Cts. Eki 23rd, 2021

Apple Watch’ınızdaki çizikleri giderin ve yeni gibi bırakın

Apple Watch, günlük yaşamlarında keyfini çıkarmanın keyfini yaşayan tüm kullanıcıların bileğinde şüphesiz çok iyi görünen bir cihazdır. Ancak günlük kullanım ve bunun beraberinde getirdiği riskler, ekranda kimsenin yaşamaktan hoşlanmadığı küçük çiziklere neden olabilir, bu nedenle ne yazık ki Apple saatinizin ekranında herhangi bir yüzeysel hasar gördüyseniz, bu yazımızda size nasıl olduğunu anlatacağız. kolayca çözebilirsin.

Arayı ve hangi seviyeye ulaştığını kontrol edin

Yapmanız gereken ilk şey, Apple Watch ekranınızın ne kadar etkilendiğini kontrol etmektir. Kesin sonuçlara varmak için, ekranı dikkatli bir şekilde temizlemenizi tavsiye ediyoruz, bu şekilde bir çizik olarak gördüğünüz şeyin ekrana yapışmış bir kir olmadığını bu şekilde ekarte edin. Temizlemek için mikrofiber bez kullanmanızı ve çok dikkatli yapmanızı öneririz.

Ekranı temizledikten sonra ve ne yazık ki Apple saatinizin ekranı çizildiğinde, ne kadar zarar gördüğünü kontrol etmelisiniz. Çiziğin çok yüzeysel olması durumunda tamir edebiliyorsanız, aksine hasar daha büyük ise en uygunu ve tavsiyemiz direkt olarak Apple’a gitmeniz ve bu şekilde sorumluluğun kendilerine ait olması. saatinizin ekranını onarma.

Hayır diş macunu ile çalışmıyor

Apple Watch’unuzun ekranındaki çiziklerin yüzeysel olduğunu ve manuel olarak düzeltme olasılığının yüksek olduğunu anladıktan sonra diş macunu kullanmanızı önermiyoruz. Şu anda bu tür bir işlemi gerçekleştirmek için özel ürünler var, ayrıca diş macununun bu tür hasarları onarmak için gerekli özelliklere sahip olduğu kanıtlanmadı, bu nedenle uzun süredir devam eden bu söylentiye kapılmayın. uzun bir süre ve bu yazıda önerdiğimiz ürünü tercih ediyor.

Böylece bu çizikleri onarabilirsin

Bu ürünü kullan

Daha önce de belirttiğimiz gibi Apple Watch başta olmak üzere ekranlardaki bu hoş olmayan çizikleri giderebilmek için özel olarak üretilmiş ürünler zaten var. Bu durumda, saatlerin normal kullanımdan dolayı uğrayabilecekleri yüzeysel hasarları ortadan kaldırabilmek için özel olarak üretilmiş bu cam parlatma pastasını kullanmanızı öneririz.

Bu basit adımları izleyin

Apple Watch ekranındaki çizikleri gidermek için belirtilen ürüne sahip olduğunuzda, bunu gerçekleştirme süreci çok basittir, ancak çok sabırlı olmanız ve her şeyden önce bunu yaparken çok dikkatli olmanız gerekir. Bu cam parlatma macununa ek olarak, tüy bırakmayan bir mikrofiber beze ve ek olarak bez gibi tiftik bırakmayan bir pamuklu çubuğa da ihtiyacınız olacak.

İşlemin gerçekleştirilmesi çok kolaydır, ancak özel bir dikkatle yapılması gerektiğini yineliyoruz. Apple Watch ekranına küçük bir macun sürmeniz ve mikrofiber bezle macunu tüm hasarlı yüzeye dikkatlice yaymanız yeterlidir. Aslında süreç, iPhone veya iPad’inizin ekranını temizlediğiniz zamankiyle aynıdır, etkili olabilmesi için macunu saatin yüzeyine sürmeniz yeterlidir. Ek olarak, daha önce bahsettiğimiz gibi, macunu Apple Watch ekranına yaymak için tüy bırakmayan bir bez de kullanabilirsiniz. Bu sayede saatinizin ekranındaki hasar yüzeysel ise tamir edilmiş olacak ve Apple Watch’unuz neredeyse ilk günkü gibi görünecektir.

Son çözüm? Apple’a git

Ne yazık ki Apple saatinizin ekranındaki hasar istenilenden daha ciddiyse, kusursuz bir ekranın keyfini tekrar yaşayabilmeniz için tek çözüm saatinizin tamiridir ve bunun için Apple ile iletişime geçmenizi öneririz.

Apple Watch’unuzun ekranını onarmak veya değiştirmek için muhtemelen Apple’dan daha ucuz seçenekler vardır, ancak hiçbir koşulda bu onarımı Cupertino şirketi tarafından yetkilendirilmemiş bir kuruluşta yapmanızı önermiyoruz, çünkü, En iyi ihtimalle, Apple Watch’unuzun garantisi.

Apple ile iletişim kurmak ve onarımı gerçekleştirmek için, ilki hem iPhone hem de iPad’de bulunan Apple Destek uygulaması aracılığıyla, ikincisi  ve üçüncü taraf desteği aracılığıyla, telefonla farklı şekillerde yapabilirsiniz. numaralı telefonu arayarak. Bu üç yoldan herhangi biriyle Apple Watch’unuzun ekranını onarma sürecinde size rehberlik etmesi için Apple’ın teknik servisine başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir