Pts. Eki 18th, 2021

Ev İçin En İyi Perde Tasarımı 2021

Perdeler, modern evleri ve iç mekanları dekore etmek ve bir odayı güzelleştirmek için en iyi seçenek olabilir . Genel olarak, mobilya çeşitleri, odadaki dekoratif öğeler, duvarların rengi ve maksimum uyumu sağlayan diğer aksesuarlar arasında arama yaptığımız için en son dikkat edeceğim şeydir. Ama hayır, bu nedenlerden dolayı bir odadaki perdelerin gerçek değerini ortadan kaldırmalısınız. en son çıkan perde modelleri , en son çıkan perde modelleri 2020 , en son çıkan tül perde modelleri 2021 , en son çıkan tül modelleri , en son çıkan fon perde modelleri,

Odadaki her ayrıntı, her parçanın bir bütün oluşturmak için önemli olduğu bir yapboz görevi görür, bu da mükemmel oyunu, ailenin her bir üyesi ve her ziyaretçi tarafından zevk almaya değer kılar.

Sayısız pencere modeli var ama hepsi modele ve özelliklerine göre bu 2021 için sunulan en iyi perde tasarımlarına uyarlanabiliyor ve iç dekorasyon tarzı açısından ön planda.

Özel panjurlar, panjurlar veya Japon paneller takmanın daha uygun olduğu veya çoğu durumda stilin panjur veya diğer perdeler tarafından kullanılmasına izin vermesi durumunda.

Bu 2021 için baskın olan modern perde stilleri

Perde tasarımları zaman içinde değişiklik göstermiştir. Bugün daha hafifler, başka dokuya sahip kumaşlar, daha az kıvrım ve daha az geleneksel. Perde tasarımlarında modernlik, sunulan yeni seçeneklerle bu yıl trend oldu.

Salon perdeleri, büyük veya küçük odalarda görmeye alıştığımız perde tasarımlarına göre farklılıkların en çok görüldüğü yerdir ve çoğu durumda onlara abartılı hacimler verir.

Bu 2021 yılının bir trendi olarak, En yeni çarpıcı Bambu Perde Tasarımları bir perdenin hareketinin ve gösterişliliğinin yanı sıra özel jaluziler veya panjurların sunduğu mahremiyet ve ışık zayıflamasının birleştiği daha fazla kombinasyon buluyoruz.

Perdelerin panjur veya panjur ile birlikte dekorasyonunda modern ve özgün bir tarz algılanmaktadır. Pencerelerin iki ucundaki perdelerin dekorasyon açısından gözlenmesi ve ışığın algılanması işlevini yerine getirenler panjurlardır.

Perdeler için mükemmel seçeneği nasıl seçmeli?

Perde tasarımında en iyi seçeneği seçerken göz önünde bulundurulması gereken birçok husus vardır, bunların hepsi boyutlara ve pencereye, dekoratif stile ve sunulan şemadan ayrılmamak için sitede bulunan unsurlara bağlıdır. Ama bunun için değil, mekanı hayatla dolduracak veya ortam buna izin veriyorsa, stil kombinasyonuna izin verecek renk kontrastlarını kullanmayı bırakın.

Eviniz için en iyi perde tasarımını seçin.

En iyi ev dekorasyonu alternatiflerinin neler olduğunu belirlemek için pek çok zevk ve ihtiyaç vardır. Ve 2021 perde tasarımları, perdelere meyilli bir tat söz konusu olduğunda çeşitlilik ve stiller sunuyor.

Yatak odaları ve perde tasarımları

Yatak odaları, her şeyin onu oluşturan tüm aksesuarlar arasında sıcak bir uyum sunması gereken ortamlardır. Bu anlamda, yatak odaları için bu 2021’de yeni trendler sağlanıyor, bunların arasında perde tasarımına, stil ve avangardın mükemmel bir görsel etkisini vermek için yorgan veya yatak takımı ile kumaş ve doku kombinasyonunu dahil etmek yer alıyor. Stor fon perde nasıl yıkanır kurutulur

Çocuk yatak odalarındaki perdeler ve farklı tasarımları, kumaş ve doku açısından ve perde için bir bağlantı görevi gören çocuk aksesuarlarını birbirine bağlamak için güzel bir seçenek. Durum ne olursa olsun, yatak odası olsun, hem yetişkinler hem de çocuklar için pencereleri kapatırken, kabul edilebilir birçok varyant vardır.

Oturma odası için perde tasarımı.

Oturma odası perdeleri de evde tasarlanma ve yeniden şekillenme olasılığı daha yüksek olan alanlardan biri olduğu için büyük bir çeşitliliğin sunulduğu diğerleridir.

Seçilecek perdelerin tasarımının yarı saydam kumaşlarından ışığın geçmesine izin veren kumaşlar olması önemlidir.

Online mağaza kataloglarında çok çeşitli ve karşı konulmaz fiyatlar bulacaksınız.

Mutfaklar için perde tasarımı

Seçilen perdelerin kolay sökülüp yıkanması gereken ve kumaş dokularının mekanda oluşan kokuları absorbe etmediği ve kumaş dokularının olmadığı bir alan olduğu için bu mekanlara perde seçerken iki kat dikkat etmemiz gerekmektedir. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . yağları emer. Bu mekanlarda perdelerin panjur veya temizliği kolay kişilerle değiştirilmesi tavsiye edilir.

Banyolar için perde tasarımı.

Mutfak perdesi tasarım önerilerine benzer. Banyoların aksine, satışın boyutları evdeki diğer tüm pencerelerden daha küçüktür. Dikkat etmemiz gereken bu banyo pencereleri, banyonun tarzını ve dekorasyon çizgisini öne çıkarmak için en iyi seçenek. Dayanıklı kumaşların basit tasarımları ve pencereninkilere sabitlenmesi önerilir.

Banyolar için bu 2021’in iyi bir fikri ve trendi, banyo camına yapışan vinilleri kullanmanın muhteşem seçeneğidir. Onlara benzersiz ve modernist bir tarz kazandırdığı için göz ardı edilemeyecek bir seçenek.

Küçük odalar için perde tasarımı.

Boyutlarının küçük olduğu ve ferah bir görsellik kazandırmaya çalışılması gereken bu mekanlar için en çok tavsiye edilen büyük baskılı perdeler ve kalın dokulu kumaşlar kullanmamak, kullanmaları gerektiğini de bilmiyorum hacmi olan perdeler.

Mekana alan katan açık renklerle sade ama çekici tasarımlar kullanın. Ayrıca tüf ışığını kumaş üzerinde tutan tasarımlar.

Sürgülü pencere perde tasarımı

Bu tür sürme pencereler için, göz önünde bulundurulması gereken husus, sürgülü pencere tamamen açıksa dolaşabilecek rüzgar miktarı olduğundan, çoğu perde modeli kullanılabilir ve seçilebilir. Bu durumda kalın bir perde modeli tavsiye edilir.

Perdelerinizde tasarruf edin

İç dekorasyon stilini kaybetmeden biraz daha tasarruf etmek söz konusu olduğunda, kataloglarında sunulan farklı seçenekleri maliyet ve kalite açısından doğrulamak için farklı web sitelerini ziyaret etmeniz önerilir.

Ayrıca düşük maliyetli dekorasyon stillerine rehberlik etmemize izin verin Çünkü istenilen dekoratif stile ulaşmak için yapılabilecek çeşitli kombinasyonlarda muhteşem sonuçlar elde edilebilmektedir. Böylece yatırılan para abartılı bir şekilde yüksek olmaz ve tasarruf edilebilir.

Yatak odaları ve oturma odaları için perde dekorasyonu

Yatak odalarının dekorasyonu çok yaratıcıdır, renk ve desenleri nevresim takımı, yatak örtüsü veya yatak örtüsü ile tamamlayacak şekilde seçilmiştir. Çok mevcut bir tarz çağdaş. Bu kombinasyonlar, hem gençler hem de yetişkinler tarafından yapılabildikleri için yaşa bağlı değildir.

Diğer bir seçenek ise çocuk ve genç yatak odaları için aynı rengin tonlarını veya birbirine çok benzeyen tonlarını birleştirerek daha canlı ve çarpıcı renkler seçmektir. Bu kombinler aynı kumaş cinsi veya farklı kumaşlar ve aynı renkler ile yapılabilir.

Oturma odalarının dekorasyonu için kumaşları, tonları veya renkleri birleştirme fikri de geçerlidir. Renklerin ve modelin bir yatak odasınınkinden farklı, daha nötr olması gerektiğini göz önünde bulundurarak.

Modern perde dekorasyonu

Sadece yatak odası ya da oturma odası perdelerinde değil, mutfak, banyo ve teraslarda da trend olan, modern olanın ne olduğuna kesinlikle önem veriyorsunuz . Bunun için en iyi güncel dekorasyonlara sahibim, böylece örneğiniz iyi ve modern görünüyor.

Modern bir yaklaşım için özellikle geometrik ya da soyut detayları tercih ettiğimizde gri ve beyaz gibi nötr renklerin kullanılması önerilir. Sakin ortamlar, monokrom perdeler ile en modern, elde edilmesi kolay olanlardandır.

Çok aranan bir diğer stil ise çağdaş, burada daha parlak renkler kullanmanızı öneririm ve desen, çiçekli baskılar hayranıysanız, bu sizin için ideal stildir. Bu empoze üslubun ana parçalarının perdeler olduğunu belirtmek gerekir.

Perde dekorasyonu için ideal renkler

Perdeleri örneğin diğer unsurlarıyla uyumlu hale getirmek ideal hedeftir, ister modern ister çağdaş bir tarz tercih edin, seçim yaparken renk ve deseni dikkate alın. Daha önce de belirtildiği gibi, bunlar, kanepeler, koltuklar, masa örtüleri veya diğerleri gibi dekore edilecek durumda halihazırda mevcut olan herhangi bir nesneyle birleştirilebilir.

Nötr bir gölgede perdeler

Sizlere sunduğumuz ve kombinlemesi kolay olan ilk seçenek nötr tonlardır, bu tarz modeller zarif ve rafine bir tarz sağlar. Oturma odaları için idealdir. En yeniler arasında Leroy Merlin’in tasarımlarını buluyoruz.

Bu tip, nötr renklerde ancak benzer tonlarda mobilyalarla birleştirmek için mükemmeldir. Günümüzde en yaygın trendlerden biri duvarları griye boyamak ve bu renklerden birini kullanmaktır.

Beyaz perdeler

Beyazın modası geçmiyor, aksine, özellikle parlak renkli duvarlarla birleştirmek için perdeler ve mekanlar arasındaki kombinasyonlar için ideal renk olarak 2021’de dayatılıyor.

Avantajlardan biri, beyazın odalara çok fazla doğal ışık getirmesi ve geniş bir odanın optik yanılsamasını sağlamasıdır. Bu rengi sevenlerdenseniz, düz, pileli, hafif baskılı veya diğerleri arasında birkaç stil seçebilirsiniz. Leroy Merlin modelleri hala iyi bir seçenek.

Mavi renkte perde

Bu 2021’de uygulanan renklerden bir diğeri de nötr tonlarla birlikte mavi. Kullanmaya karar verdiğiniz tona bağlı olarak örnek daha koyu veya daha parlak olabilir. Perde ve pencerelerinize ekleyebileceğiniz bir diğer şey ise yarı saydam perdelerdir ki bu da ferah ve modern bir yanılsama bırakacaktır. Leroy Merlin bu tasarımlarıyla yine öne çıkıyor.

Cesur renklerde perde

Bu tür perdeleri seçmek karmaşık olabilir, ancak riskli bir insansanız ve denemek istiyorsanız, işte bu renkler ve hangi kombinasyonların mükemmel olacağı hakkında bazı fikirler. Leroy Merlin, bu ve daha fazla stil için hala mevcut.

Perde dekorasyonu için ideal modeller

Çeşitli renklerde perdeler

İster nötr ister gösterişli olsun, tek tek renklerin hayranı değilseniz, sizi daha riskli bir şey denemeye davet ediyorum, farklı renklerin kombinasyonu. İki seçeneğiniz var, biri, çeşitli renklerde baskılı bir perde seçin ve iki, aynı perdeleri ancak farklı renklerde seçin. Kombinasyonlar sonsuz olabilir, hadi deneyelim!

Baskılı beyaz perdeler

Özellikle çiçek baskıları ile trend haline gelen daha önce bahsedilen desenli perdeler. En çok aranan kombinasyonlar, diğerleri arasında beyaz-kırmızı, beyaz-mavidir. Ikea tasarımları ile karşınızda.

Yaprak veya çiçek desenli perdeler

Desenler arasında doğal olanlar (yapraklar ve çiçekler) öne çıkıyor, beyaz ve yumuşak yeşil arka plana sahip oturma odaları için ideal. İlkbaharda ideal olan çiçeklerin tasarım ve renklerinin de arka plan olarak değişebileceği unutulmamalıdır. Ikea tasarımları ile bizi yine şaşırttı.

Çeşitli baskı perde

Farklı renklere odaklanan retro sevenler için çeşitli unsur ve figürlere sahip perdeler uygulanır. Oturma odasına veya yatak odasına modern bir hava getiriyorlar. En çok arananlar arasında geometrik veya soyut figürleri buluyoruz. Yine öne çıkan bir diğer marka ise daha inanılmaz tasarımlara sahip olan Ikea.

Boya baskı perde

Beyaz duvarların çok sade olduğunu hissediyorsunuz, çünkü modern bir tarz arayanlar için ideal, boya ile “lekelenmiş” bir desen bulabilirsiniz.

kalın perdeler

Aydınlatılmış mekanları herkes sevmez, siz karanlık aşığı sizler için bu ideal tasarımları sizlere sunuyorum. Bunlar, farklı renklerde kalın malzeme perdelerdir, koyu olanlar bir baskı hissi verdiği için açık olanları vurgular. Artık bu tikleri bildiğinize göre, HADİ DEKORASYON YAPALIM!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir