Dijital alarmlı masa saati önerisi


En iyi akıllı yüksek sesli çalar saatlerle yeni nesil gün doğumu

En iyi akıllı çalar saatlerle her sabah neşeyle uyanın. Bizim favorimiz Amazon Echo Dot 4. Nesil

Günümüzde başta akıllı telefonlar olmak üzere bizi uyandıracak pek çok cihaz bulmamıza rağmen, geceleri bağımlılık yapan cep telefonlarından bağlantıyı kesmek için akıllı çalar saatlerin göz önünde bulundurmanız gereken harika bir çözüm olduğuna şüphe yok. Piyasada bulabileceğiniz en iyilerden biri Amazon Echo Dot 4. Nesil , ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahip olduğundan ve elbette, sizin için kolaylaştırmak için yerleşik Alexa’ya sahiptir.

Ancak tüm akıllı çalar saat modellerinin aynı olmadığını ve hepsinin farklı özellikler sunduğunu bilmek önemlidir. Bu nedenle, evinize tam olarak uyan bir tane alabilmeniz için en iyi seçenekleri analiz ettik ve seçtik.

Bu nedenle, odanız için akıllı bir çalar saat arıyorsanız, sizi dikkatle okumaya devam etmeye davet ediyoruz çünkü burada piyasadaki en iyi seçenekleri bulacaksınız.

En iyi akıllı çalar saat nedir?

Farklı modellerin farklı özelliklere sahip olduğu konusunda net olmalısınız , bu nedenle aradığınıza tam olarak uyan bir model seçtiğinizden emin olmalısınız. Şansınıza bugün size en iyi 8 alternatiften oluşan bir seçki sunuyoruz, böylece odanız için harika bir alet elde edebilirsiniz.

Analizimizden sonra bunlar en iyi akıllı çalar saatler:

1. Amazon Echo Dot 4. Nesil Akıllı Çalar Saat

Echo Dot with Clock , bulabileceğiniz en iyi akıllı hoparlörlerden biridir ve size oldukça net bir ses sistemi sunar. Komodininiz için ideal olarak tasarlanmıştır ve alarmları kolayca ertelemek için üstüne dokunabilmeniz için zamanlayıcılara sahiptir .

Alexa sayesinde cihazınıza sipariş verebilecek ve bu sayede rahatlıkla kullanabileceksiniz. Evdeki tüm cihazları sadece sesinizle kontrol edebilecek, böylece evinizin tam kontrolünü çok basit bir şekilde elde edeceksiniz. Hatta çalar saatinizden arama yapabilirsiniz , bu da onu kullanırken size çok yönlülük sağlayacaktır. Oldukça güvenli bir cihazdır ve ihtiyaç duyduğunuzda mikrofonları elektronik olarak ayırmanıza olanak tanır.

Bu modeli satın alan kullanıcıların görüşleri çok olumlu, ” güzel bir tasarımın yanı sıra iyi bir sese ve zamanı kolayca görebileceğiniz dijital bir saate sahip ” şeklinde güvence veriyor . Ayrıca ” tamamen buna değdiğini, istediğiniz her şeyi basit bir şekilde yapabilmeniz için birçok işlevi olduğunu” garanti ediyorlar . Bu modelin bir prize takılması gerekiyor ve önceki modele göre biraz daha büyük olmasına rağmen her yönden çok kullanışlı.

2. Amazon Echo Show 8 Akıllı Çalar Saat

Tüm işlevlerini yönetmek için 8 inçlik büyük bir ekrana sahip olmanızı sağlayan yüksek kaliteli bir çalar saat istiyorsanız, bu sizin modelinizdir . Bu model, tüm aileniz ve arkadaşlarınızla kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurabilmeniz için görüntülü aramalar alabilir . Ayrıca çok işlevlidir çünkü dizi, film izleyebilir, radyo istasyonlarını dinleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ayrıca evinizdeki tüm cihazları gerçekten basit bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Sabah rutinlerinizle özelleştirebilirsiniz, böylece güne sağ ayakla başlayabilirsiniz. Yaşam hızınıza tamamen uyum sağlayacaktır. Mikrofonlar tamamen gizliliğinizi korumak için elektronik olarak devre dışı bırakılabilir ve bu model ihtiyacınız olan tüm alarmları çok rahat ve basit bir şekilde programlamanıza olanak tanır.

Bu modeli satın alan müşterilere göre, ” piyasada bulabileceğiniz en iyi, harika sese sahip ve çok kaliteli bir cihaz ” olduğunu olumlu bir şekilde onaylıyorlar. Öte yandan, ” inanılmaz hoparlörleri var ve istediğiniz her şeyi gerçekten rahat bir şekilde görmek için harika bir ekran kalitesine sahip ” diyorlar . Sadece bir alarm değil, günden güne eğlenmek için eksiksiz bir cihaz arıyorsanız, bu harika bir seçenektir.

3. Amazon Echo Spot Akıllı Çalar Saat

Odanızda olması için özel olarak tasarlanmış bir cihazdır ve sesinizle mükemmel çalışır. Ellerinizi kullanmadan bu cihazla her şeyi yapabilirsiniz, bu da ona büyük rahatlık sağlar. Doğrudan Alexa ile bağlantı kurar , böylece mümkün olan en iyi performansı elde edebilirsiniz, böylece en sevdiğiniz müziği bile çok rahat bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Dahili hoparlörünü kullanabilir veya bluetooth üzerinden çok basit bir şekilde başka bir harici hoparlöre bağlayabilirsiniz. Alexa sayesinde evinizdeki tüm cihazları kontrol etmenizi sağlar , arkadaşlarınız ve ailenizle çok rahat bir şekilde arama yapabilirsiniz . Tüm Amazon cihazları gibi, bu cihaz da mikrofonları ve kamerayı elektronik olarak ayırmak ve böylece mümkün olan maksimum gizliliği sağlamak için bir düğme içerir.

Bu modeli satın alanların, ” sağlam bir model olduğu ve mükemmel bir şekilde yerinde durduğu, eviniz için harika bir yardımcı olduğu” konusunda güvence veren çok iyi değerlendirmeleri var . Ayrıca kurulumunun çok kolay ve sezgisel olduğunu ve ekranının harika bir netliğe ve parlaklığa sahip olduğunu belirtiyorlar . Bu model harika bir tasarıma sahip olması ve cihazınızda aradığınız şeye tamamen uyum sağlamasıyla öne çıkıyor.

4. Google Nest HUB Karbon Akıllı Çalar Saat

Bu, özellikle Entegre Google Asistan ile birlikte geldiğinden, günlük yaşamınız için çok kullanışlı bir cihazdır . Bu , onun sadece bir çalar saat olmasına değil, daha ileri gidebilir ve uyumlu cihazları tek bir panelde kontrol edebilir. YouTube videolarını çok rahat bir şekilde izlemenizi sağlar ve ekranı harika bir kaliteye sahiptir.

7 inçlik dokunmatik ekranı , her şeyi çok rahat bir şekilde kontrol etmenizi sağlar ve yüksek kaliteli sese sahiptir. Ek olarak, gizliliğinizi tamamen korumak için iki uzun menzilli mikrofon ve bir mikrofon sesini kapatma düğmesi içerir. İçinde bulunduğu koşullara tamamen adapte olmasını sağlayacak bir ışık sensörüne sahiptir . Hem Android hem de iOS cihazlarla tamamen uyumludur ve bu da ona çok yönlülük sağlar.

” Kompakt bir tasarıma sahip, harika bir yapı kalitesi ve çok iyi malzemelere sahip ” diyen kullanıcılardan çok iyi yorumlar alan bir model . Ayrıca ” çalar saat olarak kullanmak için mükemmeldir ve akıllı ışıkları çok rahat bir şekilde kontrol edebileceksiniz, böylece her zaman harika bir performansa sahip olacağınızı garanti edeceksiniz “. Evinizdeki tüm cihazları uyumlu oldukları sürece kontrol etmenizi sağlar ve bu sayede büyük bir rahatlığın tadını çıkarırsınız.

5. FITFORT Uyandırma Işığı ACA-002-B Akıllı Çalar Saat

Özellikle cihazdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için çok iyi özelliklere sahip olduğu için değerlendirebileceğiniz harika bir seçenektir . Şafağın ışığını %10’dan %100’e kademeli olarak simüle eden bir alarm sistemine sahiptir . Her alarm arasında 9 dakikalık molalar verecek bir çalar saattir ve en sevdiğinizi seçebileceğiniz 20 farklı ışık seviyesi vardır.

Bu model 7 doğal sese ve 16 seviyeli ses ayarına sahiptir, böylece onu daha kolay uyanmak için neye ihtiyacınız olduğunu ayarlayabilirsiniz. Kolayca kaydedilebilen ve basit bir şekilde erişilebilen bir radyo sistemi ile FM radyo desteği vardır. 7 farklı renkte kolayca ayarlanabilen LED ışığı, tamamen kişiselleştirilmiş bir çalar saate sahip olmanızı garanti eder.

Bu modeli satın alanların, ” kullanımı kolay, ışığını ve sesini basit bir şekilde programlayarak uyanabilmenizi sağlayan bir alarm radyosu ” olduğu konusunda çok iyi fikirleri var . Öte yandan, ” Diğer çalar saatlere imrenecek bir yanı olmadığını, çok iyi bir ışığı olduğunu ve ayrıca elektrikler kesildiğinde pille çalışmasını sağladığını” belirtiyorlar . Kabloyu bağlamak için bir USB soketi içerir, böylece cep telefonunuzu daha kolay ve rahat bir şekilde şarj edebilirsiniz.

6. GRDE Uyandırma Işığı LB01 Akıllı Çalar Saat

Çok yönlülüğü çok yüksek olan ve farklı parlaklık seviyelerinde kolaylıkla gün doğumu efekti yapmanızı sağlayan bir modeldir. Hiç UV ışını yaymaz ve ayrıca maksimum çok yönlülük için gün batımını 10 ila 120 dakika arasında ayarlayabilirsiniz . Maksimum çok yönlülük için iki farklı alarm süresi arasından seçim yapabilirsiniz.

Bir alarm ile bir sonraki alarm arasında size 9 dakika süre tanıyacak olan ” Ertele ” düğmesini kullanarak alarmı kolayca duraklatabilirsiniz . 7 çeşit doğal sese ve FM radyoya sahiptir, böylece ihtiyacınız olana rahat bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Ek olarak, 7 farklı renkte ve 20 parlaklık seviyesinde aydınlatabilir, böylece onu tamamen ihtiyacınıza göre ayarlayabilir ve böylece mümkün olan en büyük çok yönlülüğü elde edebilirsiniz.

Bu modelle ilgili görüşler, onu satın alan kullanıcılardan oldukça olumlu, ” en iyi çalar saat, özellikle erken kalkmak konusunda zorlanıyorsanız şiddetle tavsiye edilir “. Ayrıca, ” mükemmel olduğunu ve radyoyu çok iyi ayarladığını, kendisini mükemmel ses netliğiyle dinlediğini ” onayladılar. Paranızın karşılığını fazlasıyla veren ve gerçekten basit bir şekilde uyanmanızı sağlayacak bir modeldir.

7. HOMVILLA akıllı çalar saat

Okumasını büyük ölçüde kolaylaştıracak 5.6 inçlik büyük bir LED ekrana sahip yüksek kaliteli bir çalar saattir . Basit bir modeldir, ancak mükemmel performans elde etmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içerir. USB kablosu ve pili vardır , böylece herhangi bir elektrik kesintisinde zamansız kalmazsınız.

Hem 12 saatlik hem de 24 saatlik biçimleri destekler ve mümkün olduğunca rahat olabilmeniz için ikili bir alarm sistemine sahiptir. Ekranı size tamamen ayarlanabilir 4 parlaklık seviyesi sunar ve 22:00 ile 06:00 arasında otomatik olarak kararır . Komodininize mükemmel uyum sağlayacak harika bir tasarıma sahip ve her an bilmeniz için ısı göstergesine sahip bir modeldir.

Bu modeli satın alan kullanıcılar, ” pil ömrü oldukça iyi, ayrıca çok sayıda melodiye sahip 2 alarmı var ve USB üzerinden şarj oluyor ” konusunda çok iyi yorumlar alıyorlar . Ayrıca ” harika bir çalar saat ve sıcaklığın başka bir renkte görünmesi ona çok hoş bir dokunuş katıyor ” diyorlar . Bu, odanızda en fazla çok yönlülüğü elde edebilmeniz için basit ve fiyatı oldukça düşük bir modeldir.

8. LATEC akıllı çalar saat

Çok basit olmasıyla öne çıkan , ancak ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanız için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri içinde barındıran bir çalar saattir . 5.6 inçlik geniş LED ekrana sahip olup, saati istediğiniz zaman kolayca okumanızı sağlar. USB kablosu ile kolayca şarj edilebilir ve elektrik kesintilerinde ışığı kaybetmezsiniz.

Maksimum çok yönlülük elde etmenizi sağlayacak iki ayrı erteleme alarmına sahiptir. Zevkinize göre kolayca 12 saat ve 24 saat formatına ayarlanabilir ve saatin yanında oda sıcaklığı göstergesi bulunur. Ekranı, ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilmeniz için toplam 4 parlaklık seviyesine sahiptir ve 22:00 ile 06:00 arasında otomatik olarak kararır.

Bu, onu satın alan kullanıcılardan çok iyi yorumlar alan ve ” basit ve oldukça estetik bir tasarıma sahip, büyük sayılarla kolayca görebileceğiniz ” güvencesini veren bir model . Öte yandan, ” güzel, eksiksiz ve kullanımı çok kolay, bu yüzden komodininizde harika görüneceğini ” onaylıyorlar . Çok pratik bir modeldir ve kullanım sırasında büyük rahatlık sağlayacak USB ile şarj edilebilir.

fiyatı gör

Akıllı çalar saat satın alma rehberi: İpuçları ve tavsiyeler

Akıllı çalar saat satın almadan önce olmazsa olmaz olacak bazı özelliklere iyi bir göz atmalısınız . Dikkate alınması gerekenler arasında şunlar vardır:

alarm tipi

İhtiyaçlarınıza göre sizi uyandıran bir model seçmek önemlidir. Her zaman sesiyle mobil alarm ile uyanıyorsanız klasik bir çalar saat modeli sizin için harika bir alternatif olabilir.

Ancak, kötü bir uyandırıcıysanız, daha kolay uyanmanızı sağlayan bir model seçtiğinizden emin olmalısınız Bu durumlarda sizi uyandıracak ışığı olan bir model olması ideal olabilir çünkü bu şekilde her zaman daha iyi ve daha doğal bir şekilde uyanabilirsiniz.

bağlantı

Seçtiğiniz modele bağlı olarak farklı bağlantı seçeneklerine sahip olacaksınız, bu sayede kolayca bulut servislerine bağlayabilirsiniz . Bu nedenle çalar saatinize vereceğiniz kullanımı değerlendirmelisiniz ve böylece daha fazla çok yönlülük elde etmiş olursunuz.

Bazıları , büyük bir çok yönlülük elde etmenizi sağlayacak bir ev otomasyonu yönetim merkezi işlevi görür. Evinizde bulunan tüm cihazları kolayca yönetmenizi sağlayan bir modele ihtiyacınız olabilir.

Tasarım

Tasarım, özellikle mobilyanıza ve aradığınız şeye uygun olanı seçmeniz gerektiğinden, dikkate alınması gereken önemli bir noktadır . Genel olarak, akıllı çalar saatler oldukça kompakttır, bu da onların komodinin üzerinde çok fazla uyumsuz olmamalarını sağlar.

Bazı çalar saatler büyüktür, çünkü size daha fazla işlev sağlamak için LED ekranları içerirler . Bununla birlikte, çoğu durumda, daha fazla rahatlığa sahip olabilmeniz için her zaman mümkün olduğunca kompakt bir model seçmelisiniz.

Fiyat

Eviniz için akıllı bir çalar saat alacağınız zaman bu nokta akılda tutulması gereken önemli bir noktadır. Ancak sadece fiyat değil, çalar saatinizde aradığınız özellikler de size yol göstermelidir.

Basit bir çalar saate ihtiyacınız varsa, ucuz bir model sizin için en iyi çözüm olabilir. Çalar saatiniz ne kadar fazla özelliğe sahipse fiyatının o kadar yüksek olacağı konusunda net olmalısınız , bu nedenle cihazınızda arayacağınız özellikleri bilmelisiniz.

Akıllı çalar saat nedir ve ne işe yarar?

Akıllı çalar saat, özellikle sabahları uyanmanız için yapılmış bir cihazdır . Bazıları, aradığınız şeye bağlı olarak uykuyu kesmenize veya izlemenize olanak tanıyan özel işlevlere sahiptir.

Öte yandan, bazıları tüm elektronik cihazlarınız üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlayacak çok işlevli cihazlardır. Bunlar, normal analog olanlardan çok daha gelişmiştir ve diğer birçok özelliğin yanı sıra farklı sensörlere, ekranlara, mikrofonlara, bağlantı türlerine sahiptir. Bu nedenle, gerçekten en uygun şekilde uyanmak için harika bir seçenek elde etmenizi sağlayacak cihazlardır.

Akıllı bir çalar saate sahip olmanın avantajları

Akıllı bir çalar saate sahip olmak, harika performans elde etmeniz için birçok farklı avantaja sahiptir . Her durumda, akıllı çalar saatlerin ana avantajları arasında aşağıdakileri buluyoruz:

  • Uyku kalitesini büyük ölçüde artırırlar
  • Başucu masanız için mükemmel bir tamamlayıcıdırlar.
  • Modele bağlı olarak iyi bir multimedya merkezi olabilirler.
  • Uykuyu bölmek için yeni yöntemleri var
  • Farklı bağlı cihazların yönetimini basit bir şekilde sağlarlar.

Gördüğünüz gibi, bu tür cihazların eviniz için birçok avantajı var, ancak bir dezavantaj olarak, daha özel modellerden bazılarının oldukça yüksek bir fiyatı olabilir.

Akıllı çalar saatinizi nereye yerleştirmelisiniz?

Daha fazla konfor elde edebilmeniz için çalar saatin yatağın yanında bir yerde olması önemli olacaktır . İdeal olan onu komodinin üzerine yerleştirmek olacak ve böylece size sunacağı tüm işlevlerden yararlanabileceksiniz.

Ses kontrolü varsa yakın olması çok önemli olacaktır, yürüyüşe çıkarırsanız mutlaka yerine iade edin . Bu sayede cihazın işlevini tam olarak yerine getirmesini sağlayacak ve böylece evinizde herhangi bir rahatsızlıktan kaçınmış olacaksınız.

Akıllı çalar saatler mahremiyete saygı duyuyor mu?

Bazı modellerde, aileniz veya arkadaşlarınızla görüntülü arama yapmanızı sağlayan mikrofonlar veya kameralar bulunur. Bu cihazlar, özellikle herhangi bir bilgisayar korsanı tarafından ihlal edilebilecek farklı araçlara sahip oldukları için gizliliğiniz için tehlike oluşturabilir .

Ancak bu modellerin çoğunda, bu bileşenlerin tümünü kolayca devre dışı bırakmanıza olanak tanıyan fiziksel düğmeler bulunur. Güvenliğinizi bir öncelik olarak görüyorsanız , bu butona sahip olduklarından emin olmalısınız, çünkü bu şekilde bu tür bir cihazı kullanacağınız zaman herhangi bir rahatsızlıktan kaçınmış olursunuz.

Akıllı çalar saat nereden alınır?

Akıllı çalar saatler giderek daha popüler hale geliyor ve bu nedenle onları süpermarketlerde bulmak çok kolay. Carrefour gibi mağazalarda farklı modeller bulabilirsiniz, ancak çok çeşitli seçeneklere sahip olmayacaksınız.

En iyi fiyatlarla satın almak ve online alışverişin tüm avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, Amazon’dan satın almak en iyisidir . Böylece ihtiyacınız olan tüm modellere piyasadaki en düşük fiyatlarla sahip olabilecek, basit, hızlı ve geleneksel bir ticari işletmede vakit kaybetmeden evinizin kapısından teslim alabileceksiniz. .


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.