Çar. Eki 20th, 2021

En İyi 10 Kaykay Markası

1 – Element Kaykayları

2 – B Planı Kaykaylar

3 – Kız Kaykayları

4 – Sıfır Kaykay

5-Yaratık Patenleri

6 – Kör Kaykaylar

7 – Santa Cruz Pateni

9 – Çikolatalı Paten

10 – Çevirmeli Klavyeler

11 – Beyaz Diş Patenleri

12 – Meketec Kaykaylar

En İyi Kaykay Markaları Listesinde Sıralama Yarışması​

Dünyanın her yerinde birinci sınıf kalitede kaykaylar üreten birçok kaykay işletmesi var. Ancak kaykay şirketleri son derece rekabetçi hale geldi. 

Üstün kaykay güverteleriyle ünlü En İyi Kaykay Markalarından bazıları bile çok fazla rekabetle karşı karşıya. 

Mevcut pazarlarda – Kaykay Güverte Üreticileri, en iyi kaykay markalarını uluslararası üne sahip kaykaycılar tarafından incelenir. Bu onlara çok fazla reklam ve nihayetinde trafik sağlar. 

Bazı kaykaylar, ünlü kaykaycıların kendileri tarafından hazırlanmış ve tasarlanmıştır!

Tüm bunlara rağmen – binlerce üretici arasında en iyi paten markalarından biri olmak – çok fazla kararlılık, kalite kontrolü ve pazarlama gerektiriyor. 

En iyi olarak sıralanmak için – her açıdan en iyi kaykayları üretmeniz gerekiyor! Kalite, fiyat, dayanıklılık, görünüm ve hatta elektrik olsun .

En İyi Kaykay Markalarının Sıralamalarını Belirleyen Faktörler

Sektörde çalışan markaların sayısı hızla artmakta ve müşterilerin (ben ve sizin bile) tüm ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılayabilecek mükemmel bir marka veya özel bir kaykay seçmesi zorlaşmaktadır.

İlk kaykay ürününüzü satın almak istiyorsanız ve ayaklarınızın altında gerçek bir en iyi kaykay markası istiyorsanız – birçok şeyi gözden geçirmeniz gerekir. Kontrol edin – 
• Kalite
• Dayanıklılık
• Fiyat
• Müşteri hizmetleri
• Estetik
• Aksesuarlar

Ve daha da önemlisi, seçiminizi beceri seviyelerine göre belirleyin – ister başlangıç ​​seviyesinde olun, ister profesyonel olun ya da kaykayın ortasında bir yerde olun.Kaykay Markaları İncelemeleri

En İyi On Kaykay Markası – Derinlemesine İncelemeler

Seçim sürecinde size yardımcı olmak için kaliteli ürünler üreten en iyi on kaykay markasını inceledik. 

İncelemeler ayrıca – bu ünlü kaykay markalarının sizin için mükemmel bir uyum olup olmadığı paten seviyenize göre cevap verir.

Sorumluluk Reddi – Aşağıda listelenen tüm markalar ve şirketler en iyi kaykay markalarından bazıları olarak kabul edilse de,  tüm markalar tam tahtalar üretmez . 
Bazıları (elbette – en yüksek kalite ve standartlarda) büyük kaykay bileşenleri üreticisidir ve bu nedenle dünyanın en iyi kaykay markaları arasında yer almaktadır.Eleman Kaykaylar

Eleman Kaykayla

Yaklaşık 28 yıldır faaliyet gösteren Element Skateboards, son derece dayanıklı ve dövülebilir kaykaylar üretme konusunda ün kazanmıştır, numara yapmak için mükemmeldir .

Element , “En İyi Kaykay Markaları” listesinde ilk  sırada yer alıyor  . Uluslararası Kaykay Organizasyonları  , küresel etkinliklere Element Kaykaylarını dahil  eder.

1992’de tüm zamanların en iyi kaykaycılarından biri olan Johnny Schillereff tarafından kurulan organizasyonun amacı, kaykaycılığa dikkat çeken kaykaylar üretmekti .

Element Skateboards’un başlangıcından beri Johnny’nin vizyonu, kaykay yapmayı sizin ve benim gibiler için daha belirgin hale getirmekti.

Amaç, doğadaki ve dünyadaki kullanımları ve işçilik ile kaykayın birbirine bağlanması etrafında odaklanmaktı. Ve uzun geldiler –

Şimdi California merkezli Element Skateboards, yüksek kaliteli ürünleriyle küresel pazarlara başarıyla hizmet vermeye başladı ve başlayabileceğiniz en iyi kaykay şirketlerinden biridir. En iyi kaykay markaları incelemeleri

Onların “ağaç logosunu” fark ettiniz   mi?

Element alıntıları – “Ağaç, en derin köklerine saygı gösterirken ve kaykayın manzarasını ve onu çevreleyen yaşam tarzını kucaklarken büyümeye devam ediyor.”

Kaykay şirketi – onu (logoyu) Dünya’ya ve dört elemente bir övgü olarak – gezegeni olumlu bir yaşam alanı haline getirme vizyonuyla birleştirdi.

Elements grubu tarafından 20 usta kaykaycı vardır – bunlar arasında –

 • Niyah Houston ,
 • Brandon Westgate,
 • Nick Garcia ve
 • Appleyard’ı işaretleyin.

Element Kaykay İncelemeleri

Element kaykay güverteleri aylara ve bazılarına göre – zorlu sürüş ve püf noktalarına – dayanabilir.

 – onları güvenebileceğiniz en dayanıklı kaykay markalarından biri haline getiriyor .

Güverteler ABD’de üretiliyor ve bu da onu daha güvenilir bir ürün haline getiriyor. Tasarım ve görünüm ayrıca tanıtılır.

Element, dünya çapında en popüler kaykay markalarından biridir ve çok geniş bir yelpazeye sahiptir!

Tekerlekleri, güverteleri, kamyonları ve tüm kaykay aksesuarlarını içeren Element Kaykayları, Uzun Tahtaları, Penny Tahtaları setinin tamamını satın alabilirsiniz (biri güverteyi kendi stiline göre yeniden yapabilir).

Element Kaykayınız varsa, stil ve şöhret taşırsınız. en iyi kaykay markaları sıralaması ,

Ama bu sadece görünüm ve markalaşma değil – aslında dünyanın en iyi kaykaylarından bazılarının üreticisidirler!Öğe Kaykaylarını Satın Alın

En İyisi – Element Kaykayları ekonomik olarak fiyatlandırılır ve yeni başlayanlar, profesyoneller, kadın kaykaycılar ve hatta çocuklar için uygundur .B Planı Kaykaylar

B Planı Kaykaylar

Kaykay endüstrisinde devrim yarattığı bilinen Plan B, günümüzün en iyi küresel kaykay markalarından biridir. 

Ve onları doğru bir şekilde adlandırmak gerekirse – onlar endüstrinin havalı kaykay markalarından biridir. Logolarına ve Kalça Giysilerine bakın.

Profesyonel patenci  Mike Ternasky  , tüm endüstride bir değişiklik getirmek istedi ve bu nedenle 1991’de Jackson Kontzer ve Brian Johnson ile birlikte bugün B Planı olarak bildiğimiz kaykayları başlattı.

Ne yazık ki, şirketin kurucusu Mike, 1994 yılında trajik bir araba kazasında öldü.

Kazadan sonra – Plan B Skateboards – 2005 yılında Colin McKay ve Danny Way tarafından yeniden kuruldu. 

Şirket küçük bir aksilik yaşadı ama kısa sürede en iyi paten markalarından biri olarak geri döndü.

B Planı Kaykay İncelemeleri

 1. Plan B’nin üstün kaykay güverteleri – minimum esneme ile sert ve kalın yedi katmanlı akçaağaç ağacından üretilmiştir ve tahtalarının çoğu 8-8.25 inçtir .
 2. B Planı çok fazla kişiselleştirme sunar. Bununla birlikte, ayrıca, tekerlekler, güverte ve hatta kamyonlar (bazı paketlerle birlikte) ve yataklar dahil olmak üzere mevcut her şeyle birlikte, bir sürüş için hazırlanmış eksiksiz kaykaylar sunar.
 3. Bu Kaykaylar  sıra dışı bir  logoya sahiptir – Ayrıca kimliğinizi ortaya çıkaran havalı tasarımlarla onları olağanüstü bir şekilde size ait hale getirmeniz için tasarlanmıştır.
 4. Plan B ayrıca alet kutuları, tekerlekler ve her kaykaycının giydiğini görmesi gereken kalça aygıtı türünü de sunar.
 5. Son zamanlarda aynı marka adı altında kaykay kıyafetleri çıkardılar ve inanın bize çok seksiler.

Plan B grubunda eskiden profesyonel kaykaycılar vardı: Chris Cole, PJ Ladd, Pat Duffy, Torey Pudwill, Ryan Sheckler, Leticia Bufoni, Felipe Gustavo, Sean Sheffey ve Chris Joslin.

Chris Cole, Torey Pudwill ve Leticia Bufoni artık marka için kaymıyor. Chris Zero’ya geri döndü, Leticia Eylül 2019’da ayrıldı ve Torey Pudwill, Thank You Skateboarding’in sahibi.

2020’de Bugün – Plan B, En İyi Kaykay Markalarından biridir. Yıllık cirolarının sektördeki diğer en iyi paten şirketlerini geçebileceğini varsayıyoruz!B Planı Kaykaylarını Satın Alın

En İyisi –  Plan B Kaykaylar  çok dayanıklıdır ve çok fazla kişiselleştirme sunar. Güverteler de havalı – onları genç patenciler, kolej müdavimleri ve karayolu kruvazörleri için harika kılıyor .Kız Kaykaylar

Kız Kaykaylar

Girl Skateboards ilk olarak 1993 yılında ünlü kaykaycılar Rick Howard ve Mike Carroll tarafından kuruldu ve   sanıldığı gibi ünlü kız kaykaycıların hiçbiri tarafından değil .

Markanın başlangıçta zorlu rekabet nedeniyle ürünlerini satması zor olsa da, Girl, en kaliteli ürünleriyle bu engelleri aşarak paten pazarındaki en iyi kaykay markalarından biri haline geldi.

Kız grubu şu an itibariyle tüm zamanların en iyi kaykaycılarından oluşuyor.

Paten ekibi Brandon Biebel, Sean Malto, Andrew Brophy, Cory Kennedy, Mike Mo Capaldi, Jeron Wilson, Rick Howard, Mike Carroll, Simon Bannerot, Rick McCrank ve Tyler Pacheco’dan oluşuyor.

Kız Kaykay İncelemeleri

Paten şirketi tarafından bitmiş Kaykaylar – güverte, kamyonlar, tekerlekler ve parkur içerir.

Kız Kaykaylar Güverte – yedi kat akçaağaç ağacından yapılmıştır – çok sağlam ve güvenli! Aslında onların deste var aslında onları iyi kaykay markalarından biri yaptı.

Kaykay güverteleri, logoyu vurgulayabileceğiniz çok çeşitli çizimlerle değiştirilebilir.

“Bayan tuvaleti”  logosunu fark ettiniz  mi? Komik görünüyor?

Pekala – kaykayın anlamı budur. Eğlence, heyecan, seyir ve stil. Ve patenci şirketi tam da uygun şekilde reklam yaptı!

Kız logosu da dahil olmak üzere gadget’lara çok çeşitli stillerde erişilebilir.

Girl Skateboards – dahi kaykaycılara bir gelecek vermek amacıyla tasarlandı – ve buna karşılık kaykaycılar onu en iyi kaykay markası ve tüm zamanların favorisi haline getirdi.

Şimdilik, Kız Kaykayları, Royal ve Chocolate gibi diğer popüler kaykay şirketlerinin distribütörü olan Crailtap tarafından pazarlanmakta ve satılmaktadır.

En İyisi – Tahtaya atlamak ve paten yapmak istiyorsanız – aksiyona hazır Kız Kaykayları’na gidin . Çok fazla değişiklik yapmamayı tercih eden bireyler için iyidirler . Sıfır Kaykay

Sıfır Kaykay

Zero Skateboards, kaykay pazarındaki sıradanlığı kırmak ve gerçek asi kaykay kültürünü tanıtmak vizyonuyla tanıtıldı. Kaykay şirketi, profesyonel patenci Jamie Thomas’ın beyin çocuğuydu. ve 1996 yılında Carlsbad, California’dan başlatıldı. Başlangıçta Zero sadece giysilerle uğraştı, ancak zamanla marka birinci sınıf kaykay aksesuarları ve kaliteli kaykaylar üretmeye başladı. Bugün – Sıfır, Kaliforniya’dan ayrılan kaykaylar için En İyi Amerikan Organizasyonudur. Marka, Dwindle Distributions tarafından dağıtılmaktadır.

Not – Dwindle Dağılımlarını oldukça sık duyacaksınız. En popüler kaykay markalarının işlerini yürütürler.

Zero paten ekibi, ünlü kaykaycıları içerir – Dane Burman, Tommy Sandoval, James Brockman, Windsor James, Tony Cervantes, Adrian Lopez, Kurt Hodge ve Chris Wimer.

Sıfır Kaykay İncelemeleri

Zero Longboard’lar ve kaykaylar stabilite açısından iyidir – onları öğrenme püf noktaları ve rayları taşlamak için en iyi hale getirir .

Diğer en iyi markalar gibi Zero da kendi kaykayınızı kişiselleştirmenize izin verir ve hatta zevkinize ve tarzınıza uyacak şekilde tamamen tamamlanmış bir tahta sağlar.

Finish kaykayları tekerlekler, güverte, kamyonlar ve parkur ile birlikte gelir.

Güvertelerinde bir kafatası logosu  olmalı .

Kafatası aslında Zero’nun ortaya koyduğu, toplumun ilkelerinden bağımsız olarak direnişi ve eklemlenme fırsatını gösteren bir semboldür. 

Bu, paten şirketini büyük bir hayran kitlesi tarafından tercih edilen En İyi Kaykay Markalarından biri yapan şeydir.

Çoğu genç kaykaycı – toplumun dogmalarına meydan okuyan – bir Zero ile birlikte kaykay tarzında gezinir.

Bize göre – Zero Skateboards “Yeni başlayanlar için en iyi kaykay markası nedir? soru. Sıfır Kaykay Satın Alın

En İyisi – Sıfır Kaykaylar , gençler ve yeni başlayanlar için en iyi seçimi yapar .Yaratık Kaykayları

Yaratık Kaykaylar

Creature Skateboards, 1994 yılında Jason Adams, Russ Pope, Darren Navarrette ve Barket Barrett tarafından tanıtıldı. 

Paten şirketi 2000’lerin ortalarında yeniden yaratıldı ve şu anda NHS, Inc. tarafından dağıtılıyor.

Yaratık paten takımı 19 kaykaycı içerir. Chris Russell, Al Partanen, David Gravette ve Cory Juneau, markayla ilişkilendirebileceğiniz ünlü patencilerden bazıları.

Yaratık Kaykay İncelemeleri

Yüksek kaliteli ahşap ve karmaşık tasarımları nedeniyle En İyi Kaykay Markaları listesine dahil edilirler .

Şirket, tüm ülkedeki en iyi ve dayanıklı tahtalardan ve ağır güvertelerden birini üretmektedir.

Tüm panolar imal edilmiştir 7ply akçaağaç ahşap ve  deste genellikle geniş olan  diğer karşılaştırıldığında  kaykay. 

Ekstra genişlik, onları eski okul kaykayları için daha uyumlu hale getirir.

Bitmiş güverteler dışında, organizasyon tüm kaykay aksesuarlarını sunar – popüler olarak tekerlekler, güverteler ve kamyonlar.

Ancak asıl anlaşmayı bozan müşteri hizmetleridir . Aslında müşteri etkileşimleri, Creature’ın en iyi kaykay şirketleri arasında yer almasına yardımcı olan nedenlerden biridir. 

Yaratık Kaykayları, korkak, müthiş ama yaratıcı grafikleri için büyük ölçüde popülerdir.

Panolar, birçok genç kaykaycıyı çeken güvertelerindeki korkunç konularla tanınır.Yaratık Kaykaylarını Satın Alın

En Uygun – Yaratık Kaykayları , profesyoneller ve yeni başlayanlar arasında bir yerde olan vasat kaykaycılar için mükemmeldir .Kör Kaykaylar

Kör Kaykaylar

Blind Skateboards, sert çekirdekli kaykaycılara odaklanır, bu yüzden tüm grafikleri ve desteleri onlara yöneliktir. 

Marka 1989 yılında Mark Gonzales (ünlü bir patenci) tarafından piyasaya sürüldü ve dağıtım Dwindle Distribütörleri tarafından gerçekleştirildi.

Şu anda Blind Skateboards organizasyonu 1991’de ortaya çıkan Spike Jonze tarafından koordine edilmektedir. Blind Skate Team, ünlü kaykaycıların uzun bir listesinden oluşur – 

 1. Cody McBütün
 2. Kevin Romar
 3. Morgan Smith
 4. Micky Papa
 5. jason thurtle
 6. Yuto Horigome
 7. Sewa Kroetkov
 8. sam beckett
 9. TJ Rogers

Kör Kaykay İncelemeleri

Kör Kaykaylar ve Uzun Tahtalar, yüksek dayanıklılıkları ve dik içbükey şekilleri nedeniyle büyük ölçüde talep görmektedir. Çoğu markanın aksine – Blind,  güvertelere daha fazla dayanıklılık kazandırmak için 8 katlı akçaağaç ahşap güverte oluşturur  .

Blind’de tekerlekleri, güverteleri, kamyonları ve yönlendirme cihazlarını içeren bir dizi kaykay aksesuarı alabilirsiniz. 

Ayrıca hepsini tek bir pakette satın alabilirsiniz, bu da onları ayrı olarak satın almaktan oldukça ekonomik olacaktır.

Kör Kaykayların en büyük cazibesi, güverteye uygulanan görseller ve tasarımlardır. Sanat, markayı şık kaykaycılar arasında favori yapıyor. 

Blind, 1991’den beri düzenli olarak video yaratmaya kendini kaptırıyor. Bunun, kendilerini diğer kaykay şirketlerinden farklı göstermek için pazarlama taktiği olduğunu varsayıyoruz.Kör Kaykay Satın Alın

En – Kör Kay kay  biri de  sanayinin serin kaykay markalarından. Kör aksesuarlar ve uzun tahtalar, şık, yeni başlayan kaykaycılar için iyidir .Santa Cruz Kaykaylar

Santa Cruz Kaykaylar

Santa Cruz tahtalarının patenci olmayanları paten dünyasına çektiği biliniyor, tüm kredileri efsanevi sanatçı Jim Phillips’in büyüsüne.

NHS, Inc. tarafından tahsis edilen Kaliforniya merkezli marka, gezegendeki en deneyimli kalıcı kaykay organizasyonudur.

Marka 1973 yılında California’da kuruldu ve en eski kaykay markalarından biri. 2017 veya öncesinden beri En İyi Kaykay Markaları listesinde kaldılar.

 – Birkaç yıl önce – Noel Baba, 80’lerin birçok eşyasını piyasaya sürdü ve biz onları kaynaklardan temin edecek kadar şanslıydık. En zarifleri tişörtleriydi.

Kaykay takımı, Eric Dressen Dylan Williams, Blake Johnson ve Emmanuel Guzman dahil olmak üzere 16 tanınmış kaykaycıdan oluşuyor.

Santa Cruz Kaykay İncelemeleri

Santa Cruz Kaykaylar %100 Amerikan akçaağaç ağacından yapılmıştır . Levhalar, Kuzey Amerika’dan ithal edilen saf akçaağaçtan üretilir ve daha sonra özel olarak bitirilir. 

Firma aynı zamanda kaykay ile ilgili her şeyin meskenidir. Kaykaylar, düz güverteler, uzun tahtalar, kamyonlar ve hatta giysiler alacaksınız. 

Dünyanın her yerinden kaykaycılar bu markayı “Çığlık Eden El”  logosuyla tanırlar (harika zanaatkar Jim Phillips tarafından planlanmıştır).

Santa Cruz aslında ürünlerini güzel sanatlar aracılığıyla pazarlıyor. Güverteler, çeşitli düzenleme stilleriyle harika bir şekilde renklendirilmiştir. 

Serilerinden bazıları Star Wars ve Marvels’i içeriyor.

Tüm erkek ve kadın kaykaycılar için bir markadır. Ve aynı şekilde, tüm beceri seviyesindeki patenciler için kaykaylara sahiptir. Anakartlar da çok pahalı değil.

Gerçekten makul bir fiyat aralığında harika tasarım ve şekillere sahip sanatsal panolar elde edersiniz.

Santa Cruz da popüler kaykay markalarından biridir. Santa Deck veya longboard taşımak kesinlikle bazı gözleri açar. 

Ancak yine de mesele sadece sanat ve markalaşma değil – en iyi kaykay ve uzun tahtalardan bazılarını – sağlam ve düzgün bir şekilde bitmiş – mağazalarında bulacaksınız.Santa Cruz Kaykayları Satın Alın

En Uygun – Santa Cruz herkes içindir – ister yeni başlayan bir kaykaycı, ister ortalama bir kaykaycı olun, ister profesyonel bir kaykaycı olun – bir  ile uzun süre gidebilirsiniz .Neredeyse Kaykaylar

Neredeyse Kaykaylar

Neredeyse Skateboards, köklü Amerikan kaykay organizasyonlarından biridir ve saygın bir organizasyondur. 

İş, 2003 yılında Rodney Mullen ve Daewon Song tarafından başlatıldı ve şu anda Dwindle Distribution tarafından pazarlanıyor. 

Her ne kadar iyi iş yıllarından sonra – Rodney ve Daewon, eski organizasyonları Artifact ve Enjoi’de yer almayı bıraktılar.

Neredeyse Kaykaylar, tüm zamanların en iyi kaykaycılarından bazıları tarafından onaylanmıştır. Patenci takımı Daewon Song, Rodney Mullen, Cooper Wilt, Yuri Facchini, Youness Amrani, Tyson Bowerbank, Mitchie Brusco ve Fran Molina’dan oluşuyor.

Neredeyse Kaykay İncelemeleri

Organizasyon öncelikle katranlı epoksi çubuklarla bağlanmış 7 katmanlı ve 8 katmanlı karbon fiber güverteler üretiyor . 

Başlangıçta sadece bu destelerle başladılar – ancak şu anda kaykay aksesuarları yelpazesini genişlettiler.

Neredeyse güverteler, kamyonlar, tekerlekler, rulmanlar alacaksınız ve onların da ünlü bir giyim hattı var.

Bu, eğlenceye ve benzersizliğe odaklanan ancak kendini aşırı önemli görmeyen bir marka!

“Youness” sloganlarını okudunuz mu? 

Orijinalliğe yöneliktir. Kendi kaykay stillerinizi icat etmek.

Dürüst olmak gerekirse, tasarımları ve logo stilleri bizi pek etkilemedi.

Ve kaykay dünyasında – sanat sporla paralel gidiyor. Aslında kaykaylar, tüm paten markalarının kültür ve toplum ilkelerine hitap ettiği tuvallerdir.

Sergilerinde çalışırlarsa – patenci şirketinin daha fazla iş yapacağına inanıyoruz.

Neredeyse marka, En İyi Kaykay Markaları 2020 anahtar dergisi listesinin en son üyesidir. Ürünlerin dayanıklılığı ve olumlu müşteri tepkileri sayesinde zirveye ulaştılar.Neredeyse Kaykay Alışverişi Yapın

En İyisi – Neredeyse Kaykaylar , kadın kaykaycılar ve çocuklar için iyidir Pek çok genç kaykaycıya hitap etmemelerinin önemli bir nedeni canlı renklerin olmamasıdır.çikolatalı kaykaylar

çikolata kaykaylar

“Chocolate Skateboards” Crailtap distribütörlükleri altındaki en karlı ikinci kaykay organizasyonudur ve son zamanlarda en iyi kaykay şirketleriyle birlikte çalışmaktadır.

Girl – Chocolate’ın arka kısımlarında 1994 yılında Rick Howard ve Mike Carroll tarafından tahrik edildi.

Çikolata paten takımı Kenny Anderson, Vincent Alvarez, Chico Brenes, Jesus Fernandez, Justin Eldridge, Chris Roberts, Stevie Perez, Elijah Berle, Jerry Hsu ve Raven Tershy’den oluşuyor.

Çikolata Kaykay İncelemeleri

Çikolatalı kaykaylar ve uzun tahtalar, yedi katmanlı sağlam akçaağaç ağacından yapılmıştır.

Tasarımlar Girl Skate Brand’e benziyor. Güvertede harika arabalar ve çocuk şovları keşfedeceksiniz.

Her ne kadar  Chocolate Hearts Logosu  ürünün en büyük cazibesi ve Top Ten Skateboard Brands ile sahneyi paylaşma nedenlerinden biri olsa da. Sorumluluk Reddi – Tüm sıralama web siteleri onları ilk on içinde görmez.

Diğer en iyi markalar gibi – Chocolate, kamyon, güverte, rulman ve tekerlekli her türlü kaykay aksesuarını üretmektedir. 

Bu marka ile kendi tasarım kaykaylarınızı özelleştirebilirsiniz. Ve bunun için sizden çok fazla ücret aldıklarını düşünmüyoruz.

Bu oldukça havalı – çünkü tüm kaykay markaları – kişiselleştirme sunmuyor.Çikolata Kaykayları Satın Alın

En İyisi – Chocolate Skateboards yeni başlayanlar için yine iyi bir marka . Tasarımı ve renkleri nedeniyle çocuklar arasında en  popüler paten markalarından biridir .Flip Kaykaylar​

Flip Kaykaylar

Flip Skateboards, Amerikan kaykay endüstrisini keşfetmek için Birleşik Krallık’tan Kaliforniya’ya taşınan anormal bir devlet kaykay organizasyonu olarak görülebilir.

1991’de Jeremy Fox tarafından yönlendirildi ve daha sonra her ikisi de İngiliz olan Geoff Rowley katıldı (Geoff artık Flip ile ilişkili olmasa da).

Amerika, tüm paten markalarına, tüm zamanların en iyi profesyonel kaykaycılarına ve en iyi paten parklarına ev sahipliği yapmaktadır. Arazi bir kaykay merkezidir.

ABD’de bir kaykay tahtası şirketi olarak ilk tanınma, gelecekteki gelişmeler ve pazarlama için çok önemlidir.

Flip, en iyi kaykay organizasyonlarından herhangi birine yaklaşmak için işlerini Amerika’ya kaydırmanın şart olduğunu fark etti.

Ancak markanın kökleri kendi topraklarında kök salmıştır. 2017’de Flip, Avrupa kaykay yaratma ve taşıma organizasyonu HLC ile bir araya geldi.

Değişim kararı meyvelerini verdi. Bugün Flip Skateboards, sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde değil, dünya çapında En İyi On Kaykay Markasında yer almaktadır .

(Flip Skateboards, switchmagazine.com tarafından 2018, 2019 ve 2020’nin En İyi Kaykay Markalarından biri olarak seçildi)

Flip Skate Team, hepsi çok ünlü ve profesyonel olan 15 kaykaycıdan oluşur. Bazıları – David Gonzalez, Tom Penny ve Luan Oliveira. 

Flip Kaykay/Klavye İncelemeleri

Flip Skateboards güverteleri 7 katmanlı akçaağaç ağacından üretilmiştir. “Halüsinojenik Planlar”, önemli sayıda Flip kaykayını ve ayrıca farklı ana hatlarını süsledi.

Müşteriler, standart güverteleri ve ek olarak, onları ek sağlam kılan oval kalıplı bir fiber takviye levhası ile üretilen P2 modellerini takdir ediyor. 

Ama patenlerinden daha çok takdir ettiğimiz şey parmak tahtaları. 

Flip  F ingerboard’lar  harika. Gerçek modellerin birebir kopyaları – küçültülmüş boyut oranları – aynı grafikler ve mükemmel sonlandırma. 

Bir kez birleşik altı klavye paketi sipariş ettik ve o zamandan beri binlerce sattık.

Mutlaka deneyin – devam edin ve bir tane sipariş edin. Çevirmeli Klavye Satın Alın

En İyisi – Flip Skateboards, hem Yeni Başlayanlar hem de Profesyoneller için sağlam güverteler üretir . Tahtalar da hile yapmak için çok uygundur.

Ancak Flip Fingerboard’ları denemek tüm seviye kaykaycılar için bir zorunluluktur! İyi Kaykay Markaları

Diğer İyi Kaykay Markaları

On binin üzerinde kaykay imalat şirketi olması gerektiğini varsayıyoruz. Ve hepsi sadece bok değil!

Onlardan bir avuç seçmek, diğer iyi kaykay markalarının hakkını vermiyor.

Şüphesiz burada listelenen en iyiler – harika kaykay aksesuarları üreten konumlarını elde ettiler – ama diğer markalar da öyle.

Bu yazıda incelenmeyen diğer oldukça iyi kaykay markalarından bazılarını listeledik.

Bunlardan herhangi biriyle karşılaşırsanız – satın almaktan çekinmeyin. Harikalar – kalite ve dayanıklılık açısından. Ne yazık ki onluğa yetişemediler.

 • kuş evi
 • 7 numara
 • KPC
 • Meketec
 • Azınlık
 • M Merkapa
 • Penny Avustralya
 • Powell Peralta
 • Gerçek
 • tükürük ateşi

Bu markaları “Yeni Başlayanlar İçin Kaykaylar  ve “Çocuklar İçin En İyi Kaykaylar  başlıklı yazımızda inceledik . Saygın sayfaları ziyaret edebilirsiniz,

En kötü kaykay markaları nelerdir?

Öte yandan, her markaya güvenilemez.

Bazı paten şirketleri var – çok ucuza kaykaylar sunuyor. Burada üretim tarzlarını detaylı olarak incelemiyoruz – kısacası aşağıda listelenen markalardan mümkün olduğunca uzak durmanız sizin için daha iyi olur. 

 • Walmart
 • Hayvanat Bahçesi York
 • sohbet
 • Hava yürüyüşü
 • Siyah etiket

Bu markaları piyasadaki en kötü markalar olarak etiketlediğimiz için üzgünüz – ama bizim sözümüz değil. Tüm tüketici görüşleri.Özel Kaykay Markaları

Özel Kategorilerde En İyi Kaykay Markaları

Yukarıda tartışılan tüm Kaykay markaları, tüm arazi tahtalarını üretir.

İncelenen on markadan herhangi birini seçerseniz – sanmıyoruz – ister arazide ister yolda paten yaparken sorunlarla karşılaşacaksınız. 

 – Sıradan bir patenciyseniz – ve etrafta dolaşırken eğlenmek istiyorsanız.

Profesyonel kaykaycılar için – özel olarak sokaklarda veya yol dışında numaralar yapan – belirli araziler için seçici olarak üretim yapan özel markalarla gitmek idealdir.

Aşağıda iki kategori daha oluşturduk – “Sokak için En İyi Kaykay Markaları” ve “En İyi Kaykay Markaları Güverte”.

Burada, bir sokak kaykayında ne istediğinizi ve kaykay güvertelerinde nelere bakmanız gerektiğini kısaca tartıştık. 

Ve her iki kategoride de en iyi markaları listeledik .

Bu markalar için detaylı incelemeler diğer gönderilerde tartışılmaktadır.Sokak Kaykay Markaları

Sokak İçin En İyi Kaykay Markaları

Sokak Kaykaylarında aranacak temel özellikler

– daha dar güverteler (8.0″ – 8.5″)

– dondurma çubuğu şeklindeki tahtalar 

– daha küçük tekerlekler (50-54 mm) 

– dingil mesafesi 13”-15”

Sokak kaykayları istiyorsanız, gidebileceğiniz en iyi patenci markalarından bazıları aşağıdadır.

 1. P2 Kaykaylar
 2. Neredeyse Tarafından Darbe Kaykayları
 3. AntiKahraman Kaykaylar
 4. uzaylı atölyesi
 5. Everslick Kaykaylar
 6. fırıncı kaykayları
 7. tüm zamanlayıcılar
 8. FA/Hokey

Kaykay Güverte

En İyi Kaykay Markaları Güverte

Neden bir kaykay güvertesi seçmelisiniz?

– Özelleştirme sunuyorlar

– Komple kaykaylara kıyasla çok ucuz olabilirler

– Sporu daha iyi biliyorsun

Aşağıda, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi kaykay güverte üreticilerinden bazıları bulunmaktadır.

 1. Uyarı Kaykay Güverteleri
 2. Bambu Güverte
 3. Mini Kruvazör Boş Güverte
 4. NPET Boşlukları
 5. CCS Kaykay Güverte
 6. Cal 7 Boş Güverte
 7. Geyik Kaykay Boş Güverte

Sokak kaykayları ve kaykay güverteleri hakkında ayrıntılar için – lütfen başlıklı yazımızı ziyaret edin –  7 En İyi Boş Kaykay Güverte .Akıllıca Alışveriş Yapın!

En İyi Kaykay Markası 2020 Hangisi? Nihai Karar

Birçok marka arasından tek bir markayı ayırt etmek çok zordur. Ve dürüst olmak gerekirse, en iyi markalar arasında çok fazla fark bulamazsınız.

Hepsi birinci sınıf ürünler üretiyor.

Ancak tüketici puanlarına dayanarak, Element’in 2020’de listenin başında olduğuna inanıyoruz. Ancak rekabet zorlu.

Covid-19 nedeniyle kaykay endüstrisi – diğer sporlar gibi – yükselişe geçti ve daha fazla üreticinin üretime girmesine neden oldu.

Daha fazla üretici daha fazla rekabet demektir.

En İyi Kaykay Markası 2021 listelerinde büyük değişiklikler görebilirsiniz.

Son olarak – en iyi kaykay markalarından biri olsun ya da olmasın – en memnun olduğunuz kaykayları satın aldığınızdan emin olun. 

Yatırım yapmak istediğiniz ürünü seçmeden önce gereksinimlerinizi ve beceri seviyenizi göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Acemi olarak Profesyonel Kaykaycılar için tasarlanmış markayı seçmenin bir anlamı yok.

(Ortalama ve yeni başlayanların cesaretini kırmıyoruz – ve kesinlikle üst düzey bir tane satın alabilirsiniz – ancak fiyat ancak kendinizi güvertede kurduktan sonra değer.)

Ayrıca gitmeyi planladığınız popüler paten markalarının yorumlarını ve puanlarını da dikkate almanız önemlidir. 

Size marka ve ürün hakkında mükemmel bir fikir verecektir – sizin için en uygun olanı.

Herhangi bir kaykay satın almadan önce bir uzmana danışabilirsiniz – size gerekli tüm incelemeleri verecek ve seçiminizi eleştirel olarak değerlendireceklerdir.

Danışman olarak hizmet veren en iyi kaykaycılardan oluşan harika bir ekibimiz var.

İstediğiniz ürün veya diğer kaykay incelemeleri hakkında bize bir mesaj bırakın – uzmanlığımızı sizinle paylaşalım.

Ve en önemlisi – Satın aldıktan sonra işe yaramaz hale geldiğiniz sahte ürün veya ürünlerle zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın. Düşük gösterişli paten markalarına yatırım yapmak yerine en iyi paten markalarına yatırım yapmanın sebeplerinden biri de budur.

En İyi Kaykay Markaları ile gitmek akıllıca olur – bunlar sporun zevkini garanti eder ve aynı zamanda sağlığınızı korur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir