Paz. Eki 24th, 2021

Netflix gibi dizi ve filmleri izlemek için akış hizmetlerini kullanmak her geçen gün daha yaygın hale geliyor. netflix alternatif Ancak öyle bir zaman gelir ki ilginizi çeken tüm programları netflix alternatifi uygulamalar Netflix’te görürsünüz ve ne yazık ki diziler bizim gördüğümüz hızda üretilmiyor. Netflix’ten bıkmış olabilirsiniz veya bu küçük ekstra masraftan kaçınmak isteyebiliriz. alternatifleri

Bu, çoğu kişinin görsel-işitsel içeriği çevrimiçi görüntülemek için ücretsiz alternatifler aradığı zamandır, ancak bilgisayarı virüslerle doldurabilecek veya bir tür kötü amaçlı yazılım yükleyebilecek birçok indirme platformu vardır. Bu gibi durumlarda, dijital içeriği ücretsiz, güvenli ve daha iyisi tamamen yasal olarak izlemek için akışlı TV platformlarına, alternatiflere başvurmak en iyisidir.

Bu 2021’de bulabileceğiniz en iyi 5 ücretsiz Netflix alternatifi:

1) Plüton TV

Bu, en popüler ücretsiz akışlı film ve dizilerden biridir. Kataloğunda belgeseller, realite şovları ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli içerikler bulmak mümkün.

On Pluto TV size (ülkeden ülkeye değişir) 40’dan fazla farklı televizyon kanallarını alabilirsiniz ve katalog her ay güncellenir. Mobil cihazlar için resmi bir uygulamaya sahip oldukları için platforma sadece bilgisayardan erişmek mümkün değil. Aynı şekilde alt yazı sevmeyenlerdenseniz Latin İspanyolca dublajlı içerikleri de görmek mümkün.

Bu platformun bir diğer avantajı da kullanmaya başlamak için kayıt olmanıza gerek olmamasıdır. Tabii ki, geleneksel televizyona benzer şekilde çalıştığı için, izlediğiniz içeriği duraklatamayacağınız, tekrarlayamayacağınız veya ileri saramayacağınız gibi, programlama ve içerik programlarının farkında olmalısınız.

2) Plex TV

Bu, güvenle kullanabileceğiniz başka bir harika ücretsiz akış hizmetidir. Pluto TV gibi, içeriği görüntülemek için kaydolmanıza gerek yoktur ve canlı bir TV hizmeti sunar.

In Plex TV, olur o kesinti her türlü olmadan her tür içeriği tadını edebilmek için idealdir, böylece reklam bulamadık. Ancak yalnızca bir akış hizmeti sunmakla kalmaz, aynı zamanda bu platform multimedya içeriğinizi düzenlemenize de olanak tanır.

Yani bilgisayarınıza indirdiğiniz film veya diziler varsa bunları Plex TV’ye yükleyerek kategori veya türe göre sınıflandırabilirsiniz. Aynı şekilde, bu platform ücretsiz kataloğunu da zaman zaman günceller, ancak hizmetin daha fazla seçeneğe sahip bir Premium sürümünü de sunarlar.

3) çatırtı

Bu, oradaki en güçlü ücretsiz Netflix alternatiflerinden biridir. Sadece geniş bir dizi ve film kataloğu sunmakla kalmaz, aynı zamanda orijinal içerik de sunarlar. Bu platformu kullanmak için herhangi bir şekilde kayıt olmanıza gerek yoktur.

Ancak kayıt olmaya karar verirseniz, izlemek istediğiniz programları kaydedebilir, oynadığınız içeriklere kaldığı yerden devam edebilir ve hatta farklı içerik önerileri alabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınızı değiştirirseniz ve kayıt olursanız, içeriklerinizi daha önce kaldığınız yerden görüntülemeye devam edebileceksiniz.

Bu hizmet reklamları içerir, ancak diğer platform türlerinde bulunabilecekler kadar istilacı veya rahatsız edici değildir. Aynı şekilde mobil cihazlar için de Crackle uygulamasını sorunsuz bir şekilde indirmek mümkündür .Okumak ilginizi çekebilir:   Disney, Marvel, Star Wars ve National Geographic, 17 Kasım’da Smart TV’nize geliyor

Güvenliğinizden endişe ediyorsanız Crackle’ın Sony’ye ait olduğunu bilmelisiniz, bu nedenle burada gördüğünüz her şey tamamen yasal ve güvenilirdir.

4) Latino ve Vix’te Film

Kaliteli içerik yalnızca Kuzey Amerika, Asya veya Avrupa’da üretilmez. Latin Amerika yapımlarını beğenenlerdenseniz doğru yerdesiniz. FilmIn Latino , Latin Amerika’da üretilen geniş bir film, belgesel ve dizi seçkisini ücretsiz olarak sunuyor.

Bu platformu kullanmaya başlamak için sadece Facebook hesabınızı kullanarak kayıt olmanız yeterlidir, hatta doğrudan sayfadan kayıt olabilirsiniz. Kullanıcınızı platformda oluşturduktan sonra, büyük miktarda içeriğe ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

FilmIn Latino ayrıca daha kapsamlı bir katalog bulacağınız abonelik hesapları da sunar, ancak genel olarak gerekli değildir çünkü programlaması serbest modda oldukça kapsamlıdır ve saatlerce sağlıklı eğlenceyi garanti eder.

Kendi adına, Vix teklifler sadece dünyadan Latin Amerika filmleri veya dizi değil, aynı zamanda diziler. Vix’in hizmeti tamamen ücretsizdir ve kategorilere ayrılmış kapsamlı bir uluslararası kataloğa sahiptir, böylece kendinizi eğlendirmek için tam olarak aradığınızı bulabilirsiniz.

5) Vudu

Dev Walmart , Vudu adlı bir hizmet oluşturarak akış pazarına atlamaya karar verdi ve sonunda bu platformu satmış olsa da hala çalışır durumda. Burada, en çeşitli temalara sahip binlerce film ve televizyon dizisinden oluşan geniş bir katalog bulmak mümkündür.

Bu hizmet, esas olarak ücretli olmasına rağmen, birçok eğlence seçeneğine sahip ücretsiz bir katalog da sunar, temel fark, ücretsiz içerik akışı sırasında, reprodüksiyon sırasında reklamların görünmesinin olası olmasıdır.

Ancak ek bir ayrıntı daha var ve bu platforma teorik olarak yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nden erişilebiliyor, bu nedenle kataloğuna ve içeriğine erişmek için bir VPN hizmeti kullanmak gerekiyor .

Bununla birlikte, geniş teklifi ve platformunun sunduğu mükemmel güvenlik nedeniyle hala Netflix’e mükemmel bir ücretsiz alternatif.

Akış içeriğini sınırsız izleyin

Akış platformlarının sunduğu en büyük avantaj, internete bağlı olduğunuz sürece tüm içeriği herhangi bir cihazdan veya bilgisayardan oynatabilmenizdir. Bu dizi ve filmleri yüksek çözünürlükte ve kesintisiz olarak izlemek istiyorsanız, yüksek hızlı Fiber Optik internet hizmetine sahip olmanız önerilir, çünkü bu sizin ve tüm ailenizin kesintisiz web bağlantısından faydalanmasına yardımcı olacaktır.

Şimdi sadece kendinize patlamış mısır, içecek hazırlamanız ve dikkatinizi dağıtmak için bugün ne görmek istediğinizi seçmeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir