Cts. Eki 23rd, 2021

Kablosuz kulaklığın pili nasıl şarj edilir.

ÖNEMLİ: Pili şarj etme adımları her model için farklılık gösterebilir. Modele özel bilgiler için ürününüzle birlikte verilen kullanım kılavuzuna bakın. Talimat kılavuzları, modeliniz için Destek sayfasında yayınlanmıştır.

  1. AC güç adaptörü ile vericiyi bir güç kaynağına bağlayın.
  2. Kulaklıkları vericiye yerleştirin.NOT: Kulaklıkları vericiye yerleştirirken vericideki şarj pimlerinin kasanın altındaki şarj kontaklarıyla eşleştiğinden emin olun.

Verici üzerindeki CHARGE göstergesi , pilin şarj olduğunu göstermek için yeşil renkte yanacaktır. Şarj başladıktan 24 saat sonra şarj cihazı kapanacak ve yeşil gösterge sönecektir.

Bluetooth kulaklığınızın ne kadar pili kaldı? Bu uygulamaları kullanın

Bluetooth teknolojisi giderek daha fazla ilgi görüyor. Ve bu, cep telefonumuzdan kablo olmadan bağlantı kurmanın avantajlarıdır. İster kulaklıklarımızı ister taşınabilir bir hoparlörü bağlayın, konfor ve iletim kalitesi için kablosuz bağlantı vazgeçilmez hale geldi. Bu pille çalışan cihazları prize takarken , her zaman hangi kapasiteye sahip olduğunuzu bilmek ilginçtir .

Bazen kulaklık veya hoparlör uygulamasının kendisi bize pil durumu hakkında bilgi verir, ancak durum böyle değilse, Bluetooth kulaklıklarımızı kullanmaya gelince bu önemli görevi yerine getirmek için yükleyebileceğimiz uygulamalar vardır . Bugün Android cep telefonumuz için en çok hangilerinin tavsiye edildiğini göreceğiz.

Bluetooth Ses Widget Pil ÜCRETSİZ

Bu uygulama ile kablosuz kulaklığımızın pil şarj seviyesini her zaman kontrol edebilmemiz için tüm Bluetooth cihazlarında müzik ve ses dosyalarını dinlememizi sağlayacak. “Sesini dinle” işleviyle , bağlı Bluetooth cihazının kalan şarj süresi hakkında bizi bilgilendireceksiniz . Pil şarjı kontrolü, bir şarkının başlığı değiştirilerek veya sesli arama ile bir zamanlayıcı ile etkinleştirilebilir. Bu ses işlevi istediğimiz dilde yapılandırılabilir.

Yüzük ve Pil bluetooth testi. Widget’ta Gösteriler

Bu kullanışlı uygulama ile kulaklığımızın çağrı sinyalini hızlı bir şekilde kontrol edebilir ve pil seviyesini bilebiliriz . Program, Bluetooth kulaklığımızın doğru çalışıp çalışmadığını bir test fonksiyonu ile kontrol etmemize yardımcı olacak ve cihazdan alınan verileri bize gösterecektir. Ses cihazının Bluetooth sınıfına bağlı olarak, şarj verilerinin görüntülenme doğruluğu farklılık gösterebilir. Bilebileceğimiz yük seviyeleri şunlardır: %100, %90, %80, %60, %50, %20 veya %100, %70, %30 ve %0.

Baton

Bluetooth bağlantısı kullanan cihazların kalan pil seviyesini bilmek için özel olarak geliştirilmiş bu basit uygulama . Bu nedenle, cep telefonumuza bağlı Bluetooth cihazlarıyla ilgili temel bilgileri bize göstermekle sınırlıdır . Kulaklıklar, hoparlörler, oyun kumandası gibi her tür cihaz bize pil seviyesini göstermekten sorumlu olacak.

YardımcısıTetikleyici

Bu uygulama, Airpods kulaklıklarımızın pil seviyesini göstermekten sorumludur . Airpods 2’ye iki kez dokunarak veya Airpods Pro’daki kulaklığa basarak Google sesli yardımcısını etkinleştirebiliriz. Airpod’larımızın pil seviyesini her öğrenmek istediğimizde, pil seviyesinin yanı sıra bildirim çubuğunda gösterileceği bir açılır pencere açılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir