arasında frekans kullanım aralığı olmasıdır.Ayrıca Bluetooth teknolojisini kullanan modeller oldukları için ideal olan True Wireless veya aptX gibi teknolojilerle uyumlu olmalarıdır. uygun veri aktarımını sağlayın.

Satın almadan önce incelemeniz gereken modeller

Kaliteli kulaklıkları bulabileceğiniz ve seyahatlere çıkarken (uçakla binmeniz gerekse bile) model olacak kadar uzun özerkliğe sahip bir liste bırakıyoruz .

Samsung Galaxy +

Dahil edilen kapak kullanıldığı sürece 22 saat özerkliğe ulaşan bir model. Oldukça doğru bir sesle ve reprodüksiyonları kontrol etmek için jest kullanma imkanından yoksun olmadan, kablosuz olarak şarj etme imkanı sunarlar ki bu her zaman olumlu bir ayrıntıdır.

Apple AirPods Pro

Şu anda Cupertino şirketi tarafından sunulan en iyi model ve diğer şeylerin yanı sıra aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde çok hassastır ve ayrıca spor için kullanılabilmeleri için suya ve toza karşı koruma sağlar. Özerklikle ne ilgisi varsa, 24 saate ulaşır.

Sennheiser Momentum 2

Bu kulaklıkların sahip olduğu kılıf, kumaşla kaplandığından ve bu nedenle farklı bir görünüm sunduğundan en çekici olanıdır. 28 saate ulaşan bir özerklik ile mükemmel bir işaret, yedi milimetre sürücüler sayesinde ses kalitesi de yüksek, bu yüzden mükemmel tepki veriyorlar.

JBL CANLI 300TWS

Mikrofon içermemesi sayesinde sesli asistanlarla uyumlu olan bu model, TalkThru gibi teknolojileri konuşan insanları iyi duyabilmeleri için sunan bir modeldir. 20 saatlik tam özerklik ile mükemmel uyum sağlar, kullandığı Bluetooth teknolojisinin yönetimi kolaydır.

Jabra Elite Aktif 75t

Bluetooth 5.0 ve ayrıca True Wireless ile uyumluluk sunan modellerden biridir. Çeşitli renklerde mevcuttur, bu nedenle her kullanıcıya en uygun olanı seçmek mümkündür ve suya ve toza karşı IP57 korumasına sahip değildir. Bu modelin özerkliği 28 saatten az değildir.

Bose SoundSport Ücretsiz

Suya ve toza karşı kendi koruması gibi farklı koruma seçenekleri de içerdiğinden sporseverler için mükemmel bir model. 15 saate ulaşan özerkliği ile iOS ve Android ile sundukları uyumluluk mükemmeldir.

Sony WF1000XM3

Bugün satın alabileceğiniz en iyi bağımsız Bluetooth kulaklıklardan biri. Çok olumlu olan olağanüstü gürültü engelleme özelliğine sahiptir ve özerklik söz konusu olduğunda, bu modelin 32 saate kadar izin vermesi, onu şiddetle tavsiye edilen bir satın alma seçeneği haline getirir.

Bokman O7

İyi ses kalitesi sunması ve suya karşı direncinin eksik olmaması gibi bu tür kulaklıklarda önemli olan bölümlerin hiçbirinde arıza yapmıyor. Dahil edilen Bluetooth teknolojisi, aptX kullanımına izin verir ve 28 saate kadar konuştuğumuz için özerklik mükemmel bir şekilde yerine getirir.

Huawei FreeBuds 3

Oldukça olumlu olmadan, akıllı telefonlar ve tabletlerle geniş uyumluluk içeren bu kulaklıkların sunduğu olanaklar. Çekici bir tasarıma sahip olan Kirin A1 çipinin kullanımı, yüksek kaliteli ses sunmasına ve özerklik açısından en ufak bir sorun olmadan 20 saati geçmesine olanak tanıyor.

Xiaomi Mi Airdots Pro

Bunlar, True Wireless ile uyumlu ve gürültü engelleme özelliği olmayan kulaklıklardır. Ayrıca kapağı sayesinde mükemmel bir şekilde 18 saati aşan bir özerklik sunan bu aksesuarda su önü projeksiyonu da mevcut. Dönüştürücüler yedi milimetre olduğundan ses kalitesi iyidir.