Cts. Eki 23rd, 2021

2021’in en iyi kombisi hangisi? Bu, her kazan alıcısının dudaklarında yanan sorudur. Burada size nelere dikkat etmeniz gerektiğini, veba gibi nelerden kaçınmanız gerektiğini ve eviniz için yeni bir kombi alırken neden Worcester Bosch’un en iyi olduğunu anlatacağız. en iyi kombi , en iyi kombi markası , en iyi kombi hangisi , en iyi kombi yorumları , en iyi yoğuşmalı kombi , en iyi kombi 2020 , en iyi kombi fiyatları , en iyi kombi yorumları 2021 ,

Sizi başarısızlığa uğratana kadar kazanınızın farkında bile olmayabilirsiniz. Daha az kullanılan bir odada aynı derecede nadiren düşünülen bir dolabın köşesinde nadiren düşünülen bir beyaz kutuydu. İşini, kararlı ve şaşmaz bir iş ahlakı ile, huzur içinde, kararlı ve şaşmaz bir iş ahlakıyla, her şeyi bildiğini bilmene rağmen, sadece umursamayıp, katedraline tecrit edilmiş Quasimodo gibi yokmuş gibi davranmayı tercih ediyor.

Ama eviniz kazanlarınız ve onu korumak için her şeyi yapacak, sonunda herkese değerini kanıtlayacak ve bir kahramanı selamlayacak. İyi. En azından  yeni bir  gazlı kombi olacak.

Herkesin bir otomobil bilgisi var – sadece bilinçli bir satın alma yapmak için yeterli. Ancak, yeni bir kazanı en iyi yapan nedir? Bir marka adı mı? Kazan boyutu ? Verimlilik yüzdesi? Ödüller?….Kazan ödülleri var mı?!

Erken spoylerimiz şimdiden kazananımıza katılmanıza izin verdi:  Worcester Bosch kazanlar . Ancak bundan daha fazlası ve Viessmann, Vaillant, BAXI ve daha fazlasının zorlu rekabeti de dahil olmak üzere bundan çok daha fazla kazan var.

2021’in En İyi Kombileri (Markaya Göre)

2021’de mevcut olan en iyi kazanların hangileri olduğunu belirlemek için aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurduk: 

 • Markanın sunduğu garanti süresi 
 • Müşteri incelemelerine dayalı olarak markanın genel itibarı 
 • Trustpilot incelemeleri  
 • Ödüller ve övgüler örn. Hangisi? En İyi Satın Alma Ödülleri
 • müşteri hizmetleri performansı 
 • Kazanlarının fiyat aralığı  
 • Verimlilik derecelendirmeleri 
Yeni Kazanlar £1,595’den Başlıyor

Lütfen yakıt türünüzü seçin Gaz LPG

 • 60 saniyede fiyat alın
 • 24 saat içinde yükleyin

Başlamak için sevimli bir liste, işte şu anda, 2021’de İngiltere’deki en iyi 5 kombi markamız:

 • #1 Worcester Bosch Kombi
 • #2 Viessmann Kombi
 • #3 Vaillant Kombi
 • #4 İdeal Kombi
 • #5 BAXI Kombi

#1 Worcester Bosch Kombiler (En iyi kazanlar)

Isıtma endüstrisinde prestijli bir isim ve muhtemelen İngiltere’nin en  iyisi , tarihsel olarak en çok aranan kombi. Hangisi ile üç kombiden biri? Best Buy ödülü ve bir Worcester ile çok yanlış gidemezsiniz.

Neden Worcester’ın en iyi kombileri sunduğunu düşünüyoruz? 

 • Hangi? 10 yıl boyunca En İyi Satın Alma Ödülü 
 • 10 yıl garanti ( Isıtılabilir üzerinden satın alındığında )
 • Parçaların mevcudiyeti rakipsizdir 
 • Mükemmel müşteri yorumları ve bakım sonrası 

Yeni Bir Hangisini İstiyorsunuz? Profesyonel kurulumlu Best Buy kazan?

Worcester 2021 kombi serisi ve genel bakış:

Worcester ModeliKilowatt (kW) çıkışlar
Worcester Bosch Greenstar i25kW30kW
Worcester Bosch Greenstar 400025kW30kW
Worcester Bosch Greenstar Si Kompakt25kW30kW
Worcester Bosch CDi Klasik29kW34kW38kW
42kW
Worcester Bosch CDi Kompakt28kW32kW36kW
Worcester Bosch CDi Yüksek Akış44kW55kW
Worcester Bosch 2000 Stili24kW30kW
Worcester Bosch 8000 Stili30kW35kW40kW45kW

Greenstar 4000 Kombi (Greenstar i’nin Değiştirilmesi)

Greenstar 4000, en çok satan Greenstar i serisinin yerini almak üzere tasarlanmış Worcester Bosch kombi serisine yepyeni bir giriştir. Worcester Bosch 4000, daha sessiz bir çalışma ve daha yüksek bir sıcak su çıkışı dahil olmak üzere bazı önemli iyileştirmelerle birlikte, ürün yelpazesinin yaptığı her şeyi sunar. 

4000, yeni, şık, kavisli kenar kasası, kullanıcı dostu dijital ekran ve kullanımı kolay basmalı kontrol düğmelerinden yararlanır; bu, eski sıkıcı kare kutularda büyük bir gelişmedir. 

Greenstar i Kombi (Satış açısından en iyi kombi)

Greenstar 30i  Worcester iyi satıcı olduğunu ve bunların bir milyondan fazla İngiltere genelinde evlerde bulunmaktadır. İkisi arasında seçim yapacaksanız, Greenstar 25i yerine Greenstar 30i’yi tercih edin, çünkü çok daha güvenilir oldukları bilinmekte ve çoğu zaman fiyat açısından çok fazla fark yoktur. Yine de süper küçük bir mülkünüz varsa, 25i fazlasıyla yeterli olacaktır ve size bir Worcester pazarlığı cehennemi sağlayabilir.

Greenstar Si Kompakt Kombi

Adına çok benzeyen Greenstar Si, hemen hemen aynı istatistiklere ve özelliklere sahiptir ve yine tek banyolu küçük ve orta ölçekli evler için uygundur, ancak daha küçük bir çerçeve bu modelin bir mutfak dolabına sığmasına izin verir – ihtiyacınız varsa muhtemelen en iyi seçenektir. kombi gözden kaybolacak.

CDi Klasik Kombi

Worcester ve çizgi sunan onların üstünden Gerçekten prim kazan, kendi görüşüne göre, muhtemelen en iyi kombi var  onların  aralığı. Kalbinizi bir Worcester’a ayarladıysanız, o zaman bu kesinlikle dikkate alınması gereken bir modeldir, ancak daha yüksek bir fiyat etiketi ile gelebilir.

Henüz bir kazan teklifi aldınız mı?  Anında yeni bir kazan teklifi almak için hesap makinemizi kullanın . 

CDi Kompakt Kombi

Worcester Bosch kazanlarından , alanı kısıtlı evler için daha kompakt boyutlara sahip bir başka ürün yelpazesi . CDi kompakt hala olağanüstü verimlilik seviyeleriyle tamamlandı, a Hangisi? Best Buy ödülüne sahiptir ve boyutuna göre hala güçlüdür – iki banyolu evlere konforlu bir şekilde güç sağlar.

CDi Yüksek Akışlı Kombi

Sektör lideri sıcak su akış oranlarına sahip devasa bir zemin tipi kombi. Ek bir su deposuna yer açmak istemeyen birden fazla banyosu olan büyük evler için mükemmeldir. Büyük evler için en iyi kombidir, pek çoğu onun kimlik bilgilerine uyamaz.

Worcester Bosch 8000 Stili

Worcester’ın bugüne kadarki en güçlü ve bağlantılı duvar tipi kombisi, 50kW’a kadar güç sağlayabilir ve düşük basınç algılandığında kazanı sizin için dolduracak isteğe bağlı akıllı teknoloji ile. Adından da anlaşılacağı gibi, aynı zamanda tartışmasız piyasadaki en iyi görünen kombidir ve siyah renkte kolayca bulunabilmektedir – iPod’un piyasaya sürülmesiyle aynı seviyede bir kazan endüstrisi yeniliği.

Markanın en popüler modellerinden bazılarının derinlemesine incelemelerini okuyun: 

 • Worcester Bosch 2000 Kombi İncelemesi. 
 • Worcester Bosch 8000 Kombi İncelemesi. 

Kombi nedir  kılavuzumuzda kombiler hakkında her şeyi öğrenin  ve Worcester Bosch ve Baxi karşılaştırmamızda markanın Baxi karşısında nasıl bir performans gösterdiğini görün . 

Worcester yolu mu? Biz öyle düşünüyoruz.

Worcester Bosch kombiler şüphesiz en güvenilir kombi markalarından biridir ve kendinize 10 yıllık bir garanti verebilirsiniz (işaretsiz beyaz bir minibüste bir haydut değil, bir Worcester Onaylı Kurulumcudan satın aldığınızı varsayarsak) size gönül rahatlığıyla hayır ne önemi var.

Bir Worcester kazanın en son fiyatını buradan kontrol edin . 


Heatable aracılığıyla yeni bir Worcester Bosch kombi satın alırsanız, gerçekten de kendinize uzun bir 10 yıllık garanti vermiş olursunuz. 

Bir Worcester almaya kararlıysanız ve kalite en büyük önceliğinizse, Greenstar i serisinin ötesini keşfetmeyi düşünebilirsiniz – Worcester’ın gerçek kalitesinin yattığı yer – 8000 Style başlamak için harika bir yerdir. Ancak, seçtiğiniz Worcester Bosch modelinden bağımsız olarak diğer üreticilerin aksine – Worcester’ın şüphesiz endüstri lideri olan olağanüstü bakım sonrası bakımına her zaman güvenebilirsiniz.

Worcester Bosch kazanlarla ilgili en son fırsatları buradan kontrol edebilir ve Worcester Bosch vs Vaillant Kazanlar yazımızda markanın başka bir pazar liderine kıyasla nasıl olduğunu görebilirsiniz . 

Onlar ödüllü kazanlar: Oylandı Hangisi? 10 yıl üst üste Best Buy

En güvenilir ve saygın tüketici ödüllerinden biri olarak, diğerlerinden farklı olarak satın alamayacağınız bir ödüldür.

Marka, gerçek gerçek insanlardan (taklit edenlerden değil) gelen geri bildirimlere dayalı olarak “en iyi satın alma” ödülünü kazandı. Ayrıca 100’den fazla kurulumcudan geri bildirim topladılar. Ayrıca, markanın kazanları, yapı kalitesi ve parça ve yedek parça mevcudiyeti için tam notlar da dahil olmak üzere, tüketici tercihi organizasyonunun tüketiciler için en önemli gördüğü 5 yıldızlı birkaç yüksek puan aldı.

Senin Worcester Bosch Eğer  kazan basıncını kaybediyor , bir elde  çevrimiçi, sabit fiyat değiştirme .

En iyi kombilerin kurulumu ne kadara mal olacak? Tam özet için yeni kazan maliyetleri kılavuzumuza göz atın . 

#2 Viessmann Kombi (2. En İyi Kombi)

Viessmann  , Avrupa kazan pazarında şimdiden astronomik bir güçtür ve ticari kazan kurulumlarında da liderdir . Şimdi görkemli Alman mühendisliğini İngiltere iç pazarına bahşetmek için buradalar ve evinize   o kadar iyi yeni bir kazan sağlıyorlar ki, bu sefer tamamen unutabilirsiniz.

Viessmann’ın 2021 kombi serisi ve genel bakış:

Viessmann ModeliKilowatt (kW) çıkışlar
Vitodens 050-W29kW35kW
Vitodens 100-W26kW30kW35kW
Vitodens 200-W35kW
Vitodens 111-W26kW35kW

Viessmann Vitodens 050-W Gazlı Kombi

İki mevcuttur  kW çıkışları  bir gerektiren herhangi bir ev için uygun  yeni kombi ,  Viessmann Vitodens 050-W  Viessmann’ïn ailesinin güvenilir beygir. Yüksek bileşen standartlarını korurken kalitesinden ödün vermeyen kazanlarla rekabet edebilecek bir fiyatı vardır – hepsinden önemlisi, paslanmaz çelik bir  ısı eşanjörü  (esas olarak diğer kazanlarda kırılma olasılığı olan ve Superman’in zorlanacağı bir parçadır) bunu kırın). Oh – ve bir Hangisi var? Best Buy ödülü.

Viessmann Vitodens 100-W Kombi Gaz Kazanı

Küçük kardeşi Vitodens 050-W’yi süper kazan yapan her şey ve daha fazlası. Viessmann Vitodens 100-W  herhangi ev sahibi go-to kombi olmalıdır. ‘Hangisi?’ dikkat çekici derecede yüksek kaliteli dahili parçaları, verimlilik için A sınıfı, arkadan aydınlatmalı LCD ekran, sessiz çalışma için düşük fan hızı ve karbon ayak izinizi ve vicdanınızı rahatlatmaya yardımcı olmak için düşük CO2 emisyonları için. Bu Viessmann’ın Lebron James’i.

Viessmann Vitodens 100-W gibi mi? Kazan teklif hesaplayıcımızı kullanın (kişisel bilgi gerekmez).  

Viessmann Vitodens 200-W Kombi

Bir kombi alıcısının kombisinden alabileceği her türlü talebi karşılar. Vitodens 200-W, daha büyük müstakil ve yarı müstakil evler için mükemmel şekilde uygundur. Viessmann kombilerinin tüm özelliklerini ve avantajlarını önünde bulundururken, aynı zamanda renkli dokunmatik ekranı, akıllı termostat uyumluluğu ve %98’e varan inanılmaz bir verimlilik oranıyla iftihar eder.

Viessmann Vitodens 111-W Kombi

Viessmann’ın suçlanabileceği tek şey, kazanlarının isimlendirilmesi söz konusu olduğunda hayal gücü eksikliğidir, ancak her şeyi kaliteleri belirler. Vitodens 111-W, canavarca bir depolama kombisidir – esasen onu bir tür güzel Frankenstein kazanı haline getirir – dakikada gülünç 18 litre sıcak su sağlayan kombi ile normal kazanın tam ortasındadır. Hep istediğin o büyük eve sahip olacak kadar şanslı mısın? Daha şanslı olun ve kendinize Vitodens 111-W alın.

Tipik Viessmann Kombi fiyatları 2021 (bizimki en iyisi!):

Viessmann ModeliBizim fiyat  
Vitodens 050-W 29kW£1.795Teklif almak
Vitodens 050-W 35kW2.175 £Teklif almak
Vitodens 100-W 26kW£2.247Teklif almak
Vitodens 100-W 30kW2.404 £
Teklif almak
Vitodens 100-W 35kW2.639 £Teklif almak
Vitodens 200-W 35kW2.750 £Teklif almak
Vitodens 111-W 26kW3,180 £Teklif almak
Vitodens 111-W 35kW£3.421Teklif almak

Lütfen dikkat: Yukarıdaki fiyatlar, yeni, yedek bir kombinin doğrudan değiştirildiğini varsaymaktadır. En doğru fiyatı almak için teklif al düğmesini tıklayın. Veya fiyatlar hakkında kapsamlı, kapsamlı bir makale için  yeni kazan maliyetleri  makalemize göz atın.

Zamanınız kaçtıysa ve yukarıdaki Viessmann’ın hayatını değiştiren genel bakışını okumak için zamanınız olmadıysa, bu kısa sonucu okuyun.

Isıtma faturalarınızda para ve enerji tasarrufu yapmak ister misiniz? Eğer öyleyse, en iyi akıllı termostatlardan birini kurmayı düşünmelisiniz  .  

Viessmann’s gerçekten en  iyi  gaz kombi ise, neden bu kadar ucuzlar?

Heatable’ın benzersiz bir iş modeli vardır ve tüm Viessmann’larımızı  akıllara durgunluk verecek kadar düşük fiyatlarla 10 yıllık garantiyle sunmamızı sağlar  .

Ama doğrusu – Viessmann kombi fiyatları çok yakında artacak ve bu tür pazarlıklar yapmak çok daha zor. Şu anda, Viessmann, Britanya’nın yerli kazan alıcılarına maruz kalmalarını artırmak için çok iyi fiyatlandırılıyor, ancak kaliteleri sadece söylentiden daha fazlası haline geldikçe – fiyatları, bir ürünün gerçekten ne kadar premium olduklarını yansıtacak şekilde kaçınılmaz olarak yükselecek. 2020’nin en iyi kombisi, yakında en pahalısı olabilir.Viessmann kombileri, Huddersfield Futbol Kulübü’ne sponsor oluyor ve bu nişandan bu yana, Huddersfield oyuncularının dikkatleri evlerindeki güzel ısıtma makineleri tarafından o kadar dağıldı ki, bu yıl Premier Lig’den düşmeleri neredeyse garantilendi – üstelik tüm dünya umurlarında bile değil. Bu, Viessmann’ın gücüdür.

* 2021 güncellemesi – Huddersfield gerçekten de küme düştü. 

Viessmann kombi  kalitesi, kelimenin tam anlamıyla içten gelir. Bir kazan, tüm parçalarının ve iç bileşenlerinin toplamıdır, onları yapar veya kırar.

Viessmann, yapılarının kalitesinden asla ödün vermez –  bu bir Alman işidir . Sadece en iyisini kabul ederler. Kazan yelpazesi, Hangisinin onaylarıyla dolu? hepsi zaten rakipsiz özelliklerini ve istatistiklerini kolayca yedekliyor.

Kazan kurulum maliyeti hesaplayıcımızın tamamlanmasının yalnızca 60 saniye sürdüğünü biliyor muydunuz ? Bir dizi çoktan seçmeli soru kullanarak, size çeşitli bütçeye uygun kazanlar için sabit bir fiyat sağlayabilir. 

Viessmann’ın İngiltere’nin en güvenilir kombisi olduğundan bahsetmiş miydik? Başka hiçbir şey sizin için sallamıyorsa, yalnızca bu olmalıdır.

Dahası, Viessmann, verimlilik söz konusu olduğunda da sınıfının en iyi kazanlarından bazılarını sunar.

Enerji Tasarrufu Vakfı  şunları söyledi:Eski kazanınızı A sınıfı bir kazan ve ısıtma kontrolleri seti ile değiştirirseniz (hatta telefonunuzdaki bir uygulama aracılığıyla uzaktan çalıştırabilirsiniz) yılda yaklaşık 340 £ ve 1.500 kg karbon emisyonu tasarrufu yapabilirsiniz.

Viessmann kombi serisinin sizin için en iyisi olduğuna ikna oldunuz mu?  Bugün sabit çevrimiçi fiyat alın ve kurulumunuzu yarın olduğu kadar çabuk yapın.

Bizim Oku  Worcester Bosch Viessmann’ın vs Kazanlar  bahsi seçiminde yardıma ihtiyacınız varsa inceleme biz bu iki popüler markalar tr. 

Evinizde kısıtlı alanınız mı var? En iyi küçük kazanlarla ilgili kılavuzumuza göz atın  . 

Yeni Kazanlar £1,595’den Başlıyor
 • 60 saniyede fiyat alın
 • 24 saat içinde yükleyin

Yeni bir kazan için kesin bir fiyat ister misiniz?  Kazan teklif hesaplayıcımızı kullanın  (sabit fiyatınız ekranda görünecektir).

#3 Vaillant Kombi (3. En İyi Kombi)

Hangisinin başka bir gururlu sahibi? Best Buy ödülü ve İngiliz kombi pazarında büyük oyuncu. Vaillant, zamanında hizmet verilen ve saygın bir kazan üreticisidir ve kesinlikle birinci sınıf yarışmacılar arasındadır.

Vaillant kombiler İngiltere’de kusursuz bir şekilde yüksek standartlarda üretiliyor, halihazırda şaşırtıcı sayıda İngiltere evinde bulunuyorlar, mükemmel garantiler sunuyorlar ve kombi montajcıları tarafından da seviliyorlar .

Vaillants 2021 kombi ürün yelpazesi ve genel bakış:

Vaillant ModeliKilowatt (kW) çıkışlar
ecoTEC’e özel35kW43kW
ecoTEC artı25kW32kW35kW38kW
ecoTEC artı mağaza
38kW
ecoTEC yanlısı24kW28kW30kW
ecoFIT saf25kW30kW35kW

Vaillant ecoTEC özel Kombi

Skalanın üst ucundaki çıktılarda mevcuttur; 35kW ve 43kW olan ecoTEC exclusive, dakikada 17 litre gibi etkileyici bir sıcak su ile daha büyük evler için birinci sınıf bir kombidir. Çok sıcak su seviyorsanız kesinlikle etkileyici.

Vaillant ecoTEC plus Kombi

25kW’dan başlayan geniş bir kW çıkış aralığı, Vaillant’ın ecoTEC plus’ı neredeyse tüm küçük ve orta ölçekli evler için çok yönlü kombi yapar. Mükemmel verimlilik değerleri, birinci sınıf bileşenler ve sessiz çalışma için Quiet Mark ödülünün eklenmesi bu Vaillant’ın amiral gemisi kazanı yapıyor.

Vaillant ecoTEC plus mağaza Kombi

Her malikanede birinci sınıf bir depolama kombi canavarı. Dakikada 20 litreye varan sıcak su dağıtım hızı, başka bir yerde bulmakta zorlanacağınız bu özelliği, istemiyorsanız veya ek bir su depolama tankı sığacak kadar yeriniz varsa daha büyük evler için olağanüstü bir seçim haline getirir.

Hangi yoğuşmalı kazan markasının en kötü performansı gösterdiğini merak mı ediyorsunuz ? En kötü kazanlarla ilgili raporumuzda öğrenin . 

Vaillant ecoTEC pro Kombi

Küçük ve orta ölçekli evler için mükemmel kombi çözümü, kW modeli herkese uyacak şekilde üç farklı çıkışta geliyor. Parlak LCD ekran, ecoTEC pro’nun kullanımını son derece basit hale getirir ve ayrıca Quiet Mark ödülü ile birlikte gelir, böylece sabahları evinizi ısıtırken sizi uyandırmaz.

Vaillant ecoFIT saf Kombi

Dolapta utangaçsanız veya bir çocuk sihirbaz merdivenlerinizin altında yaşıyorsa, ekstra kompakt olmanın ek avantajı ile hemen hemen her büyüklükteki eve uygun başka bir süper verimli kombi . Aynı zamanda akıllıdır – faturalarınızı düşürmek için enerji kullanımını otomatik olarak azaltır.  

Premium Vaillant kombi, premium Vaillant fiyatı? Korkarım.

Bir Vaillant’a su sıçratıyorsanız, yeni kombinizin hayal kırıklığına uğraması için çok düşük bir ihtimal var ama su sıçratarak siz olacaksınız.

Ne yazık ki, Vaillant’ın fiyat aralığı genellikle çok çabuk ayağa kalkmış gibi hissetmenize neden olur, bu nedenle daha bilinçli alışveriş yapanları uzak tutabilir.

Kazan gagalama sırasına göre Worcester ve Viessmann’ın arkasında sıkıca otururlar, ancak çoğu zaman onların üzerinde ve ötesinde fiyatlandırılırlar.

Önerilen: En iyi kombi üreticilerinin tam bir özeti için en iyi kombi üreticilerinin ilk 10 listesine göz atın . 

Fiyatlarının neden bu kadar yüksek olduğunu anlamak zor – belki de beş farklı kombi, suyunu bozmuştur, ancak Vaillant yadsınamaz kaliteleri nedeniyle en iyi kombi listemizi yapmak zorunda olsa da, fiyatlandırma yapıları sizi kaynatıp kaynatmayacağınızı merak etmenize neden oluyor. su ısıtıcısı ve lavaboda yıkama gerçekten o kadar kötü mü?

Vaillant’ınız var ve F28 kodunu mu yaşıyorsunuz? Vaillant F28 hatasıyla ilgili tam kılavuzumuzu okuyun  . 

#4 İdeal Kombi (4. En İyi Kombi Markası)

Keyifli kelime oyunu bir yana, İdeal bir kombi , eviniz için ideal bir kombi olabilir  .

İdeal kazanlar, sonsuz gibi görünen bir süre boyunca İngiliz kazan pazarında bir dayanak noktası olmuştur. Grand National’da amansız bir şekilde ilk 6’da yer alan bir atı hayal edin, ancak burnunu hiçbir zaman öne çıkarmaz – puro yok ama o atın çok iyi bir ahırdan geldiğini biliyorsunuz.

İdeal olan tamamen kapsayıcılık ve çeşitliliktir – kombileri bütçeden göz kamaştırıcıya kadar çeşitlilik gösterir ve aradaki her şey, yani en iyi kazan parasını arayanların yanı sıra, kanepelerinin yanında bulunan değişikliklerle kazan değiştirmelerini finanse eden insanlara hitap ettikleri anlamına gelir. satın alabilirsiniz  (bkz. İdeal Vogue) .

Ideal’in 2021 kombi serisi ve genel bakış:

İdeal ModelKilowatt (kW) çıkışlar
Mantık24kW30kW35kW
Vogue 2. Nesil26kW32kW40kW
Vogue Max26kW32kW40kW

İdeal Lojik Kombi

İdeal, Mantık, Vogue. Ideal’in pazarlama ekibi gereksiz hecelerden hoşlanmaz ve ürünlerine zaten olumlu çağrışımlar içeren kelimeler atamayı sever.

Neyse ki, teknik ekipleri bunu destekleme eğilimindedir.

Logic kombi, hiç şüphe yok ki, herhangi bir kin satın alma kazanı kurulumu için mantıklı bir seçimdir. Kazan arızanızın beklenen ve uygun fiyatlı olma olasılığı? Kontrol ettik, %3. İdeal Mantık, fiyat-kalite oranıyla popüler, heyecansız, sağlam bir kazan. Ideal,   size gerekli gönül rahatlığını sağlayan 2 yıllık standart bir garanti sunar – çifte ödül kazanan biri için hiç de fena değil.

Ideal Logic kombinin en iyi kazan avantajları:

 • İngiltere’de yapıldı… yani iyi olduğunu bilirsiniz
 • Kompakt boyut (dolaplar için ideal)
 • Programlaması kabaca muz soymak kadar zor
 • 2013’te Queens Ödülü’nü kazandı
 • Won  İyi Kat Ödülü  2013 & 2017
 • Standart olarak 2 yıl garanti 

Yeni bir Kombide en iyi fiyatı mı istiyorsunuz?  24 saat içinde kurulumla sabit bir çevrimiçi fiyat alın .

İdeal Vogue Kombi

Her zamanki ödüllü kazanlarını çalkalamaktan bıkan İdeal, kalıpları kıracak bir kazan yapmak için yola çıktı.

Ideal Vogue Gen2, Ideal’in en iyi, birinci sınıf teklifidir ve aynı zamanda sayısız ödül almıştır, dahili bileşen yükseltmeleri, arkadan aydınlatmalı LCD renkli ekran, standart 10 yıllık garanti, yerleşik donma koruması ve Energy tarafından onaylanmıştır. Olağanüstü verimliliği ve küresel ısınma protesto organizasyon becerileri için Güven Tasarrufu.

İdeal Vogue Max Kombi

Bozuk değilse tamir etmeyin. İdeal bunun sadece düz mantık olduğunu bilmek. Bu yüzden Vogue Max’leri sadece normal Vogue’ları, ancak ek bir Ideal onaylı su filtresi ile zaten 10 yıllık garantilerini sihirli bir şekilde artırarak benzeri görülmemiş ve endüstri lideri 12 yıllık bir süreye çıkarıyor. Garanti süresi ve maliyet açısından sınıfının en iyi kombisidir.

İdeal Vogue’un baş döndürücü, yürek parçalayıcı, kemikleri donduran estetiği üzerine bir not:Bir ısıtma makinesinin bu Adonis’i, sarsılmaz bir kendinden eminlikle mırıldanan ama aynı zamanda kayan bir kuğunun ilahi zarafetini yayan bakımlı bir yaban domuzu gibi görünüyor. İngiltere’nin en yaşlı ördeklerinden bazıları, suyun bu makinelerden geri dönme kolaylığı karşısında utançtan siniyor.

Tipik İdeal Kombi fiyatları (en iyi online fiyatları sunuyoruz, dönem!):

İdeal ModelFiyat rehberi) 
Lojik Kombi 24kW1.650 £Teklif almak
Lojik Kombi 30kW£1.845Teklif almak
Lojik Kombi 35kW£2.245Teklif almak
Vogue Gen2 26kW2.350 £
Teklif almak
Vogue Gen2 32kW2,550 £Teklif almak
Vogue Max 26kW2,550 £Teklif almak
Vogue Max 32kW2.690 £Teklif almak
Vogue Max 40kW2.960 £Teklif almak

Lütfen dikkat: Yukarıdaki fiyatlar, yeni, yedek bir kombinin doğrudan değiştirildiğini varsaymaktadır. En doğru fiyatı almak için teklif al düğmesini tıklayın.

En  iyi bütçeli kombi için 2020 itibariyle Alpha E Tec’i öneriyoruz, ancak biraz daha premium bir şey arayanlar için Viessmann veya Worsceter serisi kesinlikle incelemeye değer. Bunlar mevcut en iyi kazan markalarından bazıları ve bu yüzden onlara uyuyoruz.  2021’de Alpha kombi serisinde daha iyi bir kombi bulamazsınız .

Yeni Kazanlar £1,595’den Başlıyor

Lütfen yakıt türünüzü seçin

 • 60 saniyede fiyat alın
 • 24 saat içinde yükleyin

Yeni bir kazan için kesin bir fiyat ister misiniz?  Kazan teklif hesaplayıcımızı kullanın  (kişisel bilgi gerekmez).

#5 BAXI Kombi (5. En İyi Kombi)

Bir BAXI kazanı teklif edildikten sonra hiç kimse, ertesi gün işe gitmek için ay yürüyüşüne çıktıktan ve meslektaşlarına kötü pişmiş limonlu bir kek teklif ettikten sonra böyle bir sevinçle vurulmamıştı – ama belki de yapmalılar.

Baxi, piyasanın birinci sınıf kazanları arasında sayılmayabilir, ancak kesinlikle ödüllü müşteri hizmetleri ve mükemmel garantilerle desteklenen bazı premium ürünleri vardır, bu nedenle bir pazarlık arıyorsanız, onu bir BAXI’de bulabilirsiniz.

BAXI kombi serisi ve genel bakış:

BAXI ModeliKilowatt (kW) çıkışlar
100 Kombi24kW28kW
200 Kombi 24kW28kW
400 Kombi24kW28kW
600 Kombi24kW30kW36kW
çift ​​teknoloji24kW28kW33kW40kW
EcoBlue İlerleme24kW28kW33kW40kW
EkoMavi +24kW28kW33kW
Platin24kW28kW33kW40kW

Ne düşündüğünü biliyoruz.Bu kadar çok Baxi kazan ve çok az zaman ve Baxi neden bizim bilmediğimiz bir şeyi biliyormuş gibi kombi modellerinde asal sayılardan kaçınıyor?

Baxi’de denemek isteyeceğimiz daha fazla kombi var, ancak en yüksek kaliteyi arıyorsanız ve bu güven verici 10 yıllık garanti işaretini hedefliyorsanız, Baxi 600’ü, Baxi duo-tec’i, Baxi EcoBlue’yu hedeflediğinizden emin olun. aralığı veya Baxi Platinum.

Üstün bir standart ve uzun garanti arıyorsanız, Baxi 100, 200 ve 400 serisinden kaçınmayı düşünün.

Senin Eğer  radyatör alt kısmında soğuk , bir belirtisi olabilir  hatalı kazan vanası yeni kazan, uygun kontrol edebilir yerini almak bu durumda,  Worcester Bosch Greenstar 30I Bize üzerinden satın alabilirsiniz. 

Baxi ile ilgileniyor musunuz? Bizim Oku  Baxi Duo Tec 28 kombi inceleme  ve  Baxi 600 Kombi inceleme . 

En İyi Kazanlar – Sonucumuz 

Bu kılavuzun amacı, yeni kazan satın alımınız hakkında bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmaktır. Kabul edelim, o kadar sık ​​yeni bir tane almayacaksınız, bu yüzden zaman testine dayanmasını sağlamak istersiniz. 

Bu nedenle sunduğumuz kazanlar, gerçekten önemli olan faktörlere dayalı olarak kapsamlı bir şekilde incelendi: güvenilirlik, müşteri incelemeleri, parçaların bulunabilirliği, fiyat aralığı ve verimlilik derecelendirmeleri. 

Kombinizin ömrünün sona erdiğini düşünüyorsanız, onarım maliyetleri hızla artabileceğinden, bir an önce değiştirilmesi genellikle finansal açıdan mantıklıdır. Sadece bu değil, modern A sınıfı kazanlar üstün verimlilik sunarak ısıtma faturalarınızdan daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olur.

Worcester Bosch ve Viessman gibi önde gelen üreticiler tarafından sunulan en iyi gaz kazanları da yepyeni bir garanti (veya Worcester durumunda garanti) ile birlikte gelir, böylece bir şeyler ters giderse, içinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. kapsanabilir – bazen 10 yıla kadar. 

En İyi Kombiler (Modele Göre)

 • #1 Worcester Bosch Greenstar CDi Kompakt 
 • #2 Viessmann Vitodens 050-W Kombi 
 • #3 İdeal Mantık+ Kombi 
 • #4 Baxi 600 Kombi 
 • #5 Alfa E Teknolojisi 

Yukarıdakiler, en iyi kombi markaları sıralamamızdaki üreticilerin her birinden temin edilebilen en iyi kombilerin kesin listesidir. 

Bize göre bunlar, Birleşik Krallık’ın en büyük ve en saygın kazan üreticilerinden bazıları tarafından sunulan en iyi kazan modelleridir. Mükemmel müşteri incelemeleri, garanti süreleri, teknik parlaklık, verimlilik ve gücün mükemmel kombinasyonunu sunarlar.

Kombinizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Hızlı sorun giderme kılavuzu için kazan sorunlarımızı ve çözümlerimizi okuyun . 

Kombi nedir ve nasıl çalışır? 

Soğuk su, doğrudan ana su kaynağından kombiye beslenir, daha sonra gaz yakıtı ısı üretmek için yakılır ve bu ısı eşanjör aracılığıyla yanma odasından suya aktarılır.

Evinizin termostatı evinizdeki sıcaklığı algılayabilir ve evinizin sıcaklığının düştüğünü algıladığında kombiye sinyal gönderebilir. Buna karşılık, kazan ateşlenecek, suyu ısıtacak ve sistemden radyatörlere pompalayacaktır.

İstenilen sıcaklığa ulaşıldığında, kazan ısı çıkışını azaltacak ve mevcut durumu koruyarak evinizi sıcak tutarken enerji israfını azaltmaya yardımcı olacaktır.

Birisi ev içinde bir sıcak musluk veya duş gibi başka bir sıcak su çıkışı kullanıyorsa, kazan içinde yön değiştirme vanası adı verilen bir bileşen, kullanımdayken sıcak suyu musluklara yönlendirecektir.

Musluk kapatıldığında, yön değiştirici merkezi ısıtma konumuna geri dönecektir. Sıcak su, merkezi ısıtmaya veya su çıkışlarına yönlendirilebilir, ancak asla ikisi aynı anda olmaz.

Sıkça Sorulan Sorular 

En iyi merkezi ısıtma kazanı

En iyi kalorifer kazanları 2020 yılında sunulmaktadır: 

 • #1 Worcester Bosch Greenstar CDi Kompakt
 • #2 Viessmann Vitodens 050-W Kombi 
 • #3 Alfa E Teknolojisi

Bu kazanlar, hem sistem kazanı hem de kombi olarak mevcut oldukları için özellikle iyidir. 

Yukarıdaki kazan üreticileri, kalitelerine, itibarlarına ve müşteri incelemelerine göre tavsiye edilmiştir. 

Örneğin, Worcester Bosch hangisiydi? 10 yıl üst üste Best Buy ödülünü kazanan, 10 yıl garanti veren ve nesiller boyu İngiltere’de saygın bir marka olmuştur. 

Kusursuz Alman mühendisliği sunan bir diğer yüksek kaliteli kazan markası Viessmann, Alpha ise fiyatına göre teknik üstünlük sunan mükemmel bir değer kazan markasıdır. 

Daha fazla bilgi için merkezi ısıtma kazanları hakkındaki eksiksiz kılavuzumuzu okuyun . 

Evim için en iyi kombi hangisi?

Batman, Wayne Malikanesi için bir kombi isteseydi bunu zorlardı.

Neyse ki, modern kombiler, 1 yatak odalı dairelerden 6 yatak odalı müstakil evlere kadar hemen hemen her ev için mükemmel olacak.

Lütfen dikkat: Eviniz için uygun kombi, durumunuza özgü çeşitli faktörlere bağlıdır. 

 • Maliyetleriyle birlikte sizin için en uygun kazanın hangisi olduğunu öğrenin (60 saniye sürer) »

Ancak, birden fazla banyo ve duş ünitesi olan harika bir malikaneniz varsa, bir alternatif aramanızı öneririz. Bu büyüklükteki evler için yeni bir normal kazan veya sistem kazanı için tekliflere bakmanız daha iyi olur.

Sıcak suyu büyük tanklarda (kazandan ayrı) depolarlar ve su çıkışlarını eşit oranda beslerler. Bir kombiniz varsa ve aynı anda 3+ banyoyu çalıştırmayı denediyseniz, muhtemelen patlamak yerine damlardı.

İşte 2020’de eviniz için en iyi kombinin hangisi olduğuna hızlı bir bakış:

Küçük bir daire/daire için en iyi kombi

En İyi Kazan:  Worcester Bosch Greenstar 25i
En İyi Kazan Boyutu:  25kW

25 Kilowatt saf İdeal, daha küçük mülkler için iyi performans gösterir ve isteğe bağlı olarak ısı ve sıcak su sağlar. Ayrıca olağanüstü müşteri incelemeleri ve Heatable aracılığıyla desteklenir, 5 yıllık bir garanti sunar.

2 yatak odalı bir ev için en iyi kombi

En İyi Kazan:  Worcester Bosch Green Star CDi Compact 
En İyi Kazan Boyutu:  28kW

10 yıl garantili 28kW CDi Compact, 2 yatak odalı bir eve zahmetsizce süzülür. Üreticinin en çok satanı, bakması hiç de kötü değil ve kullanımı oldukça basit.

3 yatak odalı bir ev için en iyi kombi

En İyi Kazan:  Viessmann Vitodens 050-W
En İyi Kazan Boyutu:  29kW

Alman tasarımının en iyisi. Vitodens 050-W 29kW, üç yatak odalı evler için mükemmeldir ve rakiplerinden yalnızca daha güçlü olmakla kalmaz, aynı zamanda resmi olarak daha güvenilirdir. 

Ortalama büyüklükte bir evde yaşıyorsanız, 3 yatak odalı bir ev için en iyi kazanı seçme kılavuzumuza bakın  . 

4 yatak odalı bir ev için en iyi kombi

En İyi Kazan: Viessmann Vitodens 050-W
En İyi Kazan Boyutu:  35kW

Ebedi güvenilirlik, ödüllü ve 10 yıllık parça ve işçilik garantisi – temelde Helen Mirren’in evinizin ısıtma gereksinimleriyle bizzat ilgilenmesi ve enerji faturalarınızı yakından takip etmesi gibi.

5+ yatak odalı bir ev için en iyi kombi:

En İyi Kazan:  Viessmann Vitodens 100-W
En İyi Kazan Boyutu : 35kW

Dünyada Viessmann’ın gerçek fabrikasından daha fazla bu kazanı barındıran diğer tek bina Buckingham Sarayı’dır, Majesteleri her personel için en az 1 ve her köpek için üç tane vardır. . Tüm ciddiyetle, gerçekten de saray için tercih edilen kazan ve haklı olarak. Tamamen birinci sınıf bileşenlerden yapılmış eşsiz ve güçlü bir kazan.

Kombinizin farklı bir yere taşınmasını mı istiyorsunuz? ” Kazan taşıma maliyeti ” rehberine göz atın .

Boyutuna göre en iyi kombi hangisidir?

Good, Combi ve Batman gibi anahtar kelimeleri seçerek bu makaleyi hızlıca kaydıran okuyucuların% 99’undaysanız…

O zaman boyuta göre en iyi kombiye bu hızlı genel bakış sizin için olanıdır.

En iyi küçük kombiler:
#1:  Viessmann Vitodens 100-W 26kW
#2:  Baxi 600 – 24kW / 30kW

En iyi büyük kombiler:
#1:  Viessmann Vitodens 100-W 35kW
#2:  Worcester CDi Classic 38kW

En iyi saldırgan büyük, güçlü kombi:
#1:  Worcester CDi Highflow 44kW / 55kW
#2:  Viessmann 111-W 35kW

Eviniz için ihtiyacınız olan kW’ı bilmek ister misiniz? ” Hangi boyutta kazana ihtiyacım var ” kılavuzumuza göz atın .

Kim, Ne, Neden, Nerede, Ne Zaman,  Hangisi ?

Kim Hangisi? neyse?

Hangi? İngiltere’deki ev sahiplerine ve tüketicilere bir dizi ürün ve hizmet hakkında tarafsız tavsiyeler sunan bağımsız bir tüketici tavsiye platformudur. İnkar edilemez derecede bilgilidirler ve soru işaretlerini kesinlikle severler.

Soylu ve asil kandan gelen bazı özel ürünler, güçlü Hangi – Hangi?’den prestijli bir selam almayı bile başarır. Worcester Bosch’un bu unvanı 10 yıl üst üste elinde tuttuğu Best Buy Ödülü. 

Worcester Bosch kombilerle ilgili en son fırsatları buradan kontrol edebilirsiniz . 

Binlerce İngiliz tesisatçı ve ev sahibinden gelen geri bildirimlere dayanan en iyi kazanı ödüllendirmek için yıllık kazan anketlerini kullanıyorlar. 

Kendinize bir pazarlık kazanı almak bir şeydir. Ama kendine uygun fiyatlı bir hangisi? Best Buy kazan, haydutu düşürmek gibidir.

Ekranda anında sabit bir fiyat almak için bu tıklanabilir formu  kullanın  . 

Kombilerin Avantajları

Halihazırda bir kombiniz yoksa, kendinizi dışlanmış hissedebilir ve tüm bu yaygaranın ne hakkında olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.

Ancak, bir kombinin gerçekten de yutturmacaya kadar yaşadığını size güvenilir bir şekilde bildirebiliriz.

Hem merkezi ısıtma hem de sıcak su ihtiyaçlarınız için anında sıcak su sağlarlar. Sen niz gibi onları diyebilirsiniz bi . İkisini de sever.

Ancak bu, Robocop sizin uşağınızmış gibi, banyo yapmak istemenizden bir saat önce dev bir metal tank vermek zorunda kalmadan anında sıcak su kolaylığına sahip olmak değildir.

Bir kombi de suyu ısıtmada oldukça verimlidir – %98’e varan verimlilik. Bu sayıyı bir matematikçiye kontrol ettirdik ve bu sayı %100’den sadece %2 daha az! Bu onu daldırma ısıtıcılardan üstün kılar  . 

Bir kombinin sunduğu verimlilik sadece hoş bir rakam olmakla kalmaz, aynı zamanda enerji faturalarınızda inanılmaz tasarruflar sağlayabilir – Asda ve Tesco’nun benzinde yaptığı tasarruf gibi değil, parasal değerde gerçekten fark edeceğiniz tasarruflar.

Ayrıca çevre konusunda çok daha nazikler, bu nedenle evinizin dışındaki Monster Munch ambalajında ​​boğulan kuşların endişelenecek bir şeyleri daha az.

Hangi kazanın sizin için doğru olduğundan hala emin değil misiniz? Ana kazan türleri hakkında tüm kılavuzumuza göz atın  . 

Kombi kurulum maliyeti

Yeni bir merkezi ısıtma kazanının maliyeti, çeşitli farklı faktörlere bağlıdır, bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Kurduğunuz kombi tipi, örneğin kombi, normal veya sistem.
 • Seçtiğiniz kazan modeli, örneğin orta veya premium aralık.
 • Kombinizi örneğin garajdan tavan arasına taşımak istiyorsanız.
 • Kombinizi örneğin kombiden normale çevirmek istiyorsanız.
 • Satın aldığınız tüm eklentiler, örneğin filtreler, akıllı kontroller vb.

Kombilerimiz ile ilgili en son fiyatları buradan kontrol edin . 

Kalorifer kazanı kurulumlarının en yaygın ve basit tiplerinden biri, basit bir kombi takasıdır, yani eski kombinizi yeni bir kombi ile değiştirmek. Bu, bir kombiyi bir sistem kazanı ile değiştirmekten çok daha basittir.

Bunun nedeni, dönüşümlerin kurulumunun daha karmaşık olması, daha fazla zaman alması, daha fazla işçilik ve daha fazla malzeme gerektirmesidir. Daha fazla her şey.

Seçtiğiniz kombi modelinin de maliyet üzerinde etkisi vardır ve Heatable’da Alpha gibi daha değer odaklı markaların yanı sıra Worcester Bosch ve Viessmann gibi ödüllü, premium markalar sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir