Cum. Eki 22nd, 2021

Kaykay dünyasına yeni başlıyorsanız şanslısınız çünkü bundan sonra hayatınız çok değişecek ve gelişecek.

İyi bir paten pratiği hem fiziksel hem de psikolojik olarak büyük faydalar sağlar. Vücudumuzun paten yaparken yaptığı fiziksel egzersiz sağlığımız için çok iyidir ve vücudumuz bunu takdir edecektir, öte yandan dışarı çıkma anı, günlük problemlerden uzaklaşma, arkadaşlarla buluşma… daha iyi hissediyorum.

İyi bir kaykay deneyimi yaşamak için önemli olan kendimizi doğru bir şekilde hazırlamak ve donatmaktır.

Yeni başlayanlar için kaykaylar

Bu, kendimize sorduğumuz ilk sorulardan biri, yeni başlayanlar için hangi kaykay alınır?

Önerdiğimiz ilk şey, saf bir paten markasından bir tahta seçmenizdir ve bununla demek istediğim, büyük mağazalardan veya oyuncak tahtalar sunan özel olmayan mağazaların bulunduğu alışveriş merkezlerinden tahtaları atın.

Ne kadar başlarsanız başlayın, iyi malzeme seçmelisiniz çünkü bunun için daha pahalı olmayacak ve kaliteli bir ürün elde edeceksiniz.

Bizim de paten dükkanı satın alabilirsiniz ucuz kaykay dan € 28 marka çok böyle Enuff Kay kay, veya Mini-logo Kay kay olarak herkes için uygun fiyatlarla, en sunan kaliteli ürünler kararlıyız kaykay dünyasına odaklanmış ile.

Komple pateninizi satın almanın iki yolu var:

 • Kaykay yapılandırıcı: yapılandırıcıyı kullanarak her bir parçayı seçerek kaykayınızı özelleştirebilirsiniz ve ardından bunları kendiniz monte etmeniz gerekecektir. Kaykay sürmeyi adım adım anlattığımız bir videomuz var, karmaşık olmadığını göreceksiniz. Konfigüratörü kullanarak %15 indirim kazanacaksınız.
 • Komple Paten : Bu seçenek, paten için önceden monte edilmiş bir paten satın aldığınız ve ilk günden itibaren keyfini çıkardığınız için bu seçenek daha kolaydır. 44,95 € ‘ dan başlayan fiyatlarla geniş bir komple paten kataloğumuz var.

Bizimle kaykay yapmaya başlayan birçok müşterimiz komple bir kaykay satın alma seçeneğini seçmiş ve konfigüratör seçeneğini kaykay yapmayı denedikleri ve zevklerini ve tercihlerini daha iyi bildikleri zamana bırakmışlardır.

Satın almam gereken masanın boyutu nedir?

Kullandığınız ayak sayısına bakmalısınız çünkü pateninize en uygun bedeni belirleyecektir.

Özetle kendinize uygun bedeni seçebilmek için bu tabloda kendinize rehberlik edebilirsiniz. Tablolar genellikle inç cinsinden ölçülür.

 • 6 yıla kadar: – Mini panoları 7.0 den 7.3’e bakınız Kurulları – Komple paten gör
 • Ayak sayısı: 35 ila 39 – 7,5 ila 7,8 arası güverteler – Güvertelere bakın – Komple Patenlere bakın
 • Ayak sayısı: 40 – 44 – 7,6 – 8,0 Güverteler – Güverteleri Gör – Komple Patenleri Gör
 • Ayak sayısı: 44 ila 47 – – 8,1 ile 8,6 levhaların bakınız Tablo – Tam paten gör
 • Ayak sayısı: 47’den itibaren – 8.6’dan itibaren tablolar – Tablolara bakınız

Tablonun orta olan içbükey, başlangıçta en çok tavsiye edilendir.

Yeni Başlayanlar İçin Kaykay Güverte Markaları

Gerçekten, Fillow’da sahip olduğumuz herhangi bir paten markası, yeni başlayanlar için iyidir, çünkü sadece ürünlerinde bize kalite sunan ve her zaman profesyonel patenciler tarafından test edilen en iyi paten markalarıyla çalışıyoruz.

Powell Peralta , Santa Cruz , Element , Blind , Flip , Neredeyse gibi her iyi patencinin bildiği en efsanevi markalardan, üretimde maliyetleri düşürmeyi taahhüt eden diğer ilk fiyat markalarına sahibiz. Daha fazla fiyat Daha geniş bir kitle için uygun fiyatlı baslar, örneğin: Enuff Skateboards , Minilogo Skateboards , Imagine Skateboards , Nomad …

En seçkin masalardan bahsetmeden geçemeyiz, onları bilirsiniz, belki de ilk masa için tavsiye etmiyoruz, en yüksek kalitede olmalarına rağmen, daha pahalılar, Hook Ups gibi koleksiyoncular için kült masalar olarak kabul edilirler. marka ve fillow’dan yeni imza: Madness Skateboards .

Yeni başlayanlar için kaykay nasıl yapılır?

Nereden başlayacağınızı ve kaykayınızı nasıl kullanmayı öğreneceğinizi bilmiyorsanız, ilk tavsiyemiz board’unuzla dışarı çıkıp bir park veya düz bir zemin aramanız ve yavaş yavaş ayaklarınızı kaldırmaya, kaymaya başlamanız. Denge ve denemek için baskın ayağınız hangisi.

Kaykayın yanallığı

Bu bilmeniz gereken bir terimdir ve kaykay, longboard, sörf gibi tahta sporlarına özgüdür. Bir ayağı tahtanın ileri pozisyonuna yerleştirirken yapılan tercihi ifade eder. Sağ elini kullananların %90’ının sağ ayağı tercih ettiği söylenir, ancak sadece yarısı sol ayağını tercih ettiği için solak insanlarda aynı şey olmaz. Yani masaya çıkarak keşfetmeniz gereken bir şey.

Bir tahta zeminde ilerlerken elde etmemiz gereken denge, ilk etapta bir ayağın kendisini konumlandırmasını sağlar, daha fazla stabilite elde ettiğimiz ayaktır ve buna baskın ayak denir.

Normal pozisyon:

Öne giden ayağın sol olduğu zamandır.

Aptal pozisyon:

Öne çıkan ayağın sağ olduğu zamandır.

Yeni başlayanlar için kaykay hileleri

Başlangıç için kolay paten püf noktalarını öğrenmek istiyorsanız en iyisi tavsiye ettiğimiz bu 5 temel püf noktası ile başlamanızdır.

Zorluk sırasına göredirler, ancak her insan farklı olsa da ve belki de size daha kolay görünse de, bir başkası için daha pahalıya mal olur.

Ollie, hepsinin içinde en temel numaradır ve ilk önce başlamamız ve ustalaşmamız gereken numaradır. Gerisini tercih sırasına göre uygulayabilirsiniz.

Kaykayın serbest bir stil olduğunu unutmayın ve bu yüzden en çok sevdiğiniz veya en rahat hissettiğiniz şeyi yapıp kaymalısınız.

Ayrıca çıkana kadar hepsini deneyebilirsiniz. Elinizde nasıl antrenman yapmak istiyorsanız öyledir, ancak püf noktaları almaya takıntılı olmayın, pratik yapın ve daha fazla paten daha kolay ortaya çıkacaktır. Her zaman söylediğimiz şey, öğrenmekten zevk aldığınızdır.

 1. Ollie
 2. 180 Ollie
 3. Nollie
 4. Tıraş ol
 5. tekme

Eğer bilmek istiyorsanız yeni başlayanlar için kaykay bir ollie nasıl ve önceki hileler her açıklayıcı videolar, nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak görüyorsun, burada girebilirsiniz: paten Tricks,

Yeni başlayanlar ve profesyoneller için en iyi kaykaylar (ve kaskı unutmayın)

LUzun zamandır beklenen gerilimi düşürme, İspanya Hükümeti’nin, elbette uzmanların tavsiyeleri ve koronavirüs vakalarının evrimi sayesinde halka verdiği talimatlara göre, karantinayı aşamalı olarak sona erdirecek.

Açık havada spor yapmaya geri dönebileceğimiz bir gerçek olduğunda, hazırlıklı olmamız ve tarlalara, sokaklara ve parklara çıkarak bir dakika bile kaybetmememiz gerekecek. Kaykay sizin işinizse, tahtanızı yenilemeniz gerekebilir .

Öte yandan, bu sporu ilk kez deneme olasılığını kafaya takmışsanız , birkaç temel numara ile YouTube’da bulunan  bunun gibi birçok öğreticiye göz atabilirsiniz. özellikle yeni başlayanlar için belirtilmiştir ve bu Braille Skateboarding tarafından yapılmıştır.

Eğitimlere ek olarak, tarzınızı seçip güvenle uygulayabilmeniz için bu ipuçlarını okumanızı ve bazı kavramlar edinmenizi öneririz .

KASK KULLANIN . dedikleri gibi, tıpkı bir motosiklette veya bisikletteymiş gibi kask takın . Gereksiz bir aksesuar değildir. Bir bisiklet çalışır.

ÖZEL KORUYUCU EKİPMAN GİYİN . Ayağın tahtaya yapışmasını sağlayan uygun ayakkabı kullanmalısınız. Onları büyük veya küçük almayın. Tam sizin bedeninize uygun olmalı ve ayrıca ayağınızı korumak için jel bir iç taban koymak istiyorsanız da tavsiye edilir. Ayrıca dizlikler, dirseklikler ve bileklikler düştüğünüzde kendinizi yaralamanızı engelleyecektir.

GÜVENLİ ALANLAR. Buz pateni için tasarlanmış düz yüzeyler ve kaykay parkları arayın ve trafik ve yaya alanlarına sahip alanlardan kaçının. Çarpışmalar için üzgün olmaktansa güvende olmak daha iyidir. Kulaklık kullanmayın, tehlikelidir.

HER ALDIĞINIZDA TABLOYU KONTROL EDİNİZ . İyi bir önleyici bakım, kontrol edilmesinden ve üzerinde çatlak, çentik vb. bulunmadığından geçer. Sizinki çok eski veya bozulmuşsa, onarın veya bir profesyonele götürün.

RİSKLİ NUMARALARDAN KAÇININ. Denetim olmadan kendinize güvenmeyin veya riskli numaralar yapmayın. Gerekirse, en yakın sağlık merkezinin bulunduğundan emin olun. Tabii ki, hareket halindeki bir araca kapma gibi vandalizmi takip etmeyin. Böyle bir kazanın sonuçları son derece ciddi olabilir.

Bordürler , çekmeceler, basamaklar vb. ile düz zemin numaralarını nasıl yaptığınıza bağlı olarak birçok stil vardır . ( cadde ), rampalarda… Başlayanlardan biriyseniz, önce hangisinin daha erişilebilir olduğunu ve hangisini daha çok beğendiğinizi görmeniz gerekecek elbette. Ayrıca bunları birleştirebilir ve her şey hakkında biraz bilgi edinebilirsiniz.

Temel, orta ve ileri düzey numaralar vardır, ancak temel olan ve diğerlerinin türetildiği, Ollie denen numaradır . Tahtayı elinizle tutmadan zıplamaktan ibarettir . Bunun için iki ayağınız masadan dışarı bakacak şekilde (hareketli veya statik) durmalısınız, ayaklardan biri masanın kenarında, diğeri ise ön dingili tutan vidaların göründüğü yerde olmalıdır. Ardından, tahtanın arkasına sert bir şekilde basmanız ve aynı zamanda zıplamanız, sırtın itme kuvveti ile yükselen tahtayı havada dengelemeye çalışmanız gerekir. Güven kazanmak için ve özellikle ilk defa yapıyorsanız bir tırabzana tutunmalısınız .

Diğer altı temel hamle şunlardır: FS180, BS180, BSpop tıkmak, FS, Kickflip ve heelflip tıkmak pop. Daha sonra kaldırımları, rampaları vb. test edebilirsiniz.

Bu isimler anlamsız görünebilir, ancak nette onları ayırt etmenize yardımcı olacak birçok sayfa var. Size bu ” Aşk” adını paten yapmayı öneriyoruz .

TABLO TÜRLERİ

İhtiyacınıza en uygun olanı satın almak için ne tür panolar olduğunu iyi bilmelisiniz. Sexandskateandrocknroll yaygınlaştırma web sitesinden , en çok bozulan kısım olduğu için farklı markaları denemenizi tavsiye ediyorlar . Birkaç tane taşıdığınızda, nasıl kullandığınıza bağlı olarak hangisinin en uzun süre dayandığını bileceksiniz. Ve onu çizimler için satın almamanızı tavsiye ediyor, çünkü onu kullandığınızda ortadan kaybolacaklar. Önemli olan şekli, boyutu, hilelere nasıl tepki verdiği ve nasıl ayağa kalktığıdır.

Mutlaka farklı boyutlarda tablolar görmüşsünüzdür. Burada ana türlerin ne olduğunu ve farklılıklarını açıklıyoruz:

1. Paten . Yaklaşık 32 “(83 cm) uzunluğunda ve 8” (19-21 santimetre) genişliğinde olan ve burun (burun) ve kuyruğu (kuyruk) yükseltilmiş olan içbükey şekli, ana işlevi olan tahta hilelerine izin verendir. tasavvur edilmiştir. Akslar ve tekerlekler genellikle sert ve küçüktür ve yalnızca sert, düz zeminde kaymaya izin verir.

2. Kruvazör . Bir kaykay büyüklüğündedir, ancak birden fazla şekilde gelir. Hareketleri ve bazı hileleri kolaylaştırmak için sadece bir kuyrukla bulmak yaygındır , ancak aynı zamanda bir burun ve içbükey olarak da bulunur. Sadece hareket etmek için olan plastik, düz bile yapılabilirler. Akslar da küçük ama tekerlekler yumuşak ve kaykaydan biraz daha büyük. Düz arazi ve hafif eğimler için tasarlanmıştır. Onlar biraz daha off-road.

3. Uzun tahta veya uzun tahta. Önceki ikisinden daha büyük bir boyuta sahiptir ve 36 “(91 santimetre) üzerindedir. – Şekiller, vermek istediğiniz kullanıma bağlı olarak çok çeşitlidir: farklı içbükeylikler ile, serbest stil uygulamak için yükseltilmiş burun ve kuyruk ile, daha yanal serbest sürüş için içbükeylik … Tekerlekler, kruvazördeki gibi yumuşaktır , ancak boyut daha da büyük olabilir (6-9 cm) Akslar genellikle daha büyük ve daha yüksektir.

Karar verdiyseniz, eksiksiz kitinize sahip olmanız için bir ürün seçkisi hazırladık . Öte yandan, eğer bir uzmansanız, yenilemeniz gerekirse, tahtalar, kasklar ve ayakkabılar da bulabilirsiniz.

BAŞLAMAK

Bu seçim özellikle yeni başlayanlar ve/veya çocuklar için uygun modellerdir. Önemli bir masraf içermezler ve kaykay için ilk yaklaşımınıza sahip olmanızı sağlarlar . Beğendiyseniz ve bu sizin işinizse, muhtemelen daha gelişmiş seçeneklere bakacaksınız. Sporadik kullanımda kalırsanız, buna kesinlikle değeceklerdir.

Yarı saydam tekerlekler

Bu kruvazörün boyutları 15,2 santimetre genişliğinde ve 55,8 uzunluğundadır, bu da onu küçük yapar ve diğer alıcıların yorumlarına göre çocuklar ve ergenler için çok geçerlidir . Çok sağlamdır, güçlendirilmiş plastikten yapılmıştır ve tahtanın tüm tasarımı çok güzel olmasına rağmen, tekerlekleri yarı saydam oldukları için seveceksiniz. 450’den fazla kullanıcı incelemesi 5 üzerinden 4,4 puan verdi.

45,99 Euro’ya buradan satın alın.

İçbükey

Bu model efsanevi Schildkröt markasına aittir ve yeni başlayanlar için mükemmeldir. Platform 79 x 20 cm ölçülerinde ve akçaağaç ağacından yapılmıştır. Güvertesi çift vuruşlu ve hafif içbükeydir.

Kaykay, cilalı alüminyum akslar ve PU (poliüretan) tekerleklerle tamamen monte edilmiş halde gelir. Kullanıcının maksimum ağırlığının 80 kilo olduğunu unutmayın.

Buradan 29.99 Euro’ya satın alabilirsiniz.

sırt çantası ile

Hudora’nın bu paten modeli, rahatça taşımanız için pratik bir naylon sırt çantasına sahiptir. Siyah olduğu için aynı anda hem modern hem de çok klasik olan 9 katlı akçaağaç ağacından yapılmıştır . Bundan asla bıkmayacaksın. 78,8 x 20,3 cm ölçülerinde ve 2,5 kilo ağırlığındadır.

Çok sağlamdır, yeni başlayanlar için uygundur ve maksimum kullanıcı ağırlığı 100 kilodur .

Buradan 44,99 Euro’ya satın alabilirsiniz.

Çocuklar için

6 yaşından büyük çocuklar için uygundur ve 80 x 19,8 cm ölçülerindedir. Eğlenceli bir tasarıma sahiptir ve 9 kat ile akçaağaç ağacından yapılmıştır. Tahta içbükeydir ve dikkatli olun, yeni başlayanlar için olduğu için üretici , rampalarda kullanmanızı önermez . Ön tarafta, sade siyah rengi tezat oluşturuyor. Çok iyi fiyatlıdır ve bu nedenle başlamak için mükemmeldir.

Buradan 28.73 Euro’ya satın alabilirsiniz.

montajı çok kolay

Yeni başlıyorsanız bu model de tam size göre. Elli alıcı, 5 üzerinden 4,7 puan verdi, ki bu hiç de fena değil. Daha önce bir kaykayın üzerine hiç adım atmadıysanız ama bunu yapmak istiyorsanız, Tony Hawk 180 serisi size yumuşak ve bağışlayıcı donanıma sahip, kullanımı kolay bir akçaağaç güverte sunar .

Buradan 39,95 Euro’ya satın alabilirsiniz.

UZUN TAHTALAR

Bunların dans etmenize bile izin veren uzun masalar olduğunu zaten biliyorsunuz. Bu formatı tercih ederseniz, bu Sapeando videosunda kullanımıyla ilgili bazı püf noktaları açıklanmaktadır.

Fiberglas

Levhalarının uzun tahtacılar ve deneyimli tasarımcılar tarafından yüksek kaliteli malzeme ve dayanıklılık ile tasarlanmasıyla övünen Apollo markasına aittir . Bu özel sürüm , yüksek kaliteli fiberglastan yapılmıştır. Yeni başlayanlar ve uzmanlar için uygundur. Bin kullanıcı 5 üzerinden 4,5 puan vermiş, tam bir garanti.

109,19 Euro karşılığında satın alabilirsiniz.

Bambu ve akçaağaç

Ayarlanmış fiyatı ve kullanıcı puanları için Amazon tarafından önerilen seçenektir. Ultrasport Longboard’lı hile yapıyor ya da şehir etrafında pateni dinlenmek için çok uygun olan bir 7 katlı bambu ve akçaağaç ahşap tahta vardır.

100 kg’a kadar olan kullanıcıları destekler , bu nedenle tahta hem çocuklar hem de yetişkinler için idealdir. Boyutları 108,5 x 24 santimetredir.

75,99 Euro’ya buradan satın alın.

çok estetik

Makaha markası Jucker Hawaii’nin, bambunun yapısını gösteren grafiksiz, özel tasarımlı sınırlı sayıda üretimidir . Sade, güzel ve zariftir ve pürüzsüz tekerlekleri ile büyük bir çeviklikle dönmenizi sağlar.

106.7 x 22.9 santimetre ölçülerindedir.

Buradan 199,95 Euro’ya satın alın.

en çok satılan

Enkeeo longboard, 9 katlı lamine akçaağaç güverte kullanır ve kaymaz fırçalanmış siyah yüzeyi size olağanüstü performans sağlar. Düz olmayan yüzeyler, korkuluklar, havuzlar ve engebeli yollar için sağlam ve dayanıklıdır.

ABEC-9’dan farklı olarak, daha yumuşak ve daha hızlı bir şekilde kaymayı sağlayan ABEC-11 yataklarına sahiptir. 70 mm x 51 mm PU tekerlekleri çok hızlıdır ve çok fazla çekiş gücüne sahiptir.

63,99 Euro karşılığında satın alabilirsiniz.

Orijinal dizayn

Avantajları için çok ayarlanmış bir fiyatı var. Neredeyse 70 alıcı, 5 üzerinden 4 puan vermiş ve çok iyi kaydığını ve rakipsiz estetiğini vurgulamıştır . Sekiz katlı akçaağaç ağacından yapılmıştır ve 94 santimetre uzunluğunda ve 24 genişliğindedir.

59,90 Euro karşılığında satın alabilirsiniz.

‘Kruvazör’

Daha önce de söylediğimiz gibi, bu tahtalar boyut olarak patenlere benzer ve çoğu zaman, sadece hareket etmelerini istersek, onları plastikten bulabiliriz. Aksların küçük ve tekerleklerin yumuşak olduğunu unutmayın.

para için iyi bir değer

Para için iyi değerini vurgulama eğiliminde olan alıcılar arasında iyi değerlendirmelere sahiptir. Yedi katmanlı akçaağaç ağacından yapılmıştır ve tasarım eski okul ( eski okul ) denilen şeye yanıt verir . Tekerlekler 6,2 santimetre olduğu için yere göre yüksektir. Yumuşak oldukları için sokak kusurlarının etkilerini iyi emerler.

49,85 Euro karşılığında satın alabilirsiniz.

Mini

Plastikten yapılmıştır ve 56 cm x 14,8 cm ölçülerindedir. Maksimum kullanıcı yükü 85 kilo olup, pürüzlü bir yüzeye sahip olduğu için kullanım sırasında iyi tutuş sağlar . Yüksek kaliteli ABEC -7 yatakları, yumuşak ve sessiz hareket sağlar.

Birçok farklı renkte mevcuttur. Tekerleklerin hareket halindeyken LED aydınlatmaya sahip olduğunu ve bu da oldukça çarpıcı bir etki yarattığını unutmayın.

19,95 Euro karşılığında satın alabilirsiniz .

Bu bir olan klasik kruvazör Penny markadan. Birkaç renkte mevcuttur ve bu kromatik yönü çok fazla umursamıyorsanız, size birkaç avro kazandırabilir. Kullanıcılar, çok fazla paten deneyiminiz olmasa bile montajının çok kolay olduğunu vurguluyor Tümseklerin üzerinden geçtiğinizde dayanıklı, esnek ve çok pürüzsüzdür.

Buradan 99,90 Euro’dan satın alabilirsiniz.

Dev tekerlekler

Başlıca özelliği, özellikle 7 santimetre çapında olan büyük tekerleklerdir. Yüksek kaliteli plastikten (PU) yapılmıştır ve üretici , otomotiv endüstrisinde kullanılan gizli bir mukavemet formülü kullanarak bunları yaptığını iddia etmektedir Amaç, esneklik ve büyük direnç elde etmektir. Kompakttır ve viraj almak için idealdir.

Kamuflaj

Bu mini kruvazörü çeşitli yüzeylerde satın alabilirsiniz , ancak bunu çok orijinal olanı öneriyoruz. Yapılandırılmış ve kaymaz bir yüzeye sahip plastikten yapılmıştır. 56 cm uzunluğunda ve akslar alüminyumdan yapılmıştır. Yine plastikten (PU) yapılmış tekerlekler 59 mm x 46 mm’dir.

Üretici , 8 yıldan itibaren kullanılmasını önerir . Maksimum yük kapasitesi 100 kg olduğundan yetişkinler için de geçerlidir.

‘PATEN’

Hile yapmak için tasarlanmışlardır ve genellikle yaklaşık 83 santimetre uzunluğunda ve 20 genişliğindedirler. Sert ve pürüzsüz zeminde kaymak için kullanılırlar. Bir paten istiyorsanız , önerilerimiz bunlar.

En çok satanlardan biri

Mavi, turuncu ve gri olmak üzere üç farklı tasarımda gelir, böylece en çok beğendiğinizi seçebilirsiniz. Tahta 9 katlı ahşaptan yapılmıştır ve PU amortisörlere sahiptir.

Tekerlekler, farklı renklerde de sunulan, kaymaz kaplamalı, 50 mm PU tekerleklere sahiptir. Tahtanın yüzeyinde tutma bandı vardır , bu nedenle yağmur yağdığında ve ıslansa bile kaymaz. Tekerlekler çok sağlam yataklara sahiptir, böylece tam hızda bile güvenle kayabilirsiniz. 80×21 cm ölçülerindedir. Globe kaykay

Dar

Bu paten yaklaşık 74 x 18.7 santimetre ölçülerindedir ve birçok patenci hile yapmak için dar tahtaları tercih etse de çocuklar ve gençler için uygundur . Tony Hawk marka, çok sağlam, akçaağaç ağacından yapılmıştır.

Çift içbükey

Ana özelliği, 7 kat akçaağaç ağacının direncidir. İyi basınca, çatlamaya, güçlü darbelere karşı dayanıklıdır… 20 santimetre genişliğinde ve 68,5 uzunluğundadır.

Sokak, park ve rampalar için mükemmeldir .

Krom Çelik Rulmanlar

8 katlı akçaağaç üst kısmıyla sağlam ve dayanıklıdır. Sertlik ve ağırlık arasındaki ilişki çok dengelidir. Yüksek geri tepme PU tekerlekleri, pürüzsüz yüzeylerde, engebeli arazide, yüzme havuzlarında , paten parklarında vb.

Asimetrik çift vuruşlu içbükeydir ve kavrama bandı size yeni numaralar öğrenmeniz için yeterli kilitleme hissi verecektir.

Bu paten %100 Kanada akçaağaç ağacından yapılmıştır ve biraz daha yumuşak içbükey bir şekle sahiptir. Tekerlekler 5,3 santimetre ve kullanıcılar 5 üzerinden 4,6 puan vermiş . Yeni başlayanlar için hileleri kolaylaştıran ve aynı zamanda pürüzlü yüzeylere iyi yapışan tekerleklerin pürüzsüzlüğünü vurgularlar. Yeni başlayanlar için kaykay önerileri

Beyaz ve mavi renkleri mevcuttur.

AYAKKABI

Kaykaycı olmak için sadece bir tahtaya ihtiyacınız yok. Kendinizi de donatmalısınız ve ayakkabılar çok önemli bir unsurdur, çünkü iyi bir tutuşa sahip olmaları ve rahat olmaları gerekir. İşte bazı öneriler.

Nike Sb Stefan Janoski

Basit ama etkili bir tasarım. Bu disiplinin sevenleri tarafından en çok beğenilenler arasındadırlar . Bunlar çocuklar ve gençler içindir (mevcut bedenler nedeniyle), ancak bunları yetişkinler için de bulabilirsiniz.

Bunları buradan 48 Euro’dan satın alabilirsiniz.

Tabii ki, burada yetişkinler için 40 Euro’dan satın alabileceğiniz onlara da sahipsiniz.

Erkekler için Adidas Seeley

Her şey Nike olmayacak. Adidas’ın ayrıca bu sporun hayranları için çok sevilen birkaç önerisi var. Bunları 40 beden ve çeşitli renklerde bulabilirsiniz.

Onları burada 47.96 Euro’dan satın alın.

üniseks

Bu Supra marka ayakkabılar unisex ve bu spora başlamak isteyenler için harika bir seçenek . Çeşitli renklerde ve 38,5 bedene sahipsiniz. Deri ve kumaş kaplı, topuğu düz, tabanı EVA malzemeden üretilmiştir. Ve tüm modellerde olduğu gibi: bağcıklara dikkat edin. Çözülmediklerini kontrol etmek için zaman zaman kontrol etmek uygundur.

Onları burada 48 Euro’dan bulabilirsiniz.

Kadınlar için

Onlar için özel olarak tasarlanmış seçenekler de var. Adidas bu modeli 36 bedenden 44 bedene kadar sunuyor . Fotoğraftaki gibi seçim yapabileceğiniz birçok renk ve tasarım var . Ama renkli veya desenli değilseniz, her zaman galip gelen beyaza da sahipsiniz.

Onları burada 32 Euro’dan satın alın.

ÖNCE GÜVENLİK

Eğer bir acemi ya da profesyonel olsun, sokaklara çekerken güvenlik her şeyden önemlidir için paten . Başınızı ve tabii ki dizlerinizi ve bilekleriniz gibi diğer hassas bölgelerinizi çok iyi korumalısınız. Burada her yaş için bir seçim öneriyoruz.

Çocuklar için

Oldukça eğlenceli ve özgün tasarımlara sahip bu kılıflar , evdeki minikler için ideal. Bisiklete binerken, paten yaparken veya kaykay yaparken çocukları korumaya hazırdırlar . Yaşa göre doğru olanı almak için bir beden tablosu var. Ayrıca dolguludur ve temizlenmesi çok kolaydır. Astarı antibakteriyeldir ve malzemesi çok dayanıklıdır.

24,79 Euro karşılığında buradan satın alın.

Bilek, dirsek ve dizliklerden oluşan komple bir kask seti arıyorsanız, bunun gibi seçenekleriniz var. Mavi, pembe, sarı veya yeşil renklerde, hepsine tek bir tıklama ile sahip olacaksınız. Kask, iyi havalandırma sağlamak için 11 hava deliğine sahiptir. İşaretleme sistemi, başın çevresine uyacak şekilde ayarlanabilir.

Yanak pedleri, maksimum koruma sağlamak için dayanıklı PP kabuk ve nefes alabilen polyester kumaştan yapılmıştır , köpük dolgu yumuşaktır ve şok emilimi sunar.

Buradan 29.99 Euro’ya satın alın.

Ve eğer aradığınız sadece diz, dirsek ve bilek korumaları ise , bunları ayrı olarak da satın alabilirsiniz, bu da kaskı kurtardığınız için daha ucuz olacaktır. Bu set çok iyi ve buradan sadece 15,90 Euro’ya satın alabilirsiniz.

Yetişkinler için

Bu, kaykay için özeldir. Çift sertifikalı korumaya, genişletilmiş polistiren astarlı ABS plastik dış kaplamaya sahiptir. Konfor için ter önleyici pedler ve kişiye özel uyum için iki set ped içerir. Sade bir tasarım, ancak çok güvenli.

Burada 35,50 Euro’dan satın alın.

Dirsek, bilek ve dizlikler

Bunun gibi dirsek, bilek ve dizlik içeren yetişkinler ve gençler için setler de vardır. Düşersen korunursun. Diz ve dirsek pedi seti, darbeye dayanıklı EVA köpüğü ile üstün kaliteli dayanıklı kumaşlardan yapılmıştır . Hareketi kısıtlamadan maksimum koruma sağlar. Bilek koruyucusu ise darbelere karşı etkili bir şekilde direnir ve korur. Ağırlığa göre renk ve beden seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir