Paz. Eki 24th, 2021

Bir patenci gibi giyinmek nasıl

Kaykay o kadar yaygınlaştı ki, kaykay kıyafetleri modern patenciler kıyafetleriyle hemen hemen her stili giyiyorlar. Ayrıca, tipik olarak kaykaycı kültürüyle ilişkilendirilen birkaç farklı görünüm vardır. kaykaycı giyim tarzı Günlük gömlekler ve dar pantolonlarla belirli bir ayakkabı stili giyme eğilimindedirler. Tarzınız, olmak istediğiniz patencinin türüne bağlı olsa da değişecektir, ancak her zaman orijinal olmaya çalışın ve size en uygun olanı seçin.

Yöntem1Stil ve işlevsellik arasında seçim yapın

 1. 1Bu görünüşü beğendiğin için bir kaykaycı gibi giyin. O kadar olmayabilirsin, ama bu görünüşü gerçekten seviyorsun. Aslında patenci gibi görünmeden de patenci gibi görünmenizi sağlayacak kıyafetler seçerek aynı tarzda bir patenci gibi giyinebilirsiniz. İnsanlar sana poz veren biri diyebilir ama gerçekten seviyorsan bu tarzı tercih et. Buna güvenin ve insanların olumsuzluklarının sizi ele geçirmesine izin vermeyin.
 2. 2Bir kaykaycı ol. Öte yandan, kaykaycı olmak istediğiniz için bir kaykaycı gibi giyinmek isteyebilirsiniz. Bu durumda, önemli olan, ilk önce bir olmaya çalışmanız olacaktır. Kaykaycılara uyum sağlamak ve sizi kabul etmelerini sağlamak için, ne yaptığınızı gerçekten bildiğinizi ve bu konuda ciddi olduğunuzu bilmek isteyeceklerdir. Kaykayında gerçekten iyi ol ve sonra stilin yuvarlanmasına izin ver.
  • Bu önemlidir, çünkü kaykaycılar kim olduklarından gurur duyabilirler ve genellikle sahtekar veya sahtekar gibi davranan insanları umursamazlar. Bunun kaba gibi görünebileceği doğru olsa da, bu sadece kaykayın arkasındaki kültürdür. Bunu öğrenin, yaptığınız işte iyi olun ve bu kültüre iyi bir şekilde entegre olmak istiyorsanız yavaş yavaş tarzınızı değiştirin. Bir kaykaycı stiline sahipseniz insanlar sizi yargılayacak ve alay edecek ve sonra bazı numaralar yapmaya çalışıyorsunuz ve yüzüstü düşüyorsunuz. Yeteneğinize güvenin ve kendinizi utançtan kurtarmak için ne yaptığınızı bilin.
 3. 3Ne tür bir kaykaycı olmak istediğinizi seçin. Farklı patenciler vardır ve her biri farklı bir tarza yol açar. Çoğu kaykaycı rahat olmayı sever, kıyafetlerinde hileler yapmak için yeterli esnekliğe sahip olur ve aynı zamanda şık görünür. Genellikle dar veya bol pantolonlar (pek çok patenci sadece düz paçalı kot pantolon giymez), düz ayakkabılar, grafik tişörtler veya dar üstler ve bir şapka giyerler. Belirli bir görünüm tercih ediyorsanız size sunacağımız yöntemleri takip edebilirsiniz.
  • Belirli bir patenci gibi giyinmek istemiyorsanız, sadece gündelik bir kıyafet olmak istiyorsanız, bu kategorilerdeki stilleri karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Gündelik patenciler tipik olarak skinny jean pantolonlar, parlak veya nötr renkli daireler ve biraz dar tişörtler giyerler. Yarı profesyonel kaykay hakkında  Daha hipster bir görünüm için deri ceket ve yün şapka kullanabilir ya da günlük tutmak için tercih ettiğiniz bir şapkayı kullanabilirsiniz.

Yöntem2Genel stili öğrenin

 1. 1Konforu seçin. Hile yapabilmek, hareketi kısıtlamayan ve orijinal durumunda kalması gerekmeyen pratik giysiler giymek demektir. Burkulmalar, morluklar, renk değişikliği ve belki de kan bekleyin. Patencilerin daha dar giysiler giyme eğiliminde olduğu doğru olsa da, yine de kolayca hareket etmelerine izin verir ve onlara esneklik kazandırır. Bazı gelişmiş numaralar yapmadan önce, daha iyi yapabilmek için bazı giysiler giymeyi deneyin.
 2. 2Mükemmel tutuş sağlayan esnek, düz ayakkabılar giyin. Bunlar kaykay stilinin ortak bir unsurudur ve kaykay üzerinde kalmanıza yardımcı olacaktır. Daha fazla özgünlük için özel olarak kaykay için yapılmış patenci ayakkabılarını seçin (bazıları aşınma ömrünü uzatmak için ek dikişlere sahiptir). Bazı iyi markalar ÉS, DVS, Fallen, Supra, Vans, Circa, DC, Emerica, Converse, Adio, Etnies ve Lakai’dir.
  • Bir kaykaycının görünümünü taklit etmek için ayakkabının parmak uçlarındaki kısmı yırtın. Ancak, gerçek bir kaykaycıysanız bunlar yırtılır. Yeni bir çift delikli ayakkabı giymenin inandırıcı görünmeyebileceğini unutmayın. Bu, bir patenci görünümü için giderseniz kabul edilebilir, ancak gerçek olmak istiyorsanız veya öyleyseniz, ayakkabılarınızın zamanla yırtılmasına izin verin. Bu, onları böyle göstermek için çok çalıştığınızı gösterecektir.
 3. 3Patenciler için klasik markalarla tanışın. Element, Baker, Analog, Quicksilver, Volcom, Vans ve Billabong bazı klasik örneklerdir. Burton gibi bazı snowboard markalarını da deneyebilirsiniz, çünkü birçok patenci bu sporu yapıyor. Bu markaları tüm kıyafetlerinize dahil etmek zorunda değilsiniz, ancak tarzları ve işlevleri nedeniyle kaykaycılara hitap eden giyim eşyalarına sahip olma eğilimindedirler. Bu nedenle sıfırdan başlıyorsanız bu markalara bakmanızda fayda var.
  • Bugün kaykaycılar için en popüler markalardan bazıları Bianca Chandôn, Dime, All Timers, Supreme, Antihero ve Palace. [1]
 4. 4Rahat kalın. Bazı parlak yeni aksesuarlara ve markalı ürünlere çok para harcamayın; Eski moda bir tişört ve soluk kot pantolon yapacaktır. Patenciler bakımlı görünmeyi severler, ancak bu, çok fazla çabalamadıklarını gösterir. Şık ama rahat kıyafetler tercih edin.
  • Her zaman paten ekipmanı giymediğinizden emin olun, aynı zamanda günlük kıyafetler de giyin. Logolu veya markalı çizgili gömlekler, tişörtler, sweatshirtler ve gömleklere sahip olmanıza yardımcı olur. Kafanıza sweatshirt veya şapka giyin . Sizi bir pozcu olarak sınıflandırabilecek markalı giysiler giyerseniz, çok ayrıntılı bir görünüme güvenebilirsiniz.

Yöntem3Bir punk patenci gibi giyin

 1. 1Uygun şekilde hareket edin. Bir punk kaykaycı, görünüşünü elde etmek için büyük ölçüde stiline güvenir, ancak aynı zamanda tavrıyla da tanınır. Olmak için kendinden emin, maceracı, korkusuz ve görünüşünüzü savunabilecek durumda olmalısınız. Ayrıca, bir punk kaykaycı punk veya rock müzik zevkiyle bilinir, bu nedenle konserlere gitmeyi ve yeni müzikler keşfetmeyi düşünün. Kaykay kullanırken punk hayatına odaklandığınızı göstermek için kulaklık kullanabilir ve müzik dinleyebilirsiniz. kaykaycı giyim tarzı
 2. 2Bir sürü temalı tişörtler kullanın. Bir punk patencinin klasik olarak kullandığı şey, kırmızı ve siyah gibi renkler ve kafatasları ve kan gibi güçlü görüntülerdir. Punk band tişörtler bu görünüm için çok uygun. Punk patenciler kendi tarzlarını belirlemeyi severler, bu yüzden kıyafetlerinizde yaratıcı ve özgün olun. Bazı harika vintage tişörtler için ikinci el mağazasını ziyaret edin.
  • Tişörtler için bir diğer alternatif ise kolsuz gömlek kullanmaktır. Bu görünüme sahip olmak için kendinize çok güvenmelisiniz, ancak bazı serseri kaykaycılar, dövmelerini sergilemelerine izin veren maceracı bir görünüm yaratmak için bunları kullanır.
 3. 3Saçınızı boyamayı düşünün. Punk kaykaycılar maceracı siyah saçları ve kıyafetleriyle tanınırlar. Bu görünümü gerçekten elde etmek istiyorsanız, saçınızı siyaha boyamayı ve jel mohawk yapmayı veya uzun ve gözlerin üzerinde bırakmayı düşünün. Gerçekten öne çıkmak istiyorsanız, saçınıza bazı renkli vurgular da ekleyebilirsiniz. 
 4. 4Dar kot pantolon giyiyor. Modern punk patenciler genellikle siyah gibi koyu renkli, skinny jean pantolonlar giyerler. Kaykay numaralarınızı yapmaya devam edebilmeniz için seçtiğiniz kot pantolonun kumaşında biraz esneme olduğundan emin olun. Bazı punk patenciler bol, diz boyu siyah şort giymeyi sever, bu nedenle sizin için çok rahat olan ve size en iyi hareket açıklığını veren giysiler seçin.
 5. 5Bazı paten ayakkabılarına yatırım yapın. Punk patenciler, çoğu patencinin yaptığı gibi, genellikle düz ve iyi tutuşa sahip tipik patenci ayakkabılarını kullanır. Bu ayakkabılar tipik olarak farklı renklerde gelir, ancak siyah veya koyu gri gibi nötr renkleri tercih edebilirsiniz. Daha retro ve punk bir görünüm için Converse markasını kullanmayı düşünün.
 6. 6Biraz serseri takılar giyin. Punk patenciler çok fazla mücevher takmazlar, ancak kemer gibi bazı çivili mücevherleri takdir ederler. Aynı şekilde daha maceracı bir görünüme sahip olmak için küpe kullanabilirsiniz. Punk kaykaycılar dövmeleriyle dikkat çekmeyi gerçekten severler, bu yüzden gerçekten bu görünümü elde etmek istiyorsanız bir dövme kol almayı düşünün.

Yöntem4Bir hip hop patencisi gibi giyin

 1. 1Bazı marka giysiler giyin. DGK, Zoo York, Phat Farm, City Stars, Dunks, LRG ve South Pole, hip hop tarzı giyim için popüler markalardır. Bu tarz markaları diğerlerinden biraz daha fazla öne çıkardığı için patenciler için diğer ayakkabılar yerine DC veya Nike SB’yi tercih edebilirsiniz. Bu markaları gömlek, şapka veya ayakkabılarınız için kullanabilirsiniz.
 2. 2Çok fazla renk kullanın. Punk patencilerin aksine, hip hop patenciler parlak kıyafetleriyle öne çıkmayı severler. Bir tişört, paten ayakkabısı veya parlak renkli bir şapka giyebilirsiniz. Bazı kaykaycılar, havalı ve rahat görünmek ve şapkalarını, ayakkabılarını veya mücevherlerini patlatmak için beyaz bir tişört giyerler. 
  • Havalı ve havalı görünmek istediğiniz için günlük tişörtler bu görünüm için en iyi seçenektir. 
 3. 3Bir pantolon stili seçin. Pantolonlar gerçekten hip hop patencilerine göre değişir. Bazı patenciler, bele yakın bol olan ve boxer külotlarını gösteren skinny jean pantolonlar giyerken, diğerleri bol kot pantolon giyer. Hip hop görünümünü elde etmek için stilinizin diğer bölümlerini tamamlamak için bunlardan herhangi birini kullanabilirsiniz. Giydiğiniz pantolonun size numaralar yapmanıza ve kolayca hareket etmenize izin verdiğinden emin olun.
 4. 4Özellikle sweatshirt altına şapka giyin. Bir hip hop patenci görünümünü tamamlamak için bir şapka gereklidir. Farklı stil ve markalarda bulabilirsiniz, bu nedenle görünümünüze en uygun olanı seçin. Şapkayı ileri veya geri takabilirsiniz ve kıyafetinize daha fazla kenar kazandırmak için parlatılabilir. 
 5. 5Biraz takı tak. Hip hop patenciler, kıyafetlerine uzun bir kolye veya ışıltılı yüzükler ekleyerek görünümlerini tamamlamayı severler.

Yöntem 5Rasta kaykaycı gibi giyin

 1. 1Uygun şekilde hareket edin. Rasta kaykaycı, kendisi için hiçbir şeyin önemi yokmuş gibi davranan kişidir. Daha düzensiz ve kirli bir görünüme sahip olma eğilimindedir ve her zaman çok temiz görünmeyen giysiler giyer. Bunun nedeni, çok denemedikleri ve insanların fark etmesini umursamadıkları bir görünüme kavuşmak istemeleridir.
 2. 2Yüzünüzdeki tüylerin uzamasına izin verin. Rasta kaykaycılar genellikle dağınık ve kirli görünümlerini özensiz görünen bir sakal veya yüz kıllarına sahip olarak elde ederler. Yüzünüzdeki tüylerin uzamasına izin verin, hatta dreadlock almayı veya saçınızın uzamasına izin vermeyi düşünebilirsiniz. Ne yaparsan yap, çok deneme çünkü yapmazsan, bu tür bir patencinin yaptığına karşı çıkmış olursun.  Kaykay ve elektrikli kaykay tavsiye
 3. 3Farklı bir tarz giyin. Dar kot pantolon ve şapka ile normal bir patenci gibi görünmek yerine kanvas pantolon ve bere deneyin. Bu renkler dreadlock’larda popüler olduğu için tarzınıza biraz kırmızı, sarı ve yeşil giymelisiniz. 

Tavsiye

 • Dirsekleri ve dizleri kazımak ve yırtık bir kot pantolona sahip olmak harika görünebilir, ancak onları kasıtlı olarak çizmeyin veya yırtmayın. Aksi takdirde, bir pozcu gibi görüneceksiniz. Bunun yerine, bunu kötü bir düşüşte elde ettiğiniz bir şey olarak düşünün.
 • İnternette kaykaycılar ve bazı kaykaycılar için markaları araştırın, bu sizi daha önce hiç duymadığınız harika ürünleri olan şirketleri keşfetmeye yönlendirebilir.
 • Hala ne giydiklerinden veya nasıl bir görünüm elde etmek istediğinizden emin değilseniz, etrafınızdaki patencilere bir göz atın. Kıyafetlerini kopyalamayın, kendi stiliniz için ilham kaynağı olarak kullanın.

Uyarılar

 • Kaykaycı gibi giyinmek istiyorsan klon gibi görünmediğinden emin ol. Bu hiç hoş değil ve sonunda bir sahtekar gibi görüneceksin. Öne çıkmaktan korkmayın; herkes gibi görünmek seni daha iyi bir kaykaycı gibi göstermez.
 • Gittiğiniz her yere kaykayınızı götürmekten kaçının. Okulunuzda bu şekilde dolaşmak sizi kaykaycı yapmaz.
 • Patenciler için bazı markalardan kot pantolonlar çok pahalı olduğu için satın almanıza gerek yok. Birçok patenci Levi, Lee ve Wrangler marka kot pantolon giyer, ancak Wrangler ve Lee kotları ile aşırıya kaçmaz. Kovboy değil, kaykaycı gibi görünmek istiyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir