Cts. Eki 23rd, 2021

Saç serumları günümüzde hem kadınlar hem de erkekler tarafından en çok kullanılan kozmetik saç ürünlerinden biridir ve bu, en iyi saç çıkaran serum saç teline sağladığı inanılmaz faydalardan kaynaklanmaktadır. en iyi sakal serumu Başlangıçta, en iyi saç bakım serumu bu ürün sadece parlaklık sağlamak ve şekillendirmeyi kolaylaştırmak, saç buklelerini azaltmak gibi basit bir amaç ile yapıldı, ancak bugün özellikleri nedeniyle aynı anda nemlendirme ve beslenme sağlayabilen ürünlerle yenilik yaptılar . Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza danışınız. … Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt etmez

Saç İçin En İyi 16 Serum Karşılaştırma 2021

Saçınızın sağlığı ile ilgileniyorsanız, saç tipinize göre en iyi serum seçeneği olarak seçebileceğiniz saç ürünleri çeşitliliğini ilginç bulacaksınız. en iyi saç serumları , en iyi sakal serumu , en iyi saç çıkaran serum , en iyi saç serumu erkek , en iyi kirpik serumu kullananlar , en iyi saç bakım serumu , en iyi saç serumu kadınlar kulübü , en iyi saç serumu hangisi , en iyi sakal çıkarma serumu , en iyi saç dökülmesi serumu , saç serumu en iyisi,

2020’nin En İyi Saç Serumları

1. Keranique Folikül Artırıcı Serum

Keranique Follicle Boosting en iyi Serumlardan biridir ve bunun nedeni , saçı derinlemesine besleme ve temizleme işlevini yerine getiren kök hücrelere ve bakır peptitlere dayalı en son teknolojiyi kullanmasıdır . Ayrıca bu Saç Serumu sadece en iyi besinlerin kullanıldığı bir üründür.

En çok neyi seviyoruz

 • Bileşiminde patentli bir amonyum-keratin kompleksine sahip olan serum, hem köklerde hem de uçlarda, telin içinden ve eksiksiz bir şekilde hareket etme yeteneğine sahiptir. Bu kadar derin bir etkiye sahip olan bu nemlendirici serum, saç büyümesini teşvik edebilir.
 • Bu ürünü uygulama şekli, her gece, çıkarmadan sabit bir şekilde olmalıdır. Paraben ve sülfat içermediği için kısa bir kullanım süresinde saçlarınızın yeniden birçok kişinin istediği parlaklığa kavuşacağının içiniz rahat edebilir.
 • En büyük saç problemlerinden biri saç dökülmesidir, kök hücre teknolojisini uygulayan bu Serum, içten dışa yenilenme amacına sahiptir, şaşırtıcı sonuçlar vaat eder ve tüm bunları çok düşük bir fiyata.

En az sevdiğimiz şey

 • Saç telini güçlendirip besleyebilmesine rağmen, bu ürün ciddi saç dökülmesi problemlerinin çözümü değildir.

2. Simon & Tom – Argan Yağı Saç Serumu

Simon & Tom – Argan Yağı Saç Serumu, zarar görmüş saçları onarmak, nemlendirmek ve korumak için esansiyel yağlarla birleştirilen saf organik Argan yağı bazında özenle hazırlanmış yoğun bir bakımdır.

En çok neyi seviyoruz

 • Silikon içermez yani bu Serum saç telinin doğru oksijenlenmesini engelleyebilecek herhangi bir kalıntı bırakmayacak organik bir bileşime sahiptir.
 • Sahip olduğunuz saç tipinden bağımsız olarak saç telini geri yükler: düz, kıvırcık, ince, kalın, kuru veya asi.
 • Bileşiminde ana bileşen saf organik Argan yağıdır. Bu yağ, çok kısa bir uygulama süresinde saçın nemlenmesini ve beslenmesini sağlayan güçlü bir hasar onarıcıdır.

En az sevdiğimiz şey

 • Ürünün her saç tipine tam olarak ne kadar uygulanması gerektiğini bilmek gerekir.

3. L’Oreal Uzman Profesyonel Saç Serumu

Uçların kırılmasına çözüm olan bir Serum almak sizin için önemliyse, o zaman bir seçenek Expert Professionnel Absolut Repair Lipidium olacaktır. Ünlü L’Oreal markasının bu ürünü , ilk kullanımından itibaren uzun saç uçlarını onarmayı vaat ediyor . Avantajlarından bir diğeri de saçları daha parlak ve daha kolay yönetilebilir hale getirmesidir.

En çok neyi seviyoruz

 • Boya, ağartıcı veya başka bir agresif ürünün etkilerinden ciddi şekilde zarar görmüş saçlarla ilgili sorunlarınız varsa, hasarı gidermenin yolu bu güçlü profesyonel serumdan geçer.
 • Bu profesyonel tamirci sadece saçı düzleştirmekle kalmaz, aynı zamanda uçların görünümünü etkileyebilecek olası hasarlardan korur.
 • Bu ürünün dokusu rahatsız edici değil, aksine çok ipeksi ve yağlı değil.

En az sevdiğimiz şey

 • Etkileri ilk uygulamadan itibaren görülebilse de, onarımların gerçekten takdir edilmesi sabittir.

4. Davines Saç Serumu

Saç bakımınız için yeni bir müttefik olarak değerlendirebileceğiniz diğer ürünler ise Davines Serum, More Inside Curl Building. Kıvırcık saçlı ve doğal parlaklığını nemlendiren, güçlendiren ve geri kazandıran bir ürün isteyen kişiler için idealdir.

En çok neyi seviyoruz

 • Bu Serum bir termal koruyucu görevi gördüğünden, ısı içeren herhangi bir tedavi uygulanmadan önce kullanılabilir.
 • Piyasada pek çok saç serumu çeşidi vardır ve fiyatlar her zaman değişiklik gösterir. Bu ürün ile uygun fiyata çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.

En az sevdiğimiz şey

 • Uygulandığında saç parlak kalır, ancak kalıcı etkiler için sadece bir kez kullanılamaz.

5. Gliss Lif Tedavisi – Bifazik Serum

Gliss Fiber Therapy Biphasic Serum’un bileşimi, saçlarını her zaman güzelleştirmeyi seven ve bunun için boya, kurutucu ve ütü kullanan kadınlardan ilham almıştır. Bu ürün, ısıya maruz kaldığında çok acı çeken saç telini güçlendiren, koruyan ve onaran sıvı keratin gibi aktif maddelerden yapılmıştır .

En çok neyi seviyoruz

 • Bu yeni iki fazlı Serumu kullanarak, saçınız kimyasal işlemler ve ısıya maruz kalma nedeniyle kaybettiği doğal parlaklığa bir kez daha kavuşacaktır, çünkü bileşiminde onu onaran ve parlaklık veren en iyi doğal yağlar vardır. yumuşaklık.
 • Yüksek saç ürünleri yelpazesinin bir parçasıdır, ancak fiyatı erişilebilir ve ekonomiktir.
 • Ürünlerini kullanırken kullanıcılarına daha fazla gönül rahatlığı sağlayan marka tanınır.

En az sevdiğimiz şey

 • Daha fazla etki için, tedaviyi aynı aralıktaki diğer ürünlerle tamamlamak gerekir.

6. Tüm saç tipleri için Orofluido Elixir Güzellik Serumu

Orofluido Saç Serumu, saçlar için bir güzellik iksiri olarak kabul edilebilir. Güçlü Orofluido’nun uygulanması saçın çok daha parlak, daha güçlü ve daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Bu serumun harika özelliklerinden bir diğeri de, doğal güzelliğin kaybolmasına izin vermemek için saçı serbest radikallerden koruma yeteneğidir .

En çok neyi seviyoruz

 • Bileşimi, keten, argan ve cyper yağından oluşan 3 doğal yağa dayanmaktadır, bu üçü, saçın tüm parlaklığını, elastikiyetini ve güzelliğini geri kazanmak için ideal olan inanılmaz özelliklere sahip olmaları ile karakterize edilir.
 • Restorasyon ve güçlendirme, saçınızda dış etkenlere karşı koruyucu bir tabaka görevi görür.

En az sevdiğimiz şey

 • Yağlı saçlara sahip kişiler için, saç derisindeki yağ üretimini artırarak ters etki yapabileceğinden düzenli olarak tavsiye edilmez .

7. Kerastase Saç Yağı

Kérastase bir saç yağı sunar ve sadece üst düzey olduğu için değil, aynı zamanda hızlı sonuç veren bir ürün olduğu için en çok satan Serumlardan biridir. Kérastase Serum, Kérastase her saçın ihtiyacı üzerinde derinlemesine çalıştığından, saçı çok yıpranmış kişiler için özel olarak tasarlanmıştır.

En çok neyi seviyoruz

 • Bu Serumun bileşiminde, saçın derinliklerinden etki eden, hücre yenilenmesini artırmayı başaran bitki özleri bulurlar, tüm bunlar saçı dış etkenlerden korur.
 • Saçı diğer saç tedavilerinden çok daha yumuşak ve parlak bırakır.

En az sevdiğimiz şey

 • Bu, piyasada en çok satılan serumdur ancak bu ürünün fiyatının biraz yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.

8. Wella Sp Serum, Saç Yağı

Bu çok kaliteli Serum seçkisinin bir parçası olarak Wella Sp saç yağı tavsiye edilmiştir.Doğal yağların özelliklerini taşıması sayesinde olumlu etkileri olan bir bakımdır. Kullanıcıların ihtiyaçlarını organik bir şekilde karşılamayı başardığı için piyasada en çok talep edilenlerden biridir.

En çok neyi seviyoruz

 • Bileşiminde 4 güçlü yağ türü karıştırılmıştır: argan yağı, jojoba yağı, kamelya yağı ve badem yağı, bu nedenle Serum saç yapısını lifin içinden besler ve korur.
 • Birçok yağ sadece nemli saça uygulanabilir, ancak durum böyle değildir, bileşik hem ıslak hem de kuru saçta kullanılabilir.

En az sevdiğimiz şey

 • Bu serum, bileşiminde bazı insanlarda kafa derisinin sağlığını etkileyen alkol içerir.

9. ICON Hindistan Yağı Saç Serumu Saç Tedavisi

Ünlü marka , saçınızı UV ışınlarından korumayı vaat eden yağlara dayalı yenilikçi bir formül sunuyor   Böylece bu Serum, daha önce hiç görülmemiş bir parlaklık patlamasıyla saç bakımına dönüşüyor.

En çok neyi seviyoruz

 • Çevresel hasara karşı beslenme ve çift koruma sağlarken saçınızı saran bir bileşim formüle eder.
 • Başarısının anahtarı, onarıcı özellikler ve hoş bir aroma sağlayan argan, moringa yağı ve amber yağı gibi yağların birleşimidir.
 • Şekillendirmeyi kolaylaştırır, çünkü çok daha ipeksi ve yönetilebilir olmasını sağlar, bu ürün ısı ve UV ışınlarına karşı koruma görevi görür.

En az sevdiğimiz şey

 • Birçoğu bunun kalite ve fiyat arasında bir ilişki olduğunu söylese de, gerçek şu ki bu ICON ürününün fiyatı aynı kalitedeki diğer seçeneklere göre biraz daha yüksek.

10. Moroccanoil Serum MO100LT – Saç Yağı

Bu Saç Serumu, saç telini besleyen, onaran ve nemlendiren güçlü bir tedavidir. Bileşiminde, kabarmayı önleyen ve parlaklığı geri kazandıran özelliklere de sahip olan organik argan yağı olduğu için kullanılır.

En çok neyi seviyoruz

 • Isı yayan cihazlara yönelik taleple karşı karşıya kalan Moroccanoil Serum MO100LT, güçlü bir termo koruyucu ürün olarak çalışır, yani saç tipiniz ne olursa olsun, pense ve ısı kullanan daha birçok cihazın verdiği zararı tersine çevirebilir. .
 • Üreticiler bu ürünü mümkün olduğunca organik hale getirmeye çalıştılar, bu yüzden paraben gibi kimyasallar veya koruyucular yok.
 • Çevreye yardımcı olmak için Moroccanoil MO100LT hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

En az sevdiğimiz şey

 • Marka pek bilinmez ve bunun nedeni çok kaliteli ürünlere sahip olmasına rağmen Serumunun sunumunun çok çarpıcı olmaması olabilir.

11. Schwarzkopf Professional BC Yağlı Saç Serumu

Bu seçimde Schwarzkopf Professional BC Oi Saç Serumunu kaçırmamalısınız. Bu ürün, güzellik liderleri tarafından dünyanın en çok kullanılan profesyonel markalarından birine aittir.

En çok neyi seviyoruz

 • Saçın koruyucu tabakasının yenilenmesine katkıda bulunan bileşenleri birleştirir.
 • Hasarlı saça etki eden, saçın koruyucu tabakasını yenileyen bileşiklerinin özelliklerini sağlayan kremsi bir sunumda saç bakımı.
 • Ürün, keratin, amino asit bileşenleri ve pantenol hidrolize ettiği için canlılığı, esnekliği ve parlaklığı geri kazandırır, kabarmayı önler ve kırık uçları onarır.
 • En sevdiğimiz şeylerden biri, ürünün faydalarını görmek için haftalarca beklemek zorunda kalmamanız, sonuçları ilk uygulamadan itibaren görmenizdir.

En az sevdiğimiz şey

 • Saç tipine göre bu saç serumunun etkisinin yoğunluğu değişmektedir.

12. Tropic Isle Saç Serumu

İnanılmaz bir şekilde, biber yağı saç büyümesine katkıda bulunabilir. Birçok kişi bu özellikleri görmezden gelse de, Strong Roots Red Pimento’nun yaratıcıları bu harika Serum ile piyasada yenilik yapmak istediler.

En çok neyi seviyoruz

 • Saç derinizi detoksifiye eder, bu yağın saç büyümesini teşvik etmek için saç tellerini onarmasını sağlar.
 • Bu biber yağı bazlı serum, aynı anda saç düzleştirici bir tedavi olarak çalışır, kabarmayı azaltır ve saç lifini geri kazandırır.

En az sevdiğimiz şey

 • Saç lifi üzerinde hareket etme şekli biraz yavaştır.

13. Shu Uemura saç serumu

Bu, her tür saçtaki hasarı onarırken çok faydalı olabilecek bir yağdır. Bu serumun bileşimi , eski geyşaların saçlarının güzelliğini koruma sırrından ilham almıştır . Bu nedenle kendisini bu yılın en iyi Serumlarından biri olarak konumlandırmayı başarmıştır.

En çok neyi seviyoruz

 • Sunum bir dispenser içerdiğinden, bu ürünün uygulaması çok pratik ve basittir.
 • Her türlü saçı besleme, aydınlatma ve koruma özelliği ile öne çıkıyor. Yağ asitleri açısından zengin kamelya yağı içermesi sayesinde saçı tamamen yönetilebilir, yumuşak, parlak ve hepsinden önemlisi hoş bir aromaya sahip olmasını sağlayan bir üründür.

En az sevdiğimiz şey

 • Üreticileri her saç tipine uygun bir ürün olduğunu belirtse de gerçek şu ki normal ve mat saçlarda daha fazla etki gösteriyor.

14. Amla Yağı Serumu, Saç Toniği

Saçınıza bakım yapmanın organik bileşenlerden yapılmış ürünlerden daha iyi bir yolu yoktur, bu şekilde saçınızın sağlığınıza ve görünümünüze zarar verecek kimyasallarla doymamasını garanti edebilirsiniz. Amla Yağı, organik bileşimi nedeniyle çok farklı bir serumdur.

En çok neyi seviyoruz

 • Saçınızın ihtiyaçlarına göre ayarlanır, saçınızı nemlendirme, canlandırma ve koruma, parlaklığı geri kazanma özelliğine sahiptir.
 • Gerçekten uygun fiyata alınabilen 300 ml’lik tek sunumlu bir Serumdur.
 • Bileşiminde mineral yağ, Hint bektaşi üzümü ve Amla’nın iyiliği ile orijinal koku bulunur.
 • Bu ürünün faydalarından yararlanmak için çok miktarda uygulama gerekli değildir, sadece 10 ml yeterlidir.

En az sevdiğimiz şey

 • Kimyasal içermeyen bir serum olduğu için sonuçların görülebilmesi için sürekli kullanılması gerekmektedir.

15. Macadamia Serum 58611 – Saç Bakımı

Macadamia Yağı, harika faydaları ile dünya çapında bilinen bir Serumdur. Bu ürün, bu güçlü yağın tüm özelliklerini ve faydalarını küçük bir sunumda bulundurmak amacıyla üretilmiştir.

En çok neyi seviyoruz

 • Bu harika yağın özellikleri saçınızı canlandırıcı, nemlendiren ve koruyan bileşikler sağlayabilir.
 • Macadamia yağının temel amaçlarından biri, ısı veya UV ışınları gibi dış etkenler nedeniyle kaybedilen yaşamı ve parlaklığı geri kazandırmaktır.
 • Bu 58611 macadamia yağı çok ekonomiktir ve saç bakımı ihtiyacı olan herkesin bunu satın almasını mümkün kılar.

En az sevdiğimiz şey

 • Bu ürünle saç iyileşme süreci yavaştır. Bu nedenle sürekli kullanılması gerekmektedir.

16. Aveda Dry Remedy Günlük Nemlendirici Yağ Serumu

Bu Aveda Saç Serumu %99,9 organik orijinlidir ve inanılmaz nemlendirme gücüne sahiptir. Bu, bileşiminde saç sağlığına zarar verebilecek hiçbir katkı maddesi veya koruyucu olmadığı anlamına gelir. Bu şüphesiz onu en iyi saç serumlarından biri yapan şeylerden biridir.

En çok neyi seviyoruz

 • Nemlendirmenin etkisi uzun sürmez, ilk uygulamadan itibaren sonuçları göreceksiniz.
 • Silikon içerdiğinden saçı parlak ve yumuşak bırakır, kuru ve kıvırcık saçlar için idealdir.
 • Bu Serumla ilgili en iyi şeylerden biri, derinlemesine nemlendirme için ürünün sadece bir damlasının yeterli olması ve ıslak veya kuru saça uygulanabilmesidir.

En az sevdiğimiz şey

 • Aynı kalitedeki diğer serumlara göre fiyatı biraz daha yüksek olan bir üründür.

Alışveriş Rehberi

 • Saç tipi: Bu, dikkate almanız gereken bir husustur. Saçınız kuruysa, nemlendirme ve beslenme sağlayabilen yüksek konsantrasyonda aktif bileşen içeren yağ bazlı bir serum önerilir.

Saçınız yağlıysa, biraz daha hafif dokulu ve bileşiminde yüksek konsantrasyonda yağ içermeyen bir saç serumuna ihtiyacınız vardır. Saç hassasiyeti probleminiz varsa, organik bileşikler içeren bir serum seçmelisiniz.

 • Serumun Bileşimi : Bu nedenle, Serumun ana bileşimi, kütikülü çok parlak olana kadar sızdırmaz hale getirme amacına sahip bitkisel yağlardır. Kılcal damar ihtiyaçlarını da dikkate almanın yanı sıra, seçtiğiniz Serumun bileşiminin organik olup olmadığına veya buna çok yakın olup olmadığına da bakmalısınız. Sahip oldukları daha az yapay bileşik, daha fazla fayda sağlar.
 • Marka : Serum ürününün markası, sadece fiyatı için değil, satın aldığınız ürünün garantili kalitesi için de çok önemlidir. Ek olarak, birkaç ürünü karıştıracaksanız, ideal olan, hepsinin aynı markadan olmasıdır, çünkü bu, bileşiklerin ve üretim yöntemlerinin aynı olmasını sağlar.

Saç Serumları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Saç serumu nedir?

Saçınızın sağlığını iyileştirmek için özel olarak seçilmiş belirli miktarda aktifler ile konsantre bir formüle sahip sıvı losyonlar veya hafif kremlerdir. Genel olarak bileşim, saç hasarını onarmak için gerekli özelliklere sahip organik yağlara dayanmaktadır.

Saç serumunun sürekli uygulanması, kırık uçlu hasarlı saçlara bir çözüm vermek için kullanılabilir, en göze çarpan özelliklerinden biri, kuru, ağartılmış veya röfleli saçlar için bir tedavi olarak kullanılmasıdır.

Saç serumları nasıl sınıflandırılır?

Estetik Serum: Temel amacı saçın görünümünü iyileştirmek olan Serumdur. Örneğin, bukleleri azaltmak, bukleleri düzleştirmek veya şekillendirmeyi kolaylaştırmak için kullanılanlar.

Besleyici ve onarıcı serum : Temel amacı saçınıza ikinci bir şans vermek, uçlarını kapatmak veya güçlendirmektir.

Serum kuru saça kullanılabilir mi?

Evet, ıslak saça uygulamak çok daha faydalı olsa da kuru saça uygulanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Elbette bu durumda normalde kullanılandan daha az miktarda kullanılması tavsiye edilir.

Serum saçı dış etkenlerden korur.Nasıl hangileri?

Serum gibi ürünler, saçı en çok zarar veren maddelerden koruma amacına sahiptir, örneğin: boyalar, çevre kirliliği, güneş radyasyonu ve diğerlerinin yanı sıra ütü, maşa, saç kurutma makinesi kullanımı.

Saç serumu nasıl doğru uygulanır?

Az miktarda serumu uçtan uca uygulayın, saçınızın her yerine dağıtmalısınız ki saçlarınız sorunsuzca emebilsin.

Doku ve hacim vermek istiyorsanız, uygulamanın doğru yolu içten dışa doğru ve istediğiniz efekti elde edene kadar elinizle tarayacaksınız.

Ürünü saç derisine uygulamanın bir başka yolu da kısa bir süre masaj yapmak ve ardından ürünü tüm saça yaymaktır. Bu son yol, doğrudan kökte saç dökülmesi veya kuruluk ile ilgili sorunlarınız varsa idealdir.

Uygulanan ürün miktarı önemli mi?

Eğer önemliyse. Saç serumu söz konusu olduğunda, bunun uyguladığınız ürün miktarından değil, seçtiğiniz ürünün kalitesi nedeniyle işe yarayan bir ürün olduğunu bilmelisiniz. Sadece az miktarda ürün uygulamak yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir