Paz. Eki 24th, 2021

Instagram Yazı Tipleri Oluşturucu

Instagram biyografinizdeki, altyazılarınızda ve yorumlarınızda bulunan metni özelleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Instagram yazı tipi oluşturucu, Instagram’da özel metin stillerini kullanmayı kolaylaştırır ve gönderilerinizi diğerlerinden farklı hale getirmenize yardımcı olur. Metninizi gördüğünüz ilk metin kutusuna yazın veya yapıştırın ve ardından çeşitli çılgın görünümlü yazı tipi stillerinde oluşturulmuş kelimelerinizi görmek için aşağı kaydırın. Beğendiğiniz birini bulursanız, biyografinize, başlığınıza veya Instagram’daki yorumunuza yapıştırabilirsiniz. Beğendiğiniz bir şey görmezseniz, alttaki ‘daha fazla kaynak yükle’ düğmesini tıklamanız yeterlidir ve daha fazla harika instagram biyografi kaynağı elde edersiniz. instagram bio fikir İnstagram yazı tipi yazı stilleri tipleri yazi tipi 
sembolleri oluşturmak için kullanışlıdır0, IG profilinize daha fazla bireysellik ve popülerlik kazandırmak için. Giriş kutusuna herhangi bir metni yazmanız yeterlidir; yüzlerce metin yazı tipinin yanı sıra instagram varyasyonları oluşturacaktır. Cool Fancy Text Generator, Twitter, Facebook ve Instagram’ın yazı tiplerini değiştiren bir kopyala yapıştır yazı tipi üreticisidir. Normal metni mektup dövmeleri, hat yazı tipleri, web komut dosyası yazı tipleri, bitişik el yazısı yazı tipleri, el yazısı yazı tipleri gibi farklı harika yazı tipi stillerine dönüştürün. Metin Süsleme, Büyük Metin Oluşturucu, İfade Metni, Emoji Metni oluşturun. 😍 Biyografinizde, başlıklarınızda Instagram yazı tiplerinizi nasıl özelleştireceğinizi öğrenin, tek yapmanız gereken metni kopyalamak, Instagram uygulamasını açmak ve yapıştırmak. kopyala yapıştır sembolleri, süslü metin yazı tipleri, dövme yazı tipi oluşturucu,

Bu nedenle, Instagram Biyografinize kopyalayıp yapıştırabileceğiniz harika metin yazı tipleri oluşturacağız.

O nasıl çalışır ?

Metin yazı tipleri veya metin sembolleri?
ASCII karakterleri ilk 128 Unicode sembolüdür ve bunlar şu anda okuduğunuz şeylerdir. Ancak Unicode’da 128’den fazla sembol vardır ve normal Latin alfabesine biraz benzeyen (yani, İngilizce metne benzeyen) bazı semboller vardır. Normal ASCII metnine benzeyen, ancak daha kalın, italik ve hatta ters çevrilmiş gibi belirli farklılıkları olan “sahte alfabeler” yapmak için bundan yararlanabiliriz. Bu “alfabeler” genellikle mükemmel değildir, temel olarak standardın 100k+ sembolü boyunca farklı kümelerden çeşitli sembollerden yararlanan “Unicode hack”lerdir. “Yazı tipi” terimi aslında Unicode gliflerinin bazılarına veya tümüne karşılık gelen bir dizi grafik anlamına gelir. Muhtemelen “Comic Sans” ve “Arial” kelimelerini duymuşsunuzdur – bunlar yazı tipleridir. Yukarıda kopyalayıp yapıştırdığınız şey, her yazı tipinde bulunan sembollerdir. Yani yukarıda baktığınız italik metin ve diğer süslü harfler aslında ayrı karakterlerdir, tıpkı “a” ve “b”nin ayrı karakterler olması gibi.

Kopyala ve yapıştır
Öyleyse neden ayrı karakterler olmaları önemli değil? Çünkü değillerse (yani sadece normal yazı tipleri olsaydı), onları kopyalayıp yapıştıramazsınız! Comic Sans’tan bir şeyi kopyalayıp Instagram biyografinize yapıştıramazsınız çünkü kopyalayacağınız semboller yalnızca normal ASCII karakterleri olacaktır ve bir web sitesinde tek bir yazı tipinde temsil edilmeleri, görüneceği anlamına gelmez. diğerinde aynı yazı tipiyle: Web sitesinde hangi yazı tiplerini kullanacaklarına karar vermek web sitesi sahibine bağlıdır. Ancak, belirli bir yazı tipine benzeyen veya belirli bir stile sahip (örneğin kalın, italik, italik vb.) bir dizi Unicode karakter varsa, bunları farklı yerlerde çalışacak bir yazı tipini “taklit etmek” için kullanabiliriz. .web Bu “yazı tiplerini” kopyalayıp yapıştırırken.

Uyumluluk
Instagram’da bazı yazı tiplerinin çalışmadığını fark edebilirsiniz. Ne yazık ki, Instagram, muhtemelen insanların Unicode’daki bazı şeyleri kötüye kullanmalarını istemedikleri için, listede göreceğiniz “hatalı metin” yazı tipinde kullanılan aşırı aksanlar gibi, daha karmaşık harf ve sembollerden bazılarını sızdırıyor, ancak çoğu Bu yazı tiplerini Instagram’da kopyalayıp yapıştırabileceğiniz zaman.

Instagram için yazı fontları üreteci nasıl kullanılır?

Instagram için yazı tipi ve harf dönüştürücü ve oluşturucu, sosyal ağ uygulamasında kopyalayıp yapıştırabilmeniz için benzersiz yazı tipleri, italik, kalın, üstü çizili ve daha fazlasıyla metinler oluşturmanıza olanak tanır.

Bu oluşturucu, Instagram’ın tanıdığı yazı tipi seçeneklerini artırmanıza olanak tanır ve bu da yayınınızın öne çıkmasını sağlar.

Bunu kullanmak çok basit, sadece şu adımları izleyin:

  1. Dönüştürülecek metni üst alana girin.
  2. Aynı metin, mevcut çeşitli yazı tipleriyle otomatik olarak oluşturulacaktır.
  3. İlgili kaynakta “Kopyala”ya tıklayarak metni kopyalayabilirsiniz .
  4. Instagram’a girin ve metni istediğiniz yere yapıştırın.

O nasıl çalışır?

Bizim mektup dönüştürücü kişilik ve tarzı ile güzel yazı tiplerinin çok sayıda üretmek için tasarlanmıştır. Bu yazı tipi dönüştürücüyü kullanarak, sadece kopyalayıp yapıştırarak sosyal ağlarınızdan yararlanabilirsiniz.

Unicode metin belirtimlerinde bulunan yüz binlerce sembol arasında , alfabeye ve diğer anahtar kelime sembollerine benzeyen veya bunların varyasyonları olan belirli karakterler bulunur.

Örneğin, “merhaba dünya” ifadesini alıp karakterlerini bir dizi unicode sembol olan “𝖍𝖔𝖑𝖆 𝖒𝖚𝖓𝖉𝖔” süslü harflerine dönüştürebilirsek.

Bu farklı metin harfleri kümeleri Unicode belirtimine dağılmıştır ve süslü bir metin tercümanı oluşturmak için, yalnızca bu harf ve sembol kümelerini bulmak ve bunları normal alfabetik eşdeğerlerine bağlamak yeterlidir. Unicode’un çok sayıda sembolü vardır, bu nedenle emoji alfabesi gibi başka şeyler de oluşturabiliriz.


İfade oluşturma adımları

Adım 1 – Alana ifadenizi / adınızı girin

Varyasyonlarını oluşturmak istediğiniz tümceciği veya adı girin.

Adım 2 – Kaynağı kopyalayın ve seçtiğiniz sosyal ağa yapıştırın

Bu, doğrudan cep telefonunuzdan yapılabilir, bu da kaynağı istediğiniz kadar değiştirmenizi kolaylaştıracaktır.

3. Adım – Daha fazla varyasyon oluşturmaya devam edebilir veya baştan başlayabilirsiniz

Oluşturulan devam et düğmesinden daha fazla varyasyon oluşturmaya devam edebilir veya listeyi temizlemek ve yeni bir ifade girmek için baştan başla seçeneğine tıklayabilirsiniz


Kopyala ve yapıştır

Cümlelerinizin varyasyonlarını oluşturduktan sonra, çoğu web sitesindeki ve kelime işlemcilerdeki “kaynakları” kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Süslü bir Agario adı oluşturmak için (evet, agario’daki garip metin muhtemelen buna benzer süslü bir metin dönüştürücü kullanılarak oluşturulur), yaratıcı görünen bir mesaj oluşturmak veya sadece arkadaşlarınıza şık mesajlar göndermek için kullanabilirsiniz.

Tek istisna, yapıştırdığınız yerin bazı unicode karakterleri desteklemeyen bir yazı tipine sahip olmasıdır. Örneğin, bazı web siteleri unicode yazı tipini kullanmayabilir veya kullanıyorlarsa yazı tipi gerekli tüm karakterlere sahip olmayabilir.

Bu durumda, ifade yerine boş bir “kutu” göreceksiniz. Bu, bu araçta bir hata olduğu anlamına gelmez, sadece web sitesi yazı tipinin o karakteri desteklemediği anlamına gelir.

Bu çevrimiçi yazı tipi oluşturucuyu geliştirmek için yapabileceğim bir şey varsa, lütfen bana e-posta göndererek bildirin. . Bu jeneratörde olmayan yeni kaynaklar bulduysanız, lütfen bunları dahil etmek için benimle paylaşın. Teşekkürler!

Yazı tiplerini neden Sosyal Ağlarda kullanmalısınız?

Instagram

Instagram altyazılarınıza ve açıklamalarınıza göz alıcı metinler eklemek, içeriğinize yalnızca daha taze bir görünüm kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda kalıcı bir etkiye de sahip olur.

Bu Instagram yazı tipi oluşturucu, Instagram harfleri için benzersiz, eğlenceli, mutlu ve çekici metinler ve yazı tipleri oluşturmaya yardımcı olan bir araçtır.

Bu yazı tipleri sadece takipçilerinizin dikkatini çekmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda sahip olduğunuz etkiyi arttırırken, erişiminizi artırmanıza ve sizi takip eden veya mesajlarınızı beğenen kişi sayısını artırmanıza yardımcı olacaktır. Bunlar, benzersiz ve farklı görünmenizi sağlayarak Instagram’daki varlığınıza olumlu katkıda bulunur.

Kaynakların önemi, onlarla ileteceğiniz psikolojik etkidedir. Bunları profilinizi, yorum bölümünüzü ve hatta Instagram hikayelerinizi atmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca iletmek istediğiniz mesaja göre yazı tipi boyutunu da seçebilirsiniz. Onları yaratmak için hayal gücü kadar çok kombinasyon var.

Bir metnin bir görüntüden çok daha fazlasını aktarabileceği birçok durum vardır. Ve her iki görsel kaynağı (resim + harf) birleştirirseniz, geleneksel olandan farklı bir marka veya damga yaratma şansınız iki katına çıkar. Kendi işinizin sahibi olarak bu bir zorunluluktur.

Instagram beslemelerimizden en iyi şekilde yararlanarak neleri başarabileceğinize dair eğlenceli örnekler:

Facebook

Facebook’ta yeni durumunuzu güncellediğinizde, istediğiniz mesajı iletmenizi kolaylaştıran çok önemli birkaç seçeneğiniz vardır. Bunların arasında, tüm mesajınız buna bağlı olduğundan, yazı tipini ve stilini vurgulamayı unutamazsınız. Takipçileri çekmek için nasıl kullanılacağını bilmeniz gereken yazı tipi ve ruh hali arasında bir tür karışım vardır.

Ayrıca Facebook’ta birçok bilginin her an iç içe geçmesi çok yaygın. Bu, birçok kullanıcının bazen bu kadar çok durum arasında ayrım yapamadığı anlamına gelir. Bu nedenle, önemli bir metni vurgulayabilmeniz için tüm gözleri çekmek için özel olarak tasarlanmış bu harika yazı tiplerine ihtiyacınız olacak.

Eğlenceli ve dinamik metinler oluşturma kolaylığı, mesajlarınızın hemen takipçilerinizin zihnini meşgul etmesini sağlayacaktır. Ve yenilerini çekmek için çekici ve farklı bir profil adı oluşturmaktan daha iyi bir fikir olabilir.

Facebook için Yazı Tipleri, herkes için doğrudan ve dikkat çekici bir mesaj bırakmanıza olanak tanır. Çevrimiçi veritabanımızla, takipçi eklemeye ve en etkili olanlar arasında yer almaya başlamak için sınırsız sayıda kaynak parmaklarınızın ucunda olacak.

Şimdi deneyin ve birkaç dakika içinde değişiklikleri göreceksiniz. İşte bazı örnekler:

Naber

WhatsApp bugün iletişim kurmak için ana uygulamadır. Artık son güncellemelerle birlikte, metinlerimizi daha da uyumlu hale getirmek için farklı yazı tiplerinin eklenebileceği biliniyor. Bu, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok tür olduğu anlamına gelmez.

O anlık mesajı göndermek istediğimiz anda bu kaynaklar bize monoton geliyor. Bununla normal bir metin göndermek arasında, neden WhatsApp için yazı tiplerimizi denemiyorsunuz? Bunları kullanarak, metinlerinizi birkaç saniye içinde öne çıkaracaksınız.

Öte yandan, metinlerinize daha fazla duygu iletmek istediğiniz ve sadece boş satırlar gönderdiğiniz, hayatsız kaldığınız hiç olmadı mı? Yazı tiplerinin yaptığı sadece metinlerinizin stilini değiştirmek değildir. Sohbetlere çok daha fazla dahil olmanıza ve hiçbir fikri yarı yolda bırakmamanıza yardımcı olacaklar.

Tüm yazı tiplerinin aynı etkiye sahip olmadığını açıklığa kavuşturmak da önemlidir. Bu nedenle, animasyonlu metinlerinizi göndermeden önce deneyebileceğiniz binlerce stil vardır. Ayrıca, herhangi bir yazı tipini seçtiğiniz resim veya fotoğrafla birleştirebilirsiniz. Bu sayede durum güncellemeleriniz benzersiz ve özel olacaktır.

Kişiselleştirilmiş bir profil göstererek kişilerinizin sizi görme şeklini tamamen değiştirir. Birden fazla kişinin taklit etmek istediği kişi. Bu eğlenceli kaynaklar her şeyi çözeceğinden, gönderdiğiniz her mesajla özdeşleşmiş hissetmeleri çok güvenlidir.

İşte çok cesaret verici bulacağınız bazı örnekler: https://fossbytes.com/tools/es/font-generator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir